Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie czytałem tak skondensowanej ilości bzdur w jednym poście. Normalnie wystrugałbym ci order z kartofla za wieczne malkontenctwo.

To co wg ciebie powinien zrobić Szczęsny? Dać sobie strzelić bramkę? Bo innej opcji nie było. Lepiej podjąć złą decyzję szybko, niż dobrą za późno. Zaryzykował spowodowanie rzutu karnego, bo zawsze istnieje szansa, że się go obroni. Gdyby nie to, byłoby 2:1.

Co do treningu profesjonalnego - za monitorem każdy jest ekspertem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta roznica ze ja trenowalem przez kilka ladnych lat... A Ty?

 

Co do Szczesnego powinien sie zachowac jak brzamkarz i rzucic sie na pilke cialem a nie atakowac nogi napastnika...

 

Popelniajac taki faul zaryzykowal wlasnie wynikiem 2:1 i do tego oslabil druzyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy gol z szansą do odrobienia niż strata jaką było zejście Szczęsnego.

 

Poza tym, czy tylko ja uważam że po wyjściu z szatni (i do jasnej ciasnej, chyba też odpoczynku kilkunastominutowym) powinni grać przynajmniej tak samo jak przed zejściem? A ci goście weszli i równo od drugiej połowy zaczęli grać jakby nigdy piłki nie widzieli na oczy. Może jestem głupi, ale imho tam w szatni padł scenariusz typu "ku*** co wy odpi***, Grecy przecież mają wygrać!". Innego wytłumaczenia nie widzę. Gdyby zaczynali grać słabiej, wraz z postępującym zmęczeniem. Ale nie, odpoczynek, wyjście ponowne na murawę, kolejnych kilka minut spokojnego oddechu w czasie karnego po wejściu Tytonia i co? I zapomnieli jak sie cholera piłkę podaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o tym właśnie mówię...Serio to zrobiłeś? Serio porównałeś dwie różne dyscypliny sportowe, w których przygotowania do tego typu imprez wyglądają zupełnie inaczej?

 

 

Skoro juz odpusciles sobie wszelkie proby argumentacji a skoncentrowales na nieudolnej ironii, to podsumujmy.

Sprawa rozbija sie oczywiscie o przygotowanie, czy tez braki w takowym.

Bez pzesady, to nie La Paz, gdzie spacer dla osoby nieprzywyklej do warunkow jest wyzwaniem, a co dopiero mowic o bieganiu po boisku.

Ciekawe, ze druzyny Niemiec czy Anglii, niezaleznie od tego w jakich warunkach rozgrywane byly turnieje nie wysiadaly po kilkudziesieciu minutach oddychajac rekawkami.

Mogly grac slabo, ale fizycznie zawsze byly przygotowane.

Znamienne jest rowniez to, ze sami pilkarze nie zwalaja winy na dach - unikaja tego, robi to opinia publiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz odpusciles sobie wszelkie proby argumentacji a skoncentrowales na nieudolnej ironii, to podsumujmy.

 

 

To nie była ironia. To było wytknięcie głupoty jaką zrobiłeś. Po co mam się starać z argumentacją? Dla bandy ludzi którzy i tak zaraz będą narzekać? Jest jak co dwa lata, nagle okazuje się, że każdy trenuje od x lat, zna się na taktyce lepiej niż Górski.

Ja nie usprawiedliwiam nikogo, stwierdzam fakty.

A, i minusować sobie możecie, mam sporo plusików w zapasie ;*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiec podsumuje... To nie jest tenis ze bedac wyszkolonym technicznie mozna zakonczyc mecz w 30 minut...

W pilce zawodnik musi byc przygotowany by zagrac te 120min, i to jest podstawa. Od tego zaczynamy.

Co z tego ze beda strzelali z przewrotki, czy polowy boiska skoro po 40 minutach ledwo dysza na boisku.

 

Naszym narazie najlepiej wychodzi granie w reklamach biedronki, fify czy nike... Fotografie do Vivy czy udzielanie wywiadow do Bravo Girl

 

Niech chlopaki pierw cos osiagna, pozniej mozna ich chwalic i robic z nich gwiazdy.

Wybaczcie ale jakos nie pamietam by nasza druzyna narodowa cos osiagnela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tych bylo takiego nadzwyczajnego?

+80 stopni???

ulewa i woda po kolana???

 

Przeciwnikowi to jakos nie przeszkadzalo...

 

 

Ja to ciekawy jestem wymowek po meczu z Ruskimi.

 

Tak jakby nie mozna bylo powiedziec "przeciwnik byl lepszy i nie wytrzymalismy tempa ich gry"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnikowi to jakos nie przeszkadzalo...

 

Czy ty jesteś w stanie pojąć, że grecy są przyzwyczajeni do takich warunków? Kończę, bo kopać się z koniem nie kce.

Domyślam się, że ty oczywiście mógłbyś zaskoczyć swoją formą cała naszą reprezentację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś w stanie pojąć, że grecy są przyzwyczajeni do takich warunków? Kończę, bo kopać się z koniem nie kce.

Domyślam się, że ty oczywiście mógłbyś zaskoczyć swoją formą cała naszą reprezentację ;)

 

Kazdy z zawodników naszej kadry twierdzi ze wrunki były równe dla obu druzyn takw wiec daj sobie juz spokój z tym klimatem...

 

 

Marcin Wasilewski:

 

"Bardzo duszno, ale Grecy mieli takie same warunki. Nie ma co na to zwalać. Po pierwszej połowie mieliśmy wszystko w garści - wynik, publiczność, stadion - i wszystko daliśmy sobie odebrać. To jest najbardziej bolesne."

 

 

Rafał Murawski:

 

"Było bardzo duszno, nawet wy (dziennikarze, red.) to odczuliście, a my tym bardziej. Nie ma co szukać wymówek, bo warunki były ciężkie dla obu drużyn. W pierwszej połowie dawaliśmy sobie z tym świetnie radę i w drugiej powinno być tak samo."

 

 

Jakub Błaszczykowski:

 

" Było duszno, ale warunki były takie sam dla obu drużyn. Nie ma co szukać w tej kwestii usprawiedliwienia."

 

 

 

Robert Lewandowski:

 

" To nawet kibice czuli na trybunach, a my musieliśmy jeszcze biegać. Czuliśmy się trochę jakbyśmy nie byli w Polsce, a w innym kraju, gdzie jest 40 stopni. Warunki były jednak dla każdego takie same, teraz wiemy już czego się spodziewać. Rzadko kto teraz gra przy zamkniętym dachu, a już zwłaszcza latem. Była to więc nowość, UEFA podjęła taką decyzję, ale musimy się do takich warunków dostosować"

Edytowane przez naxt
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z zawodników naszej kadry twierdzi ze wrunki były równe dla obu druzyn takw wiec daj sobie juz spokój z tym klimatem...

 

Czy ja gdzieś napisałem, że warunki były inne? Czy po prostu napisałem, że Grecy do takich przywykli bo mają je niemal na codzień? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa siedzac w Polsce chyba bo nie u siebie

 

Co to biedni ruscy zrobia??

Oni bidulki syberie maja... Rozstopia sie nam...

 

Grobel przestan pieprzyc ta medialna papke bo to nawet smieszne nie jest.

 

Osoba myslaca wie jakie warunki panuja w Grecji... Ty moze sie oderwij od kompa i pojedz tam zeby sprawdzic na wlasnej skorze...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo... Zerknij sobie jak wygladaja plywacy, wioslarze itd...

 

Wiekszy wplyw ma pojemnosc pluc, praca ukladu krwionosnego itd itp...

Sklada sie na to wiele skladnikow, ktore mozna poprawic wlasnie treningami

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo...

 

Ano bardzo... Po ch*** C.R taka ilosc miesni, jest kompletnie NIEZROZUMIALE, bo niestety

A) trzeba je dodatkowo dotlenic, nawet jesli nie sa to miesnie nog jesli sie biega

B) dodatkowa masa ciala zwieksza ilosc Watt potrzebny do napedzenia...

 

I tak mozna w kolko, aczkolwiek nic nie tlumaczy kolesia z cm warsta tluszczu... Z drugiej strony zbedna ilosc miesni takze.

 

Jak mam byc dokladny, przyklad z innej dyscypliny, ale dosc jasno pokazujacy jak bardzo sie wielu z was myli i nigdy nie mialo styczosci z profesjonalnym treningiem, nawet w pi**** ksiazce.

1 KG masy = 6W energi wiecej aby osiagnac ten sam efekt badz 6W straty.

Przy sredniej mocy np. kolarza na TDF czy innym w granicach 300W, 1 kg zbednej masy to jest strata 2%.

 

Nie musze mowic, ze na poziomie proffi zabrania sie uprawiac inne sporty ktore rozwijaja ZBEDNE grupy miesni.

 

Dwa, proponuje zaznajomic sie jaki wplyw na organizm ma obnizona zawartosc tlenu, zwiekszona zawartosc CO2... nawet przy minimalnych odchylach... I potem obejrzec mecze grekow na euro2004 :lol2:

 

Tak apropo, back to main topic jesli chodzi o Polska Grecja.

Grecy mieli 1 akcje przez nasz blad, nie licze bramki bo to byl fux ze pilka stanela miedzy wasylem, a grekiem.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, ze on jak i mu podobni (w tym Lewy, bo też dobrze wyglada, nie wiem jak reszta kadry ; d) zapierdalają jak małe meserszmity po boisku. Wystarczy spojrzeć na budowę ciała Messiego, Inisty, Ronaldo czy Puyol. Każdy z nich jest dobrze przygotowany fizycznie jak i kondycyjnie. Pierdzielenie, że więcej mieśni, Pudzian ma więcej mięśni, oni to mają lekką atletyczną budowę i wagę trzymają na poziomie, który spokojnie umożliwia im bieganie 120min.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano bardzo... Po ch*** C.R taka ilosc miesni, jest kompletnie NIEZROZUMIALE, bo niestety

A) trzeba je dodatkowo dotlenic, nawet jesli nie sa to miesnie nog jesli sie biega

B) dodatkowa masa ciala zwieksza ilosc Watt potrzebny do napedzenia...

 

I tak mozna w kolko, aczkolwiek nic nie tlumaczy kolesia z cm warsta tluszczu... Z drugiej strony zbedna ilosc miesni takze.

 

Jak mam byc dokladny, przyklad z innej dyscypliny, ale dosc jasno pokazujacy jak bardzo sie wielu z was myli i nigdy nie mialo styczosci z profesjonalnym treningiem, nawet w pi**** ksiazce.

1 KG masy = 6W energi wiecej aby osiagnac ten sam efekt badz 6W straty.

Przy sredniej mocy np. kolarza na TDF czy innym w granicach 300W, 1 kg zbednej masy to jest strata 2%.

 

Nie musze mowic, ze na poziomie proffi zabrania sie uprawiac inne sporty ktore rozwijaja ZBEDNE grupy miesni.

 

Dwa, proponuje zaznajomic sie jaki wplyw na organizm ma obnizona zawartosc tlenu, zwiekszona zawartosc CO2... nawet przy minimalnych odchylach... I potem obejrzec mecze grekow na euro2004 :lol2:

 

Tak apropo, back to main topic jesli chodzi o Polska Grecja.

Grecy mieli 1 akcje przez nasz blad, nie licze bramki bo to byl fux ze pilka stanela miedzy wasylem, a grekiem.

 

Tylko ze w kolarstwie liczy sie tez powierzchnia ciala i opory jakie stawia za duze cialo...

Dam Ci lepszy przyklad... tez sie biega z pilka... Pilka reczna i rugby...

Wystarczy spojrzec po tych kolesiach... nie sa mikruskami a przy kazdym meczu zapierdzielaja wiele KM.

 

Nie mowie oczywiscie o koksach tak jak ktos wpomnial o Pudzianie

Poprostu treningi niosa za soba przyrost miesni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening SAM W SOBIE nie oznacza iz budujemy masa miesniowa bo to nie ona napedza sama w sobie... Ciekawe teorie.

Idac dalej trzeba napisac iz przyrost masy miesniowej czesto jest specjalnie ograniczany badz co lepsze, SPECJALNIE 'likwiduje' sie nieporzadane grupy miesniowe.

 

Trening wlasnie nie polega na budowaniu masy miesniowej,a zwiekszanie pewnych porzadanych cech danej grup/y...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest duzo ladniejszy...

Piekny mecz... naprawde...

 

Obie druzyny graja na 120%

 

Jak patrze na ten mecz to niech Francja I Anglia nie beda juz tak pewne 2 pierwszych miejsc... ;]

 

Trening SAM W SOBIE nie oznacza iz budujemy masa miesniowa bo to nie ona napedza sama w sobie... Ciekawe teorie.

Idac dalej trzeba napisac iz przyrost masy miesniowej czesto jest specjalnie ograniczany badz co lepsze, SPECJALNIE 'likwiduje' sie nieporzadane grupy miesniowe.

 

Trening wlasnie nie polega na budowaniu masy miesniowej,a zwiekszanie pewnych porzadanych cech danej grup/y...

 

Oczywiscie...

Odpowiednio poprowadzony trening i organizm sam zadecyduje ktore partie miesni maja zostac rozbudowane.

 

Ale nie mow ze trenujaca ciezko i systematycznie osoba, dbajaca o kondycje bedzie wygladala tak ja ta na obrazku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Ukraina-Szwecja najlepszy mecz jaki widziałem do tej pory na tych mistrzostwach.

 

Miałem nie oglądać ale jak usiadłem gdzieś w 55 minucie to tak siedziałem do teraz. Ależ piękna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...