Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

A ja musze powiedziec, ze przez pierwsza polowe po raz chyba pierwszy z przyjemnoscia patrzylem na gre naszych. Niestety w drugiej powrocila stara polandia, czyli bez sil i zaangazowania, niecelne podania i technika na tyle slaba, ze sytuacje po kontrach kiedy napastnika od bramkarza dzieli tylko jeden obronca koncza sie zawsze kompletna klapa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Zostanie mi w głowie jedno ujęcie. Jeden z naszych zawodników, nie wiem który, dosłownie łapał powietrze jak ryba. Nie są wytrenowani. W ogóle kto pamięta finał LM - Liverpool : AC Milan? Tamci ludzie w porównanie z naszymi to Iron mani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w strefie kibica i oglądałem mecz. Bramka, którą nam władowali nie była winą Szczęsnego, któryś z obrońców zbił ją gdy Wojciech rzucił się i nie zdążył po raz kolejny rzucić się na piłkę. W drugiej sytuacji został sam na sam z napastnikiem miał możliwość wpuścić gola albo próbować powalczyć i powalczył. Po swoim ruchu dokładnie wiedział co go czeka, że czerwona kartka, zszedł z boiska poszedł do telewizora i cieszył się, że Tytoń to wybronił.

 

Co do gry napastników Błaszczykowski był mocno pilnowany tak samo jak lewy, brakowało ludzi, którzy zajechaliby Greków (Peszko i Jeleń) a tak to 3 ludzi z Bundesligi nie jest w stanie biegać od własnego pola karnego po piłkę i z nią śmigać na połowę przeciwników.

 

"Zdobyczni" Polacy jakoś nie popisali się, nie mogę o nich niczego powiedzieć.

 

Weźcie pod uwagę, że przy zamkniętym dachu stadiony mogło być tam naprawdę piekielnie więc nie ma co się dziwić, że chłopaki się zajechali po pierwszej połowie.

 

Mecz Rosja-Czechy

 

Co tu dużo pisać, Ruscy zmasakrowali Czechów, są naprawdę twardzi i nasi będą mieli nie lada kłopoty...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle roznego rodzaju przeciwienstwa losu , tym razem naszy m nei pasowal stadion bo za goracy , na mecz naszej reprezentacji powinni zapodac klime albo wogole dach zdjac

pewnie by wtedy szybciej biegali , ale co z celnoscia ??? ponoc buty mieli ciasne i wiatr w oczy ;)

a w ogole to maja pecha i prosze sie od nich odczepic .

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jakby nie patrzeć: kondycyjnie mocni, walczyli do upadłego. Widać w tych zawodnikach ogromny entuzjazm, zaangażowanie. Do tego w obronie "ściana" przed bramką. 4:1 mnie nie dziwi.

 

Co do wyniku Polaków. Hmm... Grecy mieli te same warunki, pomimo tego, że są przyzwyczajeni do ciepłego klimatu. Brak kondycji i przemyślanej strategii - nie grali po męsku. O ile tego pierwszego już nie nadrobią, to w drugim przypadku powinni wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle roznego rodzaju przeciwienstwa losu , tym razem naszy m nei pasowal stadion bo za goracy , na mecz naszej reprezentacji powinni zapodac klime albo wogole dach zdjac

pewnie by wtedy szybciej biegali , ale co z celnoscia ??? ponoc buty mieli ciasne i wiatr w oczy ;)

a w ogole to maja pecha i prosze sie od nich odczepic .

 

Głupie pytanie ale biegałeś kiedyś gdy jest duszno? Bo tak się składa, że biegam i wiem, że duchota odbiera parę w płucach 3 razy szybciej niż bieganie w normalnych warunkach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecy to kompletne dno, ale kładzenie się na boisku opanowali do perfekcji. IMO powalczymy z Czechami o drugie miejsce, chociaż czarno to widzę. Ruskie pewnie wyjdą z kompletem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że nawet z Rosją mamy szanse. Zwróćcie uwagę, że kiedy Rosjanie atakują to później bronią się w pięciu a to spora szansa dla Błaszczykowskiego, Obraniaka i Lewandowskiego. Jakby nie patrzeć Rosjanie zostawiali sporo możliwości na skuteczne ataki tyle, że Czesi nie mieli żadnych argumentów w napadzie. To będzie zupełnie inna sytuacja niż z murującymi bramkę Grekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle i nie ma co jęczeć (jak zwykle). Inne drużyny to kompletnie inne podejście, zawsze mamy szanse powalczyć. Nasi graja o niebo lepiej niż dawniej i jeszcze zobaczymy. Ocenimy po komplecie meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zrobilem trase 160km rowerem w ta duchote i umieralem po 30km wiec wcale sie nie dziwie ze brakowalo im tlenu. A na co dzien scigam sie na maratonach ...

 

Apropo, 56k widzow + sluzby to lacznie jakies 60k ludzi.

 

60k x 1litr/min = 60 000 LITROW TLENU potrzebne na minute. Ktos zglupial z zamknietym dachem zeby nie otworzyc chociaz na druga polowe... :mur:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zrobilem trase 160km rowerem w ta duchote i umieralem po 30km wiec wcale sie nie dziwie ze brakowalo im tlenu. A na co dzien scigam sie na maratonach ...

 

 

warunki były równe dla Greków i Polaków więc argument o braku tlenu mozna wyrzucic w kosz.Trzeba się cieszyć z remisu bo blizej wygranej byli Grecy. Edytowane przez naxt
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to bylo :"bo zupa byla za slona zle zaslonieta zaslona".Gdyby nie spalony to bylo 2:1 dla grekow.polacy mieli przewage w bramkach 10 grekow wlasnych kibicow i swoj stadion i teoretycznie slabszego przeciwnika.co ku...wa wiecej mozna? Ten co sie cieszy z nowych stadionow to niech potem placa za ich utrzymanie, trzeba bylo wydac 200 mld na to jewro wydac a nie tylko 100 mld.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to byl slaby mecz i nie broncie naszej reprezentacji bo nigdy sie nie doczekacie poprawy .

Ktos gdzies napisal : Predzej Grecja wyjdzie z kryzysu niz nasie z grupy gorzkie slowa ale z taka gra nie maja szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

warunki były równe dla Greków i Polaków więc argument o braku tlenu mozna wyrzucic w kosz.Trzeba się cieszyć z remisu bo blizej wygranej byli Grecy.

 

Dokładnie. Już wczoraj mnie rozbroił ten argument. Fizycznie nie są w ogóle przygotowani. Za taką $$$ powinni biegać od bramki do bramki w tempie F16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Od tysiecy lat nic sie nie zmienilo dzikie ludy ze wschodu ;-)

 

Ktoś tam trafnie napisał. Gdyby to Polacy zrobili zamęt na dworcu w Moskwie to w stosunku do nich użyte zostałyby armatki, paralizatory, miotacze itp.

Edytowane przez Bartosz.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Już wczoraj mnie rozbroił ten argument. Fizycznie nie są w ogóle przygotowani. Za taką $$$ powinni biegać od bramki do bramki w tempie F16.

Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że nawet najlepsze drużyny zajeżdżały się w Nikozji grając z Apoelem w LM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...