Skocz do zawartości
metal

Nr. Tel. 862 ... ..., Co To Za Sieć?

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to ze do mnie ktos z Bielsko Bialej dzwonil :huh: . Najlepsze jest to, ze ja tam nikogo nie znam :]

 

Jest jakas ksiazka telefoniczna internetowa, w ktorej podajac numer moge dojsc co to za osoba do mnie dzwonila? (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to była zwyczajna pomyłka, to nie założył bym tego tematu [;

 

parę miesięcy temu, ktoś parokrotnie dzwonił do mnie z tego numeru na komórkę, albo puszczał sygnały albo głuche telefony... później był już spokój, aż do przedwczoraj. ktoś zadzwonił do mnie ok.6/7 i powiedział "cześć", ale nie powiedział tego normalnie, tylko tak jakby miał coś z krtanią/tchawicą i wymówił to sycząc no i się rozłączył, wiem, mocne [;

 

dziwne jest jeszcze to, że kiedyś nie mogłem zadzwonić na ten numer z komórki |: dlatego myślałem, że to jakiś zagraniczny numer... [;

 

sprawdziłem ten numer w książce telefonicznej i należy on do jakiejś kobiety, której oczywiście nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedział "cześć", ale nie powiedział tego normalnie, tylko tak jakby miał coś z krtanią/tchawicą i wymówił to sycząc no i się rozłączył, wiem, mocne [;

Moze jakiaś wokalistka kapeli black metalowej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka, ze przyczepiam sie do tego tematu ale nie widze sensu robienia nowego.

 

dzisiaj dostałem dwa smsy na numer stacjonarny o dziwnej tresci. na poczatku jest podawany numer z ktorego został wysłany sms, ale juz dwa razy go nie zapisałem. sms zostal wyslany z ery, czy jest mozliwosc sprawdzenia tego numeru raz jeszcze?

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...