Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Dno i 100m mułu bo jak można tworzyć i wierzyć w takie bajki? Większych debilizmów już dawno nie czytałem, terroryści mieli wysadzić to i owo ale się rozmyślili bo UEFA przyznała mam euro więc postanowili poczekać z atakiem jeszcze 7 lat :lol: Zresztą jakie strategiczne miejsce sobie obrali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest losowanie grup eliminacji ME 2012 ;]. Zaraz podam pełną tabele.

 

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H Grupa I

Niemcy Rosja Włochy Francja Holandia Chorwacja Anglia Portugalia Hiszpania

Turcja Słowacja Serbia Rumunia Szwecja Grecja Szwajcaria Dania Czechy

Austria Irlandia Irlandia Północna Bośnia i Hercegowina Finlandia Izrael Bułgaria Norwegia Szkocja

Belgia Macedonia Słowenia Białoruś Węgry Łotwa Walia Cypr Litwa

Kazachstan Armenia Estonia Albania Mołdawia Gruzja Czarnogóra Islandia Liechtenstein

Azerbejdżan Andora Wyspy Owcze Luksemburg San Marino Malta

 

 

http://uk.yahoo.eurosport.com/football/eur...w-foot-eq.shtml

 

Grupy I i E są w miare mocne ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz malo ogarniam temat sprzedazy 'kolekcji',

 

Dostalem troche rzeczy kolekcjonerskich z oficjalnego zrodla i kanalu z mistrzostwami euro2012,

- Podkladki pod myszy, smycze na klucze, pendrivy z logiem, jakies inne ciach!lki.

 

Jak oceniacie, za ile mozna popchnac takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wartość symboliczna, bo po co komu podkładka pod mysz (zapewne wątpliwej jakości), która za rok już będzie nie aktualna ? Chyba, że jakiś maniak-zbieracz, który kolekcjonuje wszystko z logo czegoś tam.. popatrz na allegro, może są jakieś podobne aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wartość symboliczna, bo po co komu podkładka pod mysz (zapewne wątpliwej jakości), która za rok już będzie nie aktualna ? Chyba, że jakiś maniak-zbieracz, który kolekcjonuje wszystko z logo czegoś tam.. popatrz na allegro, może są jakieś podobne aukcje.

 

Wlasnie nic nie ma, bo oficjalnie oficjalne ;) gadzety E2012 jeszcze nie sa w obrocie :x

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przebiegło losowanie biletów? Mogę się pochwalić dwoma biletami na półfinał w Warszawie. Cena biletów to 550e :)

 

null nic, zero na 7 kontach zero ! wypas.

Bojkotuje euro 2012 ! jeszcze jak widzę te chore ceny biletów na alle to mi pała opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby sa kary - 5000 euro i odpowiedzialnosc zamawiajacego bilety za osoby ktore na nie weszly. Ja tam czekam do grudnia, az bedzie wiadomo na co w ogole sie pisalem :P

 

btw kumpel dostal bilecikow za 6k zl... wszystkie na Ukrainie ;D ciekawy jestem czy to pchnie bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to dobrze że Ukraina robi te mistrzostwa z nami. Tam będzie jeszcze większa niż u nas degrengolada organizacyjna, dzieki czemu może nas nie będa aż tak krytykować. Gdybyśmy robili np. z Czechami wtedy krytykowano by tylko nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL-GER: 2-2

Eh - szkoda gola straconego juz po czasie. Mecz ogólnie niezły w naszy wykonaniu ale było kilka braków. Denerwuje mnie ze za mało odbieramy w środku pola. To jest podstawa do dobre gry i oczywiście fatalna celnośc podań. Szkoda wyniku na taki stadionie byśmy wygrali historycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz fartow i pechow (jesli to w ogole jest odmienialne) dla obu reprezentacji. Bezdyskusyjnie zawodnikiem meczu byl Szczesny (ktory imo poziomem wybija sie ponad nasza reprezentacje). Koncowka tylko podraznila moje nerwy, no ale w koncu to nasza reprezentacja, wszystkiego sie mozna spodziewac.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ogólnie (nie w dzisiejszym meczu) mnie wkurza brak wiary w siebie oraz to ze gracze sprawią jakby się bali piłki i w ogole się nie starali. Przegrać po mocnej walce to nie wstyd ale przegrać bez zaangażowania to lamerstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też nie graliśmy najmocniejszym składem, bo Niemcy wzburzyli się, kiedy w wyjściowej 11 był Obraniak i Smuda musiał go zmienić. Niestety nie wiem od kiedy pauzy za czerwone kartki obowiązują w meczach reprezentacji.

Poza tym nie było Piszczka, Boenischa czy Polanskiego ( ;) ).

Mimo to nawet trzeci skład Niemców byłby dla nas wymagającym przeciwnikiem. Jednak spotkanie z naszej strony było dobre. Franek chyba w końcu dojrzał, że nasza szansa jest w kontrach, bo coraz lepiej naszym to wychodzi.

Szkoda głupich błędów, ale zdarzają się, także najlepszym. W sumie nie ma co narzekać na Głowackiego czy Wawrzyniaka, skoro za bardzo nie ma dla nich lepszych zmienników. Jakoś nie potrafią u Nas ukształtować dobrego obrońcy. Chociaż kto wie czy środek Żewłakow - Perquis nie byłby solidniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje 3 rzeczy - pomocy, wykończenia i strzałów z dystansu.

Wczoraj wszystko to wychodziło. Nie wiem czemu tak uparcie gramy jednym napastnikiem. Gdyby Peszko zszedł i na jego miejscu zagrał jakiś wysunięty napastnik (ta, tylko kwestia kto), to mogłoby się to skończyć inaczej.

Szkoda, że nie ma teraz w składzie kogoś o charakterystyce Krzynówka / Mariusza Lewandowskiego, bo oni chociaż mieli jaja, żeby przytulić ładny strzał z dystansu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma teraz w składzie kogoś o charakterystyce Krzynówka / Mariusza Lewandowskiego, bo oni chociaż mieli jaja, żeby przytulić ładny strzał z dystansu.

 

Borysiuk potrafi ladnie strzelic, powinien dostac powolanie do kadry a nie ciagle w u21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam, że postawa ludzi na stadionie byla żenująca. Kiedy Polacy byli przy piłce to siedzieli cicho, Niemcy próbowali coś grać to potrafili mordę otworzyć żeby gwizdać - pokazali klasę i szacunek dla przeciwnika, nie ma co (innymi słowy wieś i buractwo zaawansowane). Nie mówiąc już o tym, że przyśpiewki bardziej na pogrzeb się kwalifikują niż do zagrzewania drużyny do walki.

 

Kibice siatkówki FTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowac bilety na ukraine ( z mysla o czym wiadomo, bo jechac tam nie mam zamiaru :P )? Konkretnie Donieck, cwiercfinal, 1 klsa. Bedzie jakas przebitka? ^^

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak obiecam, że u mnie kupią taniej niż u innych? :razz: chyba jedynie osoby które liczą na odsprzedaż teraz im te bilety wezmą... Nie wiadomo na co się piszesz, a z Krakowa do Doniecka jest ~1500 km... na jakiś Lwów czy Kijów bym chętnie przygarnął, ale musiał się trafić sam koniec Ukrainy :mur:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mecza oglądał?

 

Miało być tak pięknie (Błaszczykowski sam wygra mecz) a wyszło jak zwykle.

 

Producent / reżyser (nie wiem jak zwał) transmisji nie przewidział doliczonych 3 minut i tuż po gwizdku sędziego i rozpoczęciu przez Szpaka i kompana podsumowania mecza wcisł guzika i komerszale puścił.

 

Apropopo komerszali- biedronka ma chyba jeszcze czas by wycofać się ze sponsoringu reprezentacji- niech nawet karę umowną zapłacą aby nie być kojarzonych z tą "marką". No chyba, że postępują zgodnie z zasadą- nieważne co się mówi, byle się mówiło...

 

Nie ma nas sportowo, nie mam nas infrastrukturalnie.

 

Jakieś złudzenia jeszcze macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym meczu i mimo że atmosfera była dobra. Przynajmniej na początku to i tak wynik był raczej do przewidzenia. Gdzieś im uciekła piłka właśnie w 31 minucie. Do tego czasu było naprawdę dobrze. Cały czas na połowie Włochów. Ale ten karny to była straszna strata. Jak na 120 zł za bilet się troszkę zawiodłem. Najbardziej mnie wpieniały diwie rzeczy. Organizacja wejścia na stadion. Po prostu tragedia. Ludzie się pchali by zdążyć, a ja wchodziłem o godzinie 19:40. Na trybunach byłem ok 20:18. Czyli ok 40 minut na dojście. Powrót też nie był lepszy. Mam nadzieje że do Euro to jakoś rozwiążą. i będzie więcej wejść na obręb stadionu. Inna sprawa to PZPN. Siedziałem co prawda daleko od ich loży, ale wyraźnie blisko by oglądać tą chołote jak się obżerała. Aż mnie gardło boli od darcia się "Gdzie jest Orzeł" i PZPN... no tu trzeba sobie dośpiewać. Sam stadion bardzo ładny, ale organizacja troszkę kulała. Jak i sam mecz. Druga połowa była tragiczna. Łatwe straty. Niecelne podania jak i strzały w światło bramki. Szczęsny tez nie pokazał co potrafi. Wyglądało to tak jakby byli na treningu. Bez jakiegoś zaangażowania. Co mnie rozśmieszyło to jak kibice zaczęli brzydko śpiewać o PZPN to za każdym razem komentator na stadionie zagłuszał ich jakimś komentarzem związanym z meczem lub innymi, które trwały w tym czasie. Jak był spokój to nawet słowem się nie odzywał ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mecza oglądał?Miało być tak pięknie (Błaszczykowski sam wygra mecz) a wyszło jak zwykle.Producent / reżyser (nie wiem jak zwał) transmisji nie przewidział doliczonych 3 minut i tuż po gwizdku sędziego i rozpoczęciu przez Szpaka i kompana podsumowania mecza wcisł guzika i komerszale puścił.Apropopo komerszali- biedronka ma chyba jeszcze czas by wycofać się ze sponsoringu reprezentacji- niech nawet karę umowną zapłacą aby nie być kojarzonych z tą "marką". No chyba, że postępują zgodnie z zasadą- nieważne co się mówi, byle się mówiło...Nie ma nas sportowo, nie mam nas infrastrukturalnie.Jakieś złudzenia jeszcze macie?

 

A co tu bylo do podsumowania? zenada i tyle... prawdopodobienstwo przegranej naszej reprezentacji jest odwrotnie proporcjonalne do trafienia 5 (nie 6!) w totka. Jak tu mozna byc patriota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...