Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

@MaciekCi i jonathan

Cristiano Ronaldo - Statystyki, dane osobiste, informacje - PiłkaNożna.pl

Zlatan Ibrahimović - Statystyki, dane osobiste, informacje - PiłkaNożna.pl

 

Ciekawe skąd taka rozbieżność.

 

@Polska - Rosja

Nasi jak zwykle zagrali swoim koślawym stylem, ale jakoś udziergali ten remis. Bardzo dobre ustawienie przeciw Ruskim - nie mieli pola do popisu przy szczelnej defensywie, a ich obrona nie dawała rady nawet przy kilku naszych piłkarzach. Szkoda, że Polacy są przygotowani tylko na 60 minut.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje obejrzec co robil arszawin w 75minucie i jak zdychal :wink: Mysmy mieli druga swiezosc.

 

PS. Do zobaczenia na cwiercfinale 21 czerwca w W-wie, ktos jeszcze moze ma VIPoska wejsciowke? :D

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu braku wybiegania malkontenci i znaFcy... :lol: Ktos cos jeszcze chce powiedziec na temat wybiegania? Owszem niektorym brakuje, ale zobaczcie na ruskich ...

 

A teraz komp off i zapierd**** przez 90min lub na maraton.

 

 

No to dawaj na boisko...

Zobaczysz jaka jest roznica w bieganiu w miare jednostajnym maratonie a jaka na boisku.

 

 

 

 

Nasi zagrali tak jak przeciwnik pozwolil.

Ogolnie bylo duzo lepiej niz w meczu z Grecja, ale nie oszukujmy sie. Ruscy albo grali na kacu albo mecz z Czechami tak ich wymeczyl.

Obstawiam raczej jedno i drugie ;]

 

Szkoda mi tylko Lewandowskiego ktorego przekopali jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie mieli dość w 2 połowie bo dach był otwarty :twisted:

 

Byłem po raz kolejny na strefie kibica i co się działo. Polacy zagrali pięknie! Mogło być i 4:1 ale piłka nie chciała wskoczyć do bramki takie to mistrzostwa są. Głupio kibice tylko przywitali Rosjan wygwizdując ich przy hymnie trochę to nie sportowe było.

 

Brama Błaszczykowskiego wpakowana z precyzją bramkarz nie miał szans. Ciekaw jestem co Czeski selekcjonej myślał oglądając ten mecz. Prawdopodobnie Czesi zamurują bramkę i będą grać bardzo defensywnie by utrzymać korzystny dla nich remis. Miejmy nadzieję, że nasi zawalczą o wyjście z grupy a jest to pierwszy raz od dawna zależne tylko od nas.

 

i na zakończenie tego mało wnoszącego posta

 

Szkoda, że nie wygraliśmy meczu z Grekami! Mielibyśmy komfortową sytuację, że nie wspomnę o wygraniu wczorajszego meczu z Rosją i 6 punktach... Co by to było za święto piłkarskie!

Edytowane przez Ram1rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd taka rozbieżność.

 

U Ronaldo wydaje się to być wagą sprzed jego "słynnego treningu". Kiedy to wszystkie media mówiły o tym, że CR7 poszedł na siłkę... Waga by się zgadzała, a Zlatan, pewnie przed erą picia piwa albo coś. :lol2:

 

Co do tych rozmów o duchocie co to jej nie było podobno,

 

Myślałem, że to co jonas mówi o Tobie, że "czytasz to co chcesz czytać" to jakieś Jego dyrdymały a to jednak smutna prawda. ;) Czy ktokolwiek, kiedykolwiek napisał w tym temacie, że nie było duchoty ? ;) Zweryfikuj swoją wiedzę !

 

jakoś dzisiaj przy otwartym dachu dało się biegać przez 90 minut, jak widać ma to jednak znaczenie

 

Wszyscy się zgadzamy, że zamknięty dach naszych dobił, nikt tu inaczej nie mówi. Otwarty dach to pierwszy powód lepszej gry a drugi powód... Ewidentnie rozłożyli inaczej siły, widać było, że nie skaczą jak dzikie króliki w pierwszej połowie, według mnie Smuda zrobił tutaj dobrą robotę.

 

więc może domorośli spece od treningów wytrzymałościowych spróbują tam sami pobiegać w takich warunkach.

 

Co to w ogóle za rozmowa ? Ja już pisałem, że jeśli mogę, staram się trenować w jak najcięższych warunkach, tyle, że robię to tylko dla siebie a nie dla 40 mln Polaków i jeszcze za gruby hajs. ;) Sam po sobie widzę, grając w piłkę na zamkniętej hali przy tłumie publiczności, że przebiegam połowę tego co na otwartym boisku i już padam, to jest oczywiste, jednak ja się z tego nie utrzymuję i nie aspiruję na "Top Player of Poland". Czyli jesteś zdania, że nikt nie da rady biegać 90min przy zamkniętym dachu na stadionie narodowym ? Krótka piłka - tak czy nie ? :)

 

 

Wracamy do tematu braku wybiegania malkontenci i znaFcy... :lol: Ktos cos jeszcze chce powiedziec na temat wybiegania? Owszem niektorym brakuje, ale zobaczcie na ruskich ...

 

Jesteś zadziwiający. Kolejny, który przeczytał to co chciał a nie to, co jest napisane. Jak już odpowiedziałem slavOK'owi - nikt tutaj nie zaprzeczał temu, że zamknięty dach to zabójca. Także po pierwsze otwarty dach, po drugie lepiej rozłożone siły. Jednak szału nie robili, ani Polacy, ani Rosjanie.

 

A teraz komp off i zapierd**** przez 90min lub na maraton.

 

Spójrz na inne mecze. Czy do cholery, ktoś z nas mówił, że "Ale Polacy ciency, sami lepiej pobiegniemy" ? No nie, przypominam tylko, że Polska jest jedną z 16 drużyn Euro i powinna reprezentować poziom konkurencyjny, tak ? To przestań porównywać ich do nas, tylko zacznij do innych drużyn grających na Euro ! Na tym polu wypadamy niestety kiepsko.

 

Myślałem Aurora001, że z Tobą można normalnie porozmawiać, ale widać prowadzisz dialog w stylu :

 

[Ktoś] : Ale ten Windows 8 jest beznadziejny

[Aurora001]: To zrób lepszy !

 

-_- Ja się z Koniem kopać nie będę. EOT. 

Edytowane przez MaciekCi
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia najładniej grała w 2008 pod wodzą Marco van Bastena, niestety doświadczyli jednak niepowodzenia w Euro. Jak objął ją później van Marwijk też nieźle szło ale teraz to jest dramat. Patrząc na historię trenerów Holandii i ich krótkie kadencje osobiście wyciągam wnioski, że najwyższa pora na nowego trenera, świeże pomysły i powrót holenderskiego futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak Holandia nie gra tak jak powinna. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że wczorajszą bramkę Van Der Sar by wyciągnął, no ale może się mylę. ;)

 

Portugalia jak Portugalia, nie jest źle, ale 90 mln € się nie popisał. ;) Oby z Holandią wygrali bo będzie kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mówiłem, że strzelenie trzech bramek drużynom z dołu Primera Division to nie powód, by nazywać Ronaldo wybitnym. Dopóki nie zacznie stawać na wysokości zadania w meczach dużej wagi (mistrzostwa, liga mistrzów) to jest jedynie wybitnie drogim piłkarzem o sporych umiejętnościach, tyle.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze Hiszpania sie otrzasnela i zaczela grac :) To jaki final typujecie? Bo moimi faworytami sa zdecydowanie Niemcy a za przeciwnikow widze Hiszpanie (jesli utrzymaja poziom z ostatniego meczu)

 

Zimoch zamiast Szpakowskiego w TV ktos korzystal? na jakiej zasadzie to dziala bo chcialbym to wlaczyc na tunerze pod usb jesli da rade.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...