Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko się cieszyć. Wreszcie będzie się musiało skończyć gadanie o stadionach a zacznie się je budować. Bylebyśmy nie wtopili i nie spaprali czegoś ;>

 

A i Romek G. się ucieszy - u Niemców 9 miesięcy po mundialu są rekordowe ilości urodzeń młodych germańców, może u nas też ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy 5 lat na przygotowania. Polska stanie się jednym wielkim placem budowy dróg i stadionów piłkarskich.

Dobrze się stało :)

nie dobrze, tylko bardzo dobrze :)

jest to wielka szansa dla Polski :) mam nadzieję, że tego nie zwalimy

 

pozdro

 

ps

marco kto był pierwszy ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz co miesiąc będę sobie odkładał parę złotówek na bilety :grin: A potem tylko czekać na wiadomośc czy mi przyznają bilety czy nie hehe.

 

PS. Cos mi godzina na forum sie nie zgadza z obowiązującą :)

Edytowane przez jick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i Romek G. się ucieszy - u Niemców 9 miesięcy po mundialu są rekordowe ilości urodzeń młodych Germańców, może u nas też ;>

Czy aby do końca Germańców? ;]

 

 

No to teraz co miesiąc będę sobie odkładał parę złotówek na bilety :grin: A potem tylko czekać na wiadomośc czy mi przyznają bilety czy nie hehe.

 

PS. Cos mi godzina na forum sie nie zgadza z obowiązującą :)

Zepsułeś forum. Dostajesz trzydzieści lat ZHP* za karę. :razz:

 

Zerknij w ustawienia swego profilu. Może masz coś nie tak.

Moje ustawienia:

czas.JPG

Na nich działa dobrze.

 

 

* ZHP - przeprowadzanie staruszek przez ulicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktos może dzisiaj widział polskich emigrantów (tych "u nas w anglii"), którzy na codzień zarzekają się jak to ich kraj jest do d*py? :P Czy owi rodacy wybierają się może na Euro 2012? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z EUFA to jak widac nieźli jajcarze;] Jakoś nie chce mi sie wierzyc, ze zdązymy zbudowac to co mamy zbudowac, ale mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie odwołac Euro z powodu braku stadionow ;) :lol: . Moze sie sie skompromitujemy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z EUFA to jak widac nieźli jajcarze;] Jakoś nie chce mi sie wierzyc, ze zdązymy zbudowac to co mamy zbudowac, ale mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie odwołac Euro z powodu braku stadionow ;) :lol: . Moze sie sie skompromitujemy;]

spokojnie spokojnie :) Uefa to nie organizacja charytatywna i jeśli przyznała nam Euro to musiała mieć ku temu solidne argumenty za. Pomyślcie co będzie później - jakiś finalik LM czy też Pucharu UEFA - sweeeeeeeet :)

Damy rade.... musimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień Polski (oraz Ukrainy)! Teraz tak patrze na tvn24 i pokazują giełde... brak mi słów. ;o No ale rzeczywiście budowa stadionów, hoteli itp. odzwierciedli się również w perspektywie późniejszych lat. Nic tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dostaniemy prawie 40* miliardow od UE, jednak czy damy rade je sensownie i skutecznie wydac to juz nie byłbym taki pewny. Potrzebujemy nowych autostrad (o drogach szybkiego ruchu nawet nie wspominam ;) ), linii kolejowych, lotnisk, hoteli, no i stadionow. Przydałoby się tez metro w Wawie rozbudowac. To wszystko w niecałe 5 lat - ciekawie bedzie;]

 

EDIT:

*W te onetowe 40 miliardow tez nie wierze :lol: . Pewnie bedzie ze dwa razy mniej.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie - wypijmy za ten sukces .

 

@ AndyN

 

Widzę , firmy budowwlane ( Polimex ,Mostostal itp ) ostro idą do góry - wzrosty od 10% do nawet ~ 25 % , firmy turystyczne też idą w górę - np. Orbis o ponad 10% - i to się stało w ciągu kilku minut .

 

@ Und3r

 

Raczje nie był bym taki sceptyczny , skoro potrafią w czasie poniżej 2 lat wybudować jakieś centrum handlowe ( np. Silesia City Center , Gliwickie Forum i Arena ) to w ciągu 5 lat powinni sobie poradzić z budową stadionów , zwłaszcza zę będzie na to kasa - łacznie mamy podbno dostać 47 mld Euro ( na stadiony , inwestycje drogowe - modernizacje i budowy nowych dróg , modernizacjcje szlaków kolejopwych i taboru , rozbudowa portów lotniczych i baz hotelowych )

 

Mam tylko nadzieję że nasi piłkarze się spiszą i nie skompromitują się tak jak w zeszłym roku w Niemczech .

 

Oczekuję conajmiej wyjścia z grupy .

 

 

Jestem tylko ciekaw dlaczego Chorzów i Kraków znalazły się na liście rezerwowej a nie głównej .

 

Przecież mamy na dzień dzisiejszy jako jedyni bezpośrednie połaczenia ( Kraków - Chorzów - Wrocław = A4 wraz z DTŚ i fragmentem A1 który powstanie do 2012 roku ) .

 

Mamy dwa dosyć duże lotniska ( chyba tylko Okęcie może z nimi rywalizować ) - Krakowiskie Balice i Pyrzowice na Śląsku .

 

Aglomeracja Śląska liczy prawie 3,5 mln ludzi , zadna inna aglomeracja nie ma tyle .

 

Widać że PiS się mści za przegrane wybory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dostaniemy prawie 40* miliardow od UE, jednak czy damy rade je sensownie i skutecznie wydac to juz nie byłbym taki pewny. Potrzebujemy nowych autostrad (o drogach szybkiego ruchu nawet nie wspominam ;) ), linii kolejowych, lotnisk, hoteli, no i stadionow. Przydałoby się tez metro w Wawie rozbudowac. To wszystko w niecałe 5 lat - ciekawie bedzie;]

 

EDIT:

*W te onetowe 40 miliardow tez nie wierze :lol: . Pewnie bedzie ze dwa razy mniej.

Chińczycy nie takie rzeczy wyprawiają :D Polak ma być gorszy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą spier... tego poprostu. Wszystko się odbędzie,wierze w to.ME dla Polski i Ukrainy niepowtarzalna szansa pod każdym względem.

 

Listek znowu będzie nie do ruszenia <_< i troche martwi mnie nasze piłkarskie bagienko ale dzięki ME musi sie to zmienić. Ciesze się ,że jednym z miast organizujących impreze jest mój ukochany Danzig :D i nie będe miał daleko na stadion (może Lechijka go przejmie? :D ).

PZPN mam nadzieje znowu nie będzie robił wałków na biletach jak to było z ostatnim mundialem...

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo komentarz zbędny :P :P ;D ;p ;p ;p :ploom: :banana: :banana: :banana: :banana: YEAH to bedzie to :P.

 

Juz zbieram kase na bileciki :P.

 

A teraz moje hasło ;o

 

Razemmożemywięcej

 

 

####################

####################

####################

####################

####################

####################

####################

####################

 

 

 

####################

####################

####################

####################

####################

####################

####################

####################

 

;p

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy dwa dosyć duże lotniska ( chyba tylko Okęcie może z nimi rywalizować ) - Krakowiskie Balice i Pyrzowice na Śląsku .

 

Aglomeracja Śląska liczy prawie 3,5 mln ludzi , zadna inna aglomeracja nie ma tyle .

 

Widać że PiS się mści za przegrane wybory .

Poznan tez nie glosowal na PiS, a jest na glownej liscie. Widocznie Krakow nie zlozyl zbyt dobrej oferty organizacji, wiec przewazyly argumenty merytoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kraków jest na liście rezerwowej ze względu na "kibiców". Pamiętacie co było w meczu Arka-Wisła?? Kibice pobili piłkarzy... Chorzów powinien być jednym z głównych stadionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość i liczę na to, że oprócz dobrego widowiska piłkarskiego za 5 lat Polska będzie mogła pochwalić się stadionami na Europejskim poziomie. Oby to było bodźcem do działania w kierunku stadionów, dróg, etc.

Nie rozumiem po co ktoś pisze, że całe przygotowawcze przedsięwzięcie ma się nie udać ze względu na rząd i korupcję. Przecież to będą pieniądze z konkretnym przeznaczeniem i wszyscy będą chcieli wiedzieć co się z nimi dzieje- będą patrzeć sobie na ręce bardziej niż zawsze. No i sam fakt, że raczej nikt nie chce międzynarodowej afery.

 

Czego chcieć więcej?

Żeby Polska była sama w stanie zorganizować takie ME bez drugiego kraju ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...