Skocz do zawartości
sylwo

Dell D600 A Może Coś Innego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam iż to mój pierwszy post chciałem się przywitać i mam takie pytanie czy mógłby mi ktoś doradzić laptopa do 1500zł głównie będzie mi służył do filmów i Internetu czy Dell d600 1.6 512 ramu wystarczy i na ile lat można określić jego żywotność jeżeli jest w dobrym stanie z góry dziękuje za odp i czekam na inne propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast tego della ew hp nc6000 - ma lepszą grafę - ati 9600.

Natomiast dell jest bardzo fajny, sam go mam więc mogę polecić.

Spokojnie wystarcza do normalnej pracy, w nfs underground też pograsz.

Pentium m i 512 ramu już sprawiają, że może on nawet konkurować z niektórymi nowyli laptopami (napewno chodzi lepiej niż np acer celeron m 1,6 i 1 Gb ramu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, na zdjęciech i w opisie wygląda ok :) Mogło jeszcze byc foto obudowy od góry.

Co do nagrywarki usb to nie wiem bo nie mam takowej , ale myślę że powinna działać normalnie.

Natomiast ta oryginalna nagrywarka spisuje się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D400 to model niżej.Tam jest chyba wcześniejeszy procek "Banias", a w D600 jest już "Dothan".

Tyle że pentium m 1,4 w tym lapku ma 1Mb cache, natomiast za to ma 1GB ramu i większy dysk.

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym generalnie jest zamieszane bo baniasy z tego co wiem były do 1,6, ale miały 1MB cache i też były ładowane do d600.

Dothan był z tego co wiem od 1,6, ale miał 2MB cache.

Najłatwiej poprostu sprawdzić w biosie ile ma cache i wtedy napewno wiadomo co to, no i w everescie np.

No a tobie jak chodzi ten procek ?

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest lepsze Dell d600 1.6 1gb ramu czy IBM T41 TYTAN 1.6 512 a i jak to jest bo często odradzano mi laptopa bo mówiono mi ze są bardzo awaryjne a jak cos się popsuje to można się pożegnać jak nie jest na gwarancji czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to ma byc laptop do filmow to nie bierze ekranu 4:3 (odpadaja delle i ibmy w tej cenie) bo filmy beda zajmowac bardzo malo efektywna czesc ekranu.

Lepiej imo do takiego zastosowania jakis Acer uzywany (ale dzialjacy) za okolo tysiaka. (da sie kupic z odrobina cierpliwosci). Koniecznie widescreen.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...