Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Strzelanina Na Uniwersytecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Napewno o tym dzisiaj slyszeliscie. MASAKRA! Tyle osób zgineło... co to za czubek musiał być, jak można tak wejść sobie do akademika i zacząć strzelać do ludzi. Stany Zjednoczone powinny się zastanowić z tą dostępnością broni... ale z drugiej strony jak ktoś chce to i tak zdobędzie pukawke na lewo.

 

Przegladalem sobie zdjecia na onecie i czytalem wiadomosci. Bylo tam napisane, ze azjata (bo to on strzelal) zostal zabity przez policje/popelnil samobójstwo. A na fotkach jest pokazane jak policjant mu kajdanki zakłada. O co tu chodzi?

 

Mam nadzieje że temat nie zostanie zamknięty, nie chodzi mi tylko o te tragedie, możemy podyskutować ogólnie o strzelaninach w USA, które mają tam miejsce prawie codziennie (troche przesadzam, ale ogólnie za ciekawie też nie jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

podobno bylo dwoch kolesi, na onecie chyba to wyczytalem, i jeden z nich popelnil samobojstwo

 

Wiem - jeden popelnil samobojstwo a drugi chyba zostal zastrzelony przez policje - co i tak jest dziwne bo jak napisalem na zdjeciach widac jak policant zaklada kajdanki azjacie. To jak, wsadzili go do radiowozu i tam zabili/on popelnil samobojstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno o tym dzisiaj slyszeliscie. MASAKRA! Tyle osób zgineło... co to za czubek musiał być, jak można tak wejść sobie do akademika i zacząć strzelać do ludzi.

A tam zaraz czubek, sam się nieraz łapię na pragnieniu przestrzelenia kolan temu i owemu.

możemy podyskutować ogólnie o strzelaninach w USA, które mają tam miejsce prawie codziennie (troche przesadzam, ale ogólnie za ciekawie też nie jest).

Taka jest cena konstytucyjnie gwarantowanego powszechnego dostępu do broni palnej.

Myślisz, że nasi dresiarze machaliby scyzorykami, kastetami i pałkami, gdyby każdy miał w domu co najmniej jedną pukawkę?

 

Ciekawe, czy jak zwykle przy takich okazjach pojawią się "dyskutanci" z "argumentem" w stylu "tylu ludzi zginęło, więc zamknijcie mordy, bo nie macie prawa blablabla". Boskie to jest :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem sobie zdjecia na onecie i czytalem wiadomosci. Bylo tam napisane, ze azjata (bo to on strzelal) zostal zabity przez policje/popelnil samobójstwo. A na fotkach jest pokazane jak policjant mu kajdanki zakłada. O co tu chodzi?

 

To samo zauważyłem :]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis mocno sfrustrowany gosciu. raz w LO tez mialem taka sytuacje(nagromadzony stres etc.) ze gdybym mial pukawke tez pewnie duzo krwi by sie przelalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy z nas miał takie chwile? Ja z braku pukawki wziąłem stare mobo i rozwalałem je młotkiem przez bite 30 min [; motem jeszcze my (stara) poszła w ruch :D I co można normalnie rozładować emocje? Można, tylko po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Hammerykańska uczelnia to podobno polibuda więc po całej akcji od razu na myśl przyszła mi akcja na gdańskiej polibudzie tylko ,że u nas nie było takiej jatki.U nas do praktikera po młotek a u nich do piekarni po gnata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cup w CSa? Przeciez likwidowanie własnych zakładników to pareset $ w plecy ;), a tak na poważnie to chyba już nikogo nie dziwią takie tragedie, ameryka to nad wyraz głupi i bezmyślny naród, teraz będą tam stawiać świeczki i czytac imiona wszystkich ludzi na mszy świętej w jakimś kościele, a za miesiąc nikt po za rodzinami ofiar nie będzie tego pamiętał, bo takie wydarzenia to niestety norma tam, tylko nie o wszystkim się pisze na wp i nie o wszystkim się mówi w telewizji.

W bagdadzie codziennie 30 osob jest rozrywanych przez zamach terrorystyczny ale dociera do nas tylko jedna czwarta tych wydarzeń stamtąd.

 

BTW tekst z onetu:

 

"Policja zapewnia jednak, że nikt nie został aresztowany i że nie są prowadzone poszukiwania potencjalnego drugiego sprawcy."

 

Kurna, czy oni mają ludzi za idiotów? Wkur...za mnie to kręcenie. Jak byk widać na fotkach wszystko to się będą wypierać że nikt nie został aresztowany...tak jak walenie ściem z pentagonem w 2001...pajace.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przy takich tragediach widac jedno. ZAKŁAMANIE.

"Azjata zabił".. czy rozumiecie co czytacie? W kraju w którym ma być przykładowa "wolność i demokracja" uzywa się słowa azjata.. to po pierwsze .. po drugie aresztowali juz kogoś.. jeśli się trzymać faktów - to odpowiedzialni za tą sprawę nie żyją - a aresztowano na dięciu kogo? ... kolejnego "azjatę"...

Dokładnie to samo się działo po 9/11 z arabami... wystrczyło mieć w swojej krwii "domieszkę" araba.. by być okopanym na ulicy, stracic pracę itd itp..

Ludzie nie są i nie będą tolerancyjni.. a wszelkie popisówki, zstaną tym czym są - popisówkami..

W mentalnści białych osadników, azjaci murzyni zostaną azjatami i murzynami, tak naprawdę nikgogo to nie obchodzi, DOPUKI SAM NIE JEST W MNIJESZOŚCI..

To samo dzieje się teraz w polsce, partie które mają OFICJALNIE UZNANE związki z NEOFASZYSTAMI są w rządzie.. skrajny rdykalizm religijny itd..

Czy we francji "płonące przedmieścia" były z innego powodu? Pseudo "liberalności" francuzów.. tylko ze ta liberalnośc wygląda tak -

"żyjcie sobie - ale obok"...

 

W połączeniu z zawrotnym tempem zycia w krajach "rozwinietych" i tym ze uczą ich tylko "jak się dorobić" .. mnie to nie dziwi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Zamknijcie ten wątek, bo to znowu segregacja ludności. Jakoś nie widzę wątku "Afryka - dzienne statystyki morderstw i ludobójstw". Aha, zapomniałem... USA dają polaczkom robotę, więc trzeba ich kochać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Policja zapewnia jednak, że nikt nie został aresztowany i że nie są prowadzone poszukiwania potencjalnego drugiego sprawcy."

 

Kurna, czy oni mają ludzi za idiotów? Wkur...za mnie to kręcenie. Jak byk widać na fotkach wszystko to się będą wypierać że nikt nie został aresztowany...tak jak walenie ściem z pentagonem w 2001...pajace.

Imo zrobili lapanke i aresztowali kogo sie da, na wypadek gdyby istnial drugi sprawca ktory wymiekl w ostatniej chwili lub czekal na dogodniejszy moment np z bomba na klacie. Cos jak aresztowanie all zakladnikow w "Inside Man" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cup w CSa? Przeciez likwidowanie własnych zakładników to pareset $ w plecy ;), a tak na poważnie to chyba już nikogo nie dziwią takie tragedie, ameryka to nad wyraz głupi i bezmyślny naród, teraz będą tam stawiać świeczki i czytac imiona wszystkich ludzi na mszy świętej w jakimś kościele, a za miesiąc nikt po za rodzinami ofiar nie będzie tego pamiętał, bo takie wydarzenia to niestety norma tam, tylko nie o wszystkim się pisze na wp i nie o wszystkim się mówi w telewizji.

W bagdadzie codziennie 30 osob jest rozrywanych przez zamach terrorystyczny ale dociera do nas tylko jedna czwarta tych wydarzeń stamtąd.

 

BTW tekst z onetu:

 

"Policja zapewnia jednak, że nikt nie został aresztowany i że nie są prowadzone poszukiwania potencjalnego drugiego sprawcy."

 

Kurna, czy oni mają ludzi za idiotów? Wkur...za mnie to kręcenie. Jak byk widać na fotkach wszystko to się będą wypierać że nikt nie został aresztowany...tak jak walenie ściem z pentagonem w 2001...pajace.

Jak to mówią najpierw popatrz na siebie a nie wysuwaj pochopnych opinii nt. całego narodu USA.

 

Mogę się założyć że gdyby w Polsce zalegalizować maryśkę, przymykać oczy na picie w miejscach publicznych i wstawić do supermarketów gnaty z amunicją to by się polaczki do tego stopnia rozpuściły i wystrzelały w powietrze że za kilka lat ciężko było by na mapie świata Polske wytyczyć.

 

Druga sprawa o której piszesz, czyli pamięć. W czym oni różnią się od nas? Dzieje się tragedia, wiadomo jest ogólna narodowa żałoba ale zazwyczaj każdy po jakimś czasie wraca do swojego życia i ewentualnie wspomina to raz do roku.

 

No chyba że Ty codziennie idąc po ulicy rozmyślasz jak to w kopalni X był wybuch, lub był zamach na osobę Y? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie ten wątek, bo to znowu segregacja ludności. Jakoś nie widzę wątku "Afryka - dzienne statystyki morderstw i ludobójstw". Aha, zapomniałem... USA dają polaczkom robotę, więc trzeba ich kochać.

hyhyhy :)

 

A co do ograniczania dostepu do broni amerykanom. Jestem i za i przeciw. Bo jak wiadomo, wszedzie znajda sie imbecyle, ktorzy uzyja ja w zamiarze popełnienia przestepstwa, ale w tak poronionym kraju jak usa, bezbronny obywatel moze byc w duzych tarapatach... I tak maja za duzo broni, zawsze mozna cos kupi na czarnym rynku, tyle ze pewnie(? nie wiem jak to jest..) nieco drozej... ;)

 

No i tez uwazam ze temat powinien byc zamkniety..

 

Ps. dowiedziałem sie o tym dopiero po nagłowku tego tematu. Dzieki moj panie zes wybawił moj umysł od zmory jaka było prawie całodzienne przesiadywanie przez tv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy :)

 

A co do ograniczania dostepu do broni amerykanom. Jestem i za i przeciw. Bo jak wiadomo, wszedzie znajda sie imbecyle, ktorzy uzyja ja w zamiarze popełnienia przestepstwa, ale w tak poronionym kraju jak usa, bezbronny obywatel moze byc w duzych tarapatach... I tak maja za duzo broni, zawsze mozna cos kupi na czarnym rynku, tyle ze pewnie(? nie wiem jak to jest..) nieco drozej... ;)

 

No i tez uwazam ze temat powinien byc zamkniety..

 

Ps. dowiedziałem sie o tym dopiero po nagłowku tego tematu. Dzieki moj panie zes wybawił moj umysł od zmory jaka było prawie całodzienne przesiadywanie przez tv :P

Za to teraz przesiadujesz przed kompem, z deszczu pod rynne. :P

 

Co do dostepnosci broni i innych niebezpiecznych rzeczy, jak ktos chce komus zrobic krzywde, to nic nie stoi na przeszkodzie, ostatnio w wawie trzech gnoi skopalo i okradlo kolesia na ulicy, po ktorej jezdzily samochody... potem jeszcze pobity wpadl po jeden z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden kraj ktory ma za soba tylko kilkaset lat historii i za przodkow niewiadomo jakich kolonistow ktorzy topia herbate nie moze byc normalny :P Oczywiscie jak zwykle przyczyny wydarzen bedzie sie wyszukiwac w CSie albo innym Quakopodobnym :/

 

Ja bym tam im wszystkim dal obowiazkowe kontrole u psychologa/psychiatry co 2 lub 3 miechy. Moze wtedy nie bylo by takich akcji jak wczoraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... a mnie to śmieszy... założę się ze na pewno zwaląto na Be gry... zresztą jakbym miał broń też bym nieco populacji powystrzelał zapewne no i co? czy mam się leczyć? heh... po za tym czego wy oczekujecie od usa... kraj w 100% kontrolowany przez media... (tak jak mohery przez ojca dyrektora ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią najpierw popatrz na siebie a nie wysuwaj pochopnych opinii nt. całego narodu USA.

 

Mogę się założyć że gdyby w Polsce zalegalizować maryśkę, przymykać oczy na picie w miejscach publicznych i wstawić do supermarketów gnaty z amunicją to by się polaczki do tego stopnia rozpuściły i wystrzelały w powietrze że za kilka lat ciężko było by na mapie świata Polske wytyczyć.

 

Druga sprawa o której piszesz, czyli pamięć. W czym oni różnią się od nas? Dzieje się tragedia, wiadomo jest ogólna narodowa żałoba ale zazwyczaj każdy po jakimś czasie wraca do swojego życia i ewentualnie wspomina to raz do roku.

 

No chyba że Ty codziennie idąc po ulicy rozmyślasz jak to w kopalni X był wybuch, lub był zamach na osobę Y? :blink:

Zgadzam sie z Toba. Niestety ale najwiecej do powiedzienia na temat USA maja ludzie, ktorzy nigdy tam nie byli, nie znaja zadnego Amerykanina. Do tego wszystkiego uwielbiaja generalizowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale najwiecej do powiedzienia na temat USA maja ludzie, ktorzy nigdy tam nie byli, nie znaja zadnego Amerykanina. Do tego wszystkiego uwielbiaja generalizowac.

Tak do końca też nie jest, bo osoby które były tam z programu "szkoła-praca-travel" mało mogą wiedzieć o realiach wszak program opiera się na "praca, praca, praca" + "picie, picie, picie" i co bidok z tego wyniesie ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa, faktycznie, bo to wszystko jest przez to ze mozna isc i kupic spluwe.

 

Mozna tez isc i kupic noz albo miecz i nim tez zabic.

 

Mozna ukrasc tira z naczepa pelna benzyny i wjechac w jakis kosciol podczas mszy :->

 

Mozna komus do zupy wlozyc sitko, takie denko, zeby sie zadlawil.

 

Zbanujmy to wszystko, przeciez mozna ludzi zabic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki problem - zostańcie mysliwymi.. gdy ty chcesz mieć broń bo masz np. kupr kasy na zkupy w sklepach komputerowych z miła obsługą ;) - to nie dostaniesz broni, albo jak przejdziesz te wszystkie testy, to juz ci ta bron nie będzie potrzebna, bo oszalejesz..

A myśliwi.. kolesie latający na rauszu po lesie w zielonych waciakach nie mają zadnych ograniczeń... dodatkowo moga z ni paradować POZA DOMEM. Bo chyba niektórzy zapomnieli ze w stanach legalne jest posiadanie broni bez zezwolenia W DOMU.

A akurat ja bez zezwolenia mogę mieć o wiele bardziej "efektywne" rodzaje broni niż pistolet, które w pomieszczeniach zamknietych sprawują się doskonale, a są ogólnie dostęne i legalne.

Jak ktos jest na tyle psychiczny ze chce wymordowac pół szkoły - to to zrobi, i niewazne czy kupi pistolet w sklepie na rogu, czy od mafii... bo wszedzie mozna nabyć broń jak sie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy były są i będą, a nawet jeszcze bardziej okropnie zajścia bo świat jest coraz bardziej brutalniejszy. Zaraz pewnie będą chcieli kontrolować studentów i próbować namawiać donosili na siebie jak tylko coś dziwnego zobaczą. Ale to wszystko psu na budę bo to jest norma. Niedawno było coś podobnego w szkole Amishów, nie wspominając o innych krajach. Teraz jakaś choroba opanowała świat, ktoś coś zrobi to od razu konflikt międzynarodowy, prześladowania, rasizm... Jezuuuu i te porąbane media co wszystko nagłaśniają aby sobie zwiększyć oglądalność. Straszą tylko ludzi i sami też się boją i sobie przy tym groby kopią.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...