Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

 

W TVP Info przedstawiciel PL2012 powiedział, że było ciepło, dużo napoi, doszło do dyskusji itd... Nic o bójce, czy skopaniu porządkowych.

 

PS. Nastąpiła korekta. Reporter TVP Info odniósł się do nagrania zamieszczonego w Internecie i wypowiedzi przedstawiciela PL2012.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że nawet najlepsze drużyny zajeżdżały się w Nikozji grając z Apoelem w LM ?

 

Wiesz trochę to zweryfikuję. Zrobiłem mały rekonesans kiedy ochłonąłem i generalnie mówiąc w pewnym sensie zwracam honor. Zależy w jakich warunkach przygotowywali się nasi pilkarze. Jeżeli było to lekkie rześkie powietrze itp to mogli nie wytrzymać. Grecy - ze względów geograficznych - byli przystosowani. Poza tym około 65 tysięcy ludzi. Zapotrzebowanie na tlen i do tego ZAMKNIĘTY DACH!!! Niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warunki były równe dla Greków i Polaków więc argument o braku tlenu mozna wyrzucic w kosz.Trzeba się cieszyć z remisu bo blizej wygranej byli Grecy.

 

Nastał czas ełro - mamy już miljony fachowców znających się na piłce nożnej. Yay!

Popatrz na klimat jaki panuje w Grecji, a teraz spójrz na ten polski!

Popatrz na skład reprezentacji Grecji, grają głównie w klubach greckich, więc są przyzwyczajeni. Teraz spójrz na naszych kopaczy, kopią głównie na jakichś łąkach i pastwiskach zielonych.

Warunki rzeczywiście, mocno takie same!

Siedzę na koniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Najlepszi hejterzy biegaja lub generalnie uprawiaja sport przed kompem :wink:

 

Wiesz to zależy bo to im płacą bajońskie sumy za grę. Gdybym mógł i miał warunki to uwierz mi że natychmiast rzuciłbym siedzenie przed komputerem i zasuwał na trening. A pewnym przywilejem kibica jest prawo do krytyki. Oczywiście konstruktywnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bydło i dziki naród.. mam nadzieję, że Warszawa ich godnie przywita. :)

 

Niech tam im zrobia rajskie przywitanie :) Na dzien dobry srogie palowanie a pozniej zimny prysznic + przed wejsciem na stadion 30 min palowanka to moze sie ciach!y naucza, ze cudze sie szanuje a nie demoluje ;/ Tam powini byc polscy kibole + bojowki i sposcic im taki wjeb, ze sami wyjechali by do Rosji. Pierdzielone zwierzeta :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest argument dlaczego ruscy nie powinni dostac pozwolenia na przemarsz. Ale buffetowa nie widzi problemu. Czekam na tuska i buffetowa na marszu ruskich przez stolice :D

Edytowane przez czullo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastał czas ełro - mamy już miljony fachowców znających się na piłce nożnej. Yay!

Popatrz na klimat jaki panuje w Grecji, a teraz spójrz na ten polski!

Popatrz na skład reprezentacji Grecji, grają głównie w klubach greckich, więc są przyzwyczajeni. Teraz spójrz na naszych kopaczy, kopią głównie na jakichś łąkach i pastwiskach zielonych.

Warunki rzeczywiście, mocno takie same!

Siedzę na koniu.

 

2 lata przygotowan i siły na 45 minut ? .Oni powinni byc gotowi nawet na gre przy +40,na gre w kazdych warunkach........ .

Edytowane przez naxt
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, trenuje się w warunkach najcięższych jakie można osiągnąć. Aurora001 mówi, że ściga się w maratonach, ale ciężko mu symulować trudne warunki, bo gdzie ? Na rowerze ? Za jaką kwotę ? Polska kadra miałaby pieniądze, aby wyjechać gdzieś wysoko w góry czy do Afryki/Azji i tam trenować w wysymulowanych ciężkich warunkach.

 

Każdy się zgodzi, że dużo łatwiej biegnie się przy +10*C na równej nawierzchni, dlatego ja jak mogę, biegam w upały na plaży, jest dużo ciężej ale i efekt inny. Zarabiając takie pieniądze można o tym pomyśleć, prawda ? Nawet jeśli Smuda wyszedł z założenia "spoko, to tylko Polska" to przypominam, że przyszłe MŚ są w Brazylii a tam lżejszych warunków niż te wczorajsze nie będzie. To jak nie teraz, to kiedy znaleźć na to czas ? Bez kitu, nie trzeba być fachowcem w piłce nożnej, aby wiedzieć, że 10ciu Zinedine Zidane'ów z kondycją na 10minut przegra z 4tą ligą Brunei z kondycją na 90min.

Uważam, że naszym umiejętności na wyjście z grupy nie brakuje, ale niestety kondycja leży i kwiczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam mecz Niemców z Portugalczykami i da się zauważyć sporo pustych krzesełek na stadionie, nie tylko w strefie najdroższej ale także za bramkami, trochę dziwna sprawa, czyżby nawet dla kibiców z Zachodu było zbyt drogo? Bo geograficznie Lwów jest przecież całkiem niedaleko.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był świetny. Portugalczykom zabrakło szczęścia, raz poprzeczka-linia, innym razem porzeczka. Wrażeń nie zabrakło, akcja za akcją. Przyjemniej oglądało się niż mecz Rosja-Czechy.

 

PS. Widzieliście rzucających papiery podczas rożnego Portugalczyków? Nawet padł komunikat aby niemieccy kibice nie rzucali papierów na murawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz był świetny. Portugalczykom zabrakło szczęścia, raz poprzeczka-linia, innym razem porzeczka. Wrażeń nie zabrakło, akcja za akcją. Przyjemniej oglądało się niż mecz Rosja-Czechy.

Rzeczywiście, mecz niezły, progresywny, aż się ździwiłem/rozczarowałem że to już koniec / : :D Śmiało mogliby jeszcze trochę pograć :)

 

 

PS. Widzieliście rzucających papiery podczas rożnego Portugalczyków? Nawet padł komunikat aby niemieccy kibice nie rzucali papierów na murawę.

Owszem, nawet była krótka przerwa na uporządkowanie murawy.

 

Ale i tak najlepsze było, jak portugalczyk przywalił niemcowi z pięści w twarz na linii końcowej boiska, po stronie niemieckiej, ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też mecz super. Kibicowałem Portugalczykom bo Niemcy i tak dużo wygrywają zawsze ;)

Jak dla mnie słaba pomoc Portugalskiej drużyny spowodowała zerowy wynik a sam Ronaldo nie poprowadzi sobie piłki. Szkoda że nie udało sie ani razu bo 1:1 mogło być.

 

Co do wolnych miejsc we Lwowie, najwyraźniej nie ma aż tak wielu chętnych do wyjazdu do tego kraju. Wielu deklarowało oprotestowanie m.in. sprawy traktowania psów i nie tylko...

 

p.s. żądam zwrotu Lwowa Polsce! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mecz nie podobał. Tak, było dużo walki ale brakowało ładnych akcji i w zasadzie dopiero ostatnie 20 minut było ciekawym, otwartym futbolem.

Chciałbym też zauważyć, że CR7 znowu nie staje na wysokości zadania i zalicza przeciętny występ, bardziej wyróżniali się Nani i Contrao.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata przygotowan i siły na 45 minut ? .Oni powinni byc gotowi nawet na gre przy +40,na gre w kazdych warunkach........ .

 

Jasne i bieganie w betonowych butach. Po prostu brak słów komentarza na wypowiedzi niektórych. Dobrze na czas euro się nabzdryngolić i nie czytać takich bzdur, przynajmniej ciśnienie nie skacze -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie strasznie te wasze dwa lata, o których tak piszecie. Macie na myśli te zgrupowania na mecze, które trwały może z tydzień czy podporządkowanie treningom drużyn, w których piłkarze grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne i bieganie w betonowych butach. Po prostu brak słów komentarza na wypowiedzi niektórych. Dobrze na czas euro się nabzdryngolić i nie czytać takich bzdur, przynajmniej ciśnienie nie skacze -_-

 

A co, naxt nie ma racji? Jedyne zadanie jakie mają piłkarze to biegać i kopać przez 90 minut i twoim zdaniem nie powinno się tego od nich wymagać? Też mi ciśnienie skacze jak czytam takie bzdury. Edytowane przez Modd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super komentarz, skoncentruje sie jednak na innej sprawie.

Przytoczyles wczesniej argument pod tytulem klimat, wiec moze rozwiniesz te sprawe i wyjasnisz nam w jaki sposob taki Korzeniowski wygral chod 50km na olimpiadzie w Atenach skoro takie warunki sa dla nas wyjatkowo niekorzystne a dla Grekow korzystne? Toc polowa emerytow w Atenach powinna byla byc przed nim.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed EURO słyszałem, że UEFA "przejmuje" obiekty podczas mistrzostw, m.in. decydując czy dach na mecz ma być zamknięty lub otwarty. Może ktoś z Was wie jak to wygląda ze strony technicznej, a dokładniej kwestii wideo - czy kamery są uefy czy polskie, reżyser jest uefy czy polski? Pytanie pojawiło się w mojej głowie ze względu na częste puszczanie fragmentów w spowolnieniu podczas transmisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super komentarz, skoncentruje sie jednak na innej sprawie.

Przytoczyles wczesniej argument pod tytulem klimat, wiec moze rozwiniesz te sprawe i wyjasnisz nam w jaki sposob taki Korzeniowski wygral chod 50km na olimpiadzie w Atenach skoro takie warunki sa dla nas wyjatkowo niekorzystne a dla Grekow korzystne? Toc polowa emerytow w Atenach powinna byla byc przed nim.

 

I o tym właśnie mówię...Serio to zrobiłeś? Serio porównałeś dwie różne dyscypliny sportowe, w których przygotowania do tego typu imprez wyglądają zupełnie inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki wpływ na grę zespołu ma klimat można zaobserwować chociażby w Ameryce Południowej gdzie w el. MŚ Brazylia czy Argentyna często nie daje rady dużo niżej notowanym zespołom grając na stadionie położonym 3000m n.p.m. .

Oczywiście jest to już ekstremalny przykład. Klimat panujący podczas meczu Polska - Grecja na pewno bardziej zaszkodził naszym rodakom i co do tego nie ma żadnych wątpliwości lecz nie można tylko tym usprawiedliwiać słabą grę Polaków w drugiej połowie. Brak zmian w naszej drużynie (oprócz wymuszonej) gdzie zawodnicy nie mają siły, koncepcji na grę jest irracjonalnym zachowaniem naszego sztabu szkoleniowego i pokazuję jego słabość. Mam tylko nadzieję, że Smudę nie sparaliżuje wtorkowy mecz z Rosją i w przypadku powtórki z "rozrywki" podejmie odpowiednie decyzje. Co do Rosjan to liczę na to, że zlekceważą nasz zespół i srogo za to zapłacą :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz, właśnie takie chcemy oglądać na Euro! Dużo bramek, emocjonującej walki i serca zostawionego na boisku.

Irlandzcy kibice pokazali innym jak się kibicuje a piłkarze jak walczy. Chorwacja pokazala, że może być czarnym koniem turnieju. Cudo!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam bardziej podobal mecz Hiszpania-Wlochy takiej dynamiki ruchow oczekiwalem od naszego teamu

aczkowiek mecz Irlandia-Chorwacja tez byl bardziej dynamiczny niz Polska-Grecja

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty miales dynamike w meczu Wlochy - Hiszpania? Pierwsza polowa to jakies nieporozumienie, hiszpanom wiecej przyjemnosci sprawia samo klepanie pily niz zdobywanie bramek. Gdyby nie stymulant ze strony wlochow w postaci bramki to Hiszpania pewnie do konca gralaby takie warcaby (bo szachami tego nazwac nie mozna). Tak przynajmniej troche sie mecz ruszyl w drugiej polowie. Ale i tak mu duzo brakowalo do tego co sie dzialo w meczu Irlandia - Chorwacja, piekny mecz. Duzo odwaznych akcji, nie bali sie uderzac. Chorwacji troche pomoglo szczescie no ale ono podobno sprzyja lepszym :) Holandii z milionem niewykorzystanych sytuacji nawet nie komentuje. Zastanawialem sie tylko co ten samolubny beton robi w reprezentacji (Roben)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie czytam i oczom nie wierze...

Proponuje pierw potrenowac cos profesjonalnie a pozniej sie wypowiadac.

Pilkarz powinien byc zdatny do gry nie tylko przez 90min ale i czas dogrywki...

 

Wiekszosc tych patalachow ktorych tak bronicie gra za granica... Tak? Tak!

I jakbyscie nie zauwazyli nie wszystkie mecze odbywaja sie na terenie Niemiec...

Gra sie z Grecja, Turcja, Włochami, Hiszpania... Wszedzie klimat cieply i niekorzystny...

 

Najgorsze jest to ze nasz zespol rzucil sie na Grekow jak idioci... Mozna poprowadzic kilka szybszych akcji, ale do tego by grac tak cala polowe trzeba miec przygotowanie fizyczne.

Nasi chyba sami byli zaskoczeni tym jak potoczyla sie pierwsza polowa.

Zeszli do szatni i sie uspokoili.

Zagrania Szczesnego nie bede komentowal. Byla to chyba najglupsza rzecz jaka ostatnio widzialem

 

Nasz trener tez dobry. Przerazony tym ze bierze udzial w Euro... Bidaczyna zapomnial ze ma mozliwosc dokonywania zmian.

 

Jaki trener, taka druzyna

 

Szkoda mi tylko kilku zawodnikow ze przyszlo im wspolpracowac z taka banda

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...