Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

"ale to polska :( i tu nic sie nie da zrobic:( trzeba wyjezdzac :( trzeba sie ratowac z tego BAGNA:( MAM JUZ DOSC TEGO KRAJU POSMIEWISKO Z NAS ZROBIA :(" nawet tak idiotyczne komentarze nie zmienia mojego zadowolenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakie zwierzątko na maskotkę? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Tak ogólnie to bardzo się cieszę, mam nadzieje, że Polska stanie na wysokości zadania i pieniądze przeznaczone na wszystkie inwestycje nie wyparują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja logo:

Dołączona grafika

 

Wiadomość o przyznaniu PL i UA prawa do organizacji zastała mnie w autobusie.

Pierwsze słowa: "W pytę! :D"

Pierwsza myśl: "No to będziemy mieli stadiony"

Ogólnie to bardzo się cieszę, że się nam udało. I to nie tylko ze względu na sport, ale takżena gospodarkę.

Boję się tylko, że nie zdążymy z autostradami, bo zacząć budowę nie jest prosto, a skończyć w pięć lat jest jeszcze trudniej. Ucieszyła mnie za to zapowiedź uproszczenia prawa dotyczącego budowy dróg. To by znaczyło, że coś się w końcu ruszy. Co do stadionów to jestem pewien, że wszystko się uda.

Świętujmy! :D

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baltic arena wymiata ale stadion w Warszawie robi na mnie jeszcze większe wrażenie, ale trochę ludzi straci pracę no i piractwo zmaleje ;)

 

poszła fama, że maskotką może zostać małpa w czerwonym albo irasiad [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg czytając niektóre komentarze to można naprawdę w depresje popaść. Naprawdę sądzicie, że Polacy nic nie potrafią porządnie zrobić? aż za takich idiotów uważacie swój naród? całekim wam mózgi wyprało? troche patriotyzmu. Jak pokazuje historia akurat wtedy gdy ktoś stosował wobec Nas przymus to umieliśmy sobie radzić.... myślę, że wymagania UEFA są właśnie poniekąd takim przymusem i bardzo dobrze. Jak komuś się nie podoba to wypad :) nikt za wami płakał nie będzie skoro tylko narzekać umiecie.

 

ps.

sorry za ot ale mnie trafia jak widze koment w stylu

"wyjeżdżam z tego bagna"

nie mam nic przeciwko emigrantom itd ale imo są 2 grupy wyjeżdżających - ci normalni, którzy zawsze szanują swój kraj i druga grupa - tzw buraki które opluwają wszystko co polskie itd. ostatnio djsilance w temacie o emigracji pisał o tym zjawisku i w pełni się z nim zgadzam.

 

Wszystko pięknie tylko jedna arena mi się średnio podoba. A mianowicie to: http://sport.onet.pl/0,1248713,31395,8,5,fotoreportaz.html :lol:

 

Ten dach to taki trochę jakby na siłę doczepiony [;

niestety ale i tak w Chorzowie raczej meczów nie obejrzymy, więc projekt chyba i tak wyląduje w koszu. <_<

 

Swoją drogą nie rozumie tej decyzji - Chorzów/ Śląsk - ma jedyny w kraju tak duży stadion, do tego ma najlepszą infrastrukture drogową w porównaniu do innych regionów - tj. A4, DTŚ, ciągle rozbudowywane lotnisko, do którego nowa droga dojazdowa już została zrobiona, do tego dochodzi baza hotelowa w Katowicach, mnóstwo kibiców - Zagłębie S., GKS K., itp itd i ogólnie mnóstwo ludzi w całej aglomeracji...

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ale to polska :( i tu nic sie nie da zrobic:( trzeba wyjezdzac :( trzeba sie ratowac z tego BAGNA:( MAM JUZ DOSC TEGO KRAJU POSMIEWISKO Z NAS ZROBIA :(" nawet tak idiotyczne komentarze nie zmienia mojego zadowolenia :D

Nikt cię tu nie trzyma!

Pamiętaj Naród tworzą ludzie honoru ludzie świadomi wspólnych wartości, którym służyły pokolenia ich poprzedników!

Wstyd mi za niektórych z was....i ty śmiesz się nazywać Polakiem...ehhhhh może gdyby mniej ludzi miało takie podejście jak Ty byłoby lepiej, nie pomyślałeś o tym w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt cię tu nie trzyma!

Pamiętaj Naród tworzą ludzie honoru ludzie świadomi wspólnych wartości, którym służyły pokolenia ich poprzedników!

Wstyd mi za niektórych z was....i ty śmiesz się nazywać Polakiem...ehhhhh może gdyby mniej ludzi miało takie podejście jak Ty byłoby lepiej, nie pomyślałeś o tym w ten sposób?

ymmmmmmm

ymm

yyyyyyyymmmmmm.

Wiesz heh :D wypowiedzi czyta sie do konca ; o czekam na sprostowanie bo Polakiem czuje sie jak najbardziej i zawsze bronie Polski czytajac takie wypowiedzi jak zacytowalem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem filmiki na Youtube prezentujące poszczególne miasta no i powiem szczerze, że ten o Gdańsku podobał mi się najbardziej. Reszta raczej słabo. W-wa jeszcze jako tako się zaprezentowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ymmmmmmm

ymm

yyyyyyyymmmmmm.

Wiesz heh :D wypowiedzi czyta sie do konca ; o czekam na sprostowanie bo Polakiem czuje sie jak najbardziej i zawsze bronie Polski czytajac takie wypowiedzi jak zacytowalem.....

PRZEPRASZAM najmocniej, tak to jest jak widze komentarze w stylu tego ktory ZACYTOWALES:P to mnie nerwy biorą...

raz jeszcze sorry winetou:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem filmiki na Youtube prezentujące poszczególne miasta no i powiem szczerze, że ten o Gdańsku podobał mi się najbardziej. Reszta raczej słabo. W-wa jeszcze jako tako się zaprezentowała.

Z tego co wiem to tylko MY (ot taki regionalny patriotyzm) w P-ń mamy w tej chwili jako taki stadion cały czas modernizowany o ile nie mówic ze powstający od nowa. Reszta miast ma wszytsko pieknie, ładnie ale na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko MY (ot taki regionalny patriotyzm) w P-ń mamy w tej chwili jako taki stadion cały czas modernizowany o ile nie mówic ze powstający od nowa. Reszta miast ma wszytsko pieknie, ładnie ale na papierze.

Też będę regionalnym patriotom. Chorzów to może nie ma stojącego stadionu? :-P

Ciągle nie potrafię pojąć dlaczego stadion śląski jest na rezerwie, przecież tu już jest autostrada (A4 Wrocek-Kato-Kraków), całe zaplecze jeśli chodzi o hotele itp. oraz największa w Polsce liczba ludności jeśli chodzi o całą aglomerację śląską. Nonsens po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko MY (ot taki regionalny patriotyzm) w P-ń mamy w tej chwili jako taki stadion cały czas modernizowany o ile nie mówic ze powstający od nowa. Reszta miast ma wszytsko pieknie, ładnie ale na papierze.

 

Nie tylko wy macie stadion w remoncie - w Chorzowie i Krakowie też zaczęli przebudowę , docelowo Stadion Śląski ma mieć 60 000 widzów - drugi po warszawskim jeżeli chodzi o liczbę miejsc .

 

A wasz Poznański ma mieć tylko 42 000 miejsc .

 

I gdzie tu sprawiedliwość , 2 najwiekszy stadion w Polsce ( pierwszy jeżeli chodzi o dzień dzisiejszy ) a oni go dają do rezerwy zamiast do pierwszej 4 .

 

Tak jak Egzeqiutor powiedział my mamy już A4 - łączy 3 miasta w których mogą odbyć się mecze .

 

A co łaczy Wrocław z Poznaniem , Warszawą czy Gdańskiem - tylko drogi lokalne poprzeplatane fragmentami autostrad i dróg krajowych .

 

Nie ma bezpośredniego połaczenia o parametrach autostrady pomiędzy tymi miastami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczycy przed euro mieli 36km autostrady i jeden znośny stadion - a po euro?

 

Zamiast się cieszyć że wreszcie dostaliśmy ogromną imprezę sportową to się zaczyna pie... typu "eee po co i tak i sie nie uda..." :-|

 

jak sie tak strasznie nie podoba bycie Polakiem to można zrezygnować z obywatelstwa...

 

ja wierzę całym sercem że damy radę i wstydu nie będzie

 

co więcej mam nadzieję że pokażemy prawdziwą klasę! :)

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zły szczęścia pod oczami, bo to sukces Polski. Prawie 18 lat po transformacji i już udało nam się wygrać rywalizację, gdyby nie wcześniejsze reformy to może i nawet wcześniej by się dało to zorganizować.

 

Co mnie cieszy to wspólna impreza z Ukrainą, według mnie im silniejszy nasz sąsiad ze wschodu, tym dla nas lepiej, w końcu to prawie Polacy i byle polskie obszary, a jak wiadomo nic się lepiej nie robi niż ze swoimi.

bardzo dobry komentarz i jeden z najlepszych w temacie , mowie tutaj jak nakbardziej powaznie

aż dziwne, że nie wybrali Włochów ;) w każdym razie bardzo się ciesze i jak będzie dobry mecz przy Bułgarskiej w Poznaniu to pojadę zobaczyć na żywo prawdziwy football a nie popeline jak Orange "ekstra"klasa

mysle ze wlosi nie dostali organizacji za te afery z pilka i wybryki kibicow

 

 

Moja pierwsza reacja:

"jak oni k**** zamierzaja w 5 lat zbudowac stadiony, autostrady, hotele itd jak nie zrobili tego przez poprzednie 15"

No ogolnie sie ciesze, bo do Wawy mam 1h drogi, ale co z tego jezeli za 5 lat to mnie w tym kraju juz nie bedzie. Koncze studia i spadam z tego bagna, no ale na EURO wpadne na stare smieci :lol2:

Dozobaczenia B-)

ja juz skoncze ale nie bede mowil hooop

 

buehehe troche to smieszne - polska bierze sie za euro, chociaz tak naprawde nie ma do tego warunkow :mur: :mur: :mur: i tak znow przy budowie takich stadionow poleca wielomilionowe walki <_<

Grecja tak samo konczyla wszystkie prace na ostatnia chwile a postawili wiele obiektow wiec nie ma co sie denerwowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...