Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni wprowadzic przepis, ktory umozliwialby druzynie jednorazowo (na jednym meczu) zazadac odtworzenia powtorki na bilboardzie i ewentualna zmiane decyzji. A zwlaszcza na imprezach tego kalibru. Tylko jedna mozliwosc na mecz ograniczylaby naduzywanie a jednoczesnie wyeliminowalaby takie durne sytuacje jak ta. Po kilkunastu sekundach wszyscy widzieli na ekranach bramke ktora nie zostala uznana (pomijam wczesniejszego spalonego) i nikt nic z tym nie mogl zrobic.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka dla Ukrainy i tak nie powinna byc uznana, bo wczesniej byl spalony. Paradoksalnie dobrze sie stalo, ze sedzia bramki nie uznal. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze powinien byc sedzia techniczny, ktory analizuje powtorki i na ich podstawie podejmuje decyzje w takich wlasnie sytuacjach.

VIDEO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy by mial jakies nieduze urzadzenie mobilne na ktorych ogladalby powtorki z danej kamery. Operatorzy na stadionie musiely by tylko mu szybko udostepnic nagranie w watpliwej sytuacji jak ta. . I moglby to byc nawet sedzia glowny. Szybko by mogl podjac decyzje czy uznac bramke/faul. Wszystko by bylo przeciez rejestrowane. Mysle ze dalo by sie cos takiego zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Oglądałem ten mecz i przyszły mi do głowy dwie rzeczy:

1) Nie wiem skąd ten, wg mnie, infantylny mit o ROnaldo, że jest taki i taki i owaki. Gość jest przystojny, ma $$$, kobiety, popularność. Lubi dbać o swoje ciało. Myślę wręcz, że niejeden z krytykantów gdyby przyszło co do czego to chciałby się z nim zamienić.

 

2) Czego ludzie chcą od tego Webba? Pomyłki w footballu się zdarzają. Niestety/stety. Jednakże gdybyśmy mieli porządną, waleczną, dojrzałą drużynę to dogoniłaby przeciwnika i jeszcze go ograła, nawet będąc "oszukaną" przez sędziego. Nie pamiętam która to była minuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^Dobre :). Swoją drogą nie lubię tego gościa z chipsów :lol:.

 

Wczorajszy mecz Grecja - Niemcy był dość ciekawy. Słusznie obstawiałem zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów, jednak nie spodziewałem się, że będzie aż tak druzgoczące. Gdyby nie karny dla Greków, to pozostałoby 4:1.

Gracz "Sokratis" (na koszulce, to imię, nazwisko jest na P., dość długie) jak zawsze się 'ciskał'. Czy to aby nie w meczu z Polską dostał czerwoną kartkę? Potem, na którymś z kolejnych też odstawiał dziwne akcje (biegał, czynił modlitewne gesty i faulował)... Niezły cwaniak :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy rozgromili Grekow i to nie ma sie co dziwic. Od poczatku byli w dobrej formie i to oni sa glownymi faworytami. Jestem nawet pewien ze zagraja final z Portugalia i wtedy raczej tez mi bedzie obojetne. No chyba ze Hiszpania pokona Portugalie na co bardzo licze. Ale Niemcow moga nie zatrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem za Anglia, ale po tym co wczoraj pokazali to awans zasłużenie wywalczyli Włosi. Niestety Rooney nic nie pokazał, a jedna efektowna przewrotka na sam koniec meczu to za mało. Z drużyn które zostały to najciekawszym meczem wydaje się być półfinał Niemcy-Włochy i potem finał z Hiszpania. Nie sądzę żeby Portugalia czy Włochy dali radę wejść do finału, ale ich walka o 3 miejsce może być fajnym widowiskiem.

 

Wysłane z Motki Defy+ za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Anglikow ogolnie nie lubie... Zadufani w sobie, a guzik pokazali.

 

Co do finalu...

Narazie najbardziej nalezy sie Niemcom... Wiem ze ich nie lubimy bo to Niemcy itd. ale ta druzyna jest najrowniejsza, najlepiej zorganizowana i graja naprawde ladna pilke.

To jak kontrolowali gre z Grecja mnie poprostu rozbawilo.

Zdobyli bramke i sie nie spinali, grali jakby na 50, jak Grecy wyrownali zmienila sie calkiem gra. Pokazali na co ich stac.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo bym chciał żeby wygrali Niemcy, po prostu zasłużyli. Grają bardzo skuteczna i wcale nie tak nudna piłkę. Perfekcyjnie zgrali sie jako drużyna. A już bankowo bardziej należy się im niż Hiszpanom z ich gwiazdeczka Torresem, który nic nie pokazuje a wozi się jak boss. Poza tym mnie osobiście mało bawi oglądanie setek podań, które nic nie dają tylko nużą widzów i zamulaja spotkanie.

 

Wysłane z Motki Defy+ za pomocą Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby Portugalia czy Włochy dali radę wejść do finału, ale ich walka o 3 miejsce może być fajnym widowiskiem.

 

No niestety, ale nie ujrzymy takiego spotkania, bo na Euro nie ma meczu o 3 miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...