Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie gadające głowy przestaną się zachwycać Niemcami, bo już zdzierżyć tego nie mogłem. Cały czas słyszałem jaka to genialna drużyna, chociaż oglądając ich mecze jakoś tego nie zauważyłem. Wystarczyli trochę bardziej wymagający rywale żeby pokazać im gdzie jest ich miejsce. Włosi też nie zagrali jakiegoś wybitnego meczu, bo często tracili piłkę i mieli dużo niecelnych podań. Do tego pudłowali koncertowo - mogło być spokojnie 5:0. Taki Balotelli przydałby się każdej drużynie, bo to jeden z niewielu piłkarzy, który wchodzi na boisko po to, żeby strzelać bramki, a nie żeby pokopać piłkę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co Balotelli wyrabia w MC w zyciu bym nie powiedzial ze Wlosi zajda dalej niz faza grupowa. A jednak pokazal ze jest dobry. Ciezko mi to przechodzi ale moze nawet bardzo dobry. Szkoda tylko ze w pamieci zostaja takie kwiatki:

http://www.youtube.com/watch?v=u9VwVeCgcRs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, w pierwszej połowie skuteczniejsi są Hiszpanie. Dokładniej podają do siebie, a im bliżej są bramki włoskiej tym bardziej grają ofensywnie. Wlosi z kolei niedokładnie podają, nie potrafią skutecznie przebić się przez obronę. Ciekawe co będzie po przerwie? Może Włosi zbiorą się do kupy i przeprowadzą kilka błyskotliwych akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dosyc tego szpakowskiego. Nauczy sie kilku slow po hiszpansku i pieprzy trzypotrzy na okraglo zamiast nadac spotkaniu jakichs dodatkowych emocji. To jego hiszpanskie tiki-sraka :mur:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hiszpania to juz z Portugalia powinna zakonczyc gre w tych mistrzostwach...

 

A wczorajszy mecz... No coz. Sam nie kumam ogolnej podniety zwiazanej z Balotellim

Jako trener nie chcialbym miec w druzynie tak nierownego zawodnika. A nierowno to On gra tak samo jak ma nierowno pod sufitem.

Ot kolejna gwiazda na sile kreowana na superzawodnika...

Ale prawde mowiac dla mnie to nic nie pokazal w tych mistrzostwach. Jedna bramka wpadla bo Cassano trafil go w leb a druga jakby dobrze trafil to wyladowalaby w rekach bramkarza.

 

STFU!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią wrażenie, aż ciary przechodzą po grzbiecie. Fajnie, że zagraniczne stacje widziały to w takim miłym zwierciadle, a szkoda, że nasza tvp nie była w stanie nic takiego zmontować, tylko reklamy puszczać...

 

TVP nie pokazała nawet ceremonii zamknięcia. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwróciłem uwagę na to, że nawet Amerykanie z większym zaangażowaniem, pasją komentują futbol niż Polscy pseudodziennikarze. Już nie wspominam o typowych dla nich tonie głosu i intonacji (bo to już osobiste preferencje, ja akurat uwielbiam ich styl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale moze tylko mnie to ominelo w mediach.

 

Nigdzie nie widzialem materialow odnosnie tego co dzialo sie na ulicach po finale i jak rozrabiali wlosi... Ah zapomnialem dodac jak to milicja zabierala wszystkim nagrywajacym telefony, kamery i aparaty.

 

Dokad zmierzasz ukraino.

 

PS. https://picasaweb.google.com/111243604863743665060/ViP?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJDn2vS6svG6_AE&feat=directlink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...