Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą Z. Gilowska oświadczyła, że znalazł się 1 MILIARD POLSKICH ZŁOTYCH na budowe stadionu i ma nadzieję, że zbiorą się te pieniądze w latach 2008-2010.LOL. "żaden kraj nigdy na takich igrzyskach nie stracił" (cytuję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej okazji nie przepuszczę. Szkoda ze podobno mecz finałowy w Kijowie ma się odbyć :/ Szkoda bo liczyłem, że gdzieś blisko.

Tak bo w Warszawie ma być inauguracyjny.

I tak nie ma co narzekać bo wszystkie mecze "naszych" (oprócz finału hehe) będą w Polsce. Niech tylko spróbują wtedy nie wyjść z grupy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az nie moge uwierzyc :) . Musze zalatwic sobie blety :D

Generalnie olbrzymia szansa dla Polski na zintegrowanie sie z zachodem, mysle, ze przestniemy juz byc takim biedym kuzynem ze wschodu. Bedzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby wszystko slicznie pięknie, też sie ciesze, ale... Mieszkam niedaleko stadionu w Poznaniu. Już nie moge sie doczekać jak zaczną sie remonty, pozamykane ulice, hałas i ogólny nieporządek. Fajnie. Dobrze, ze chociaż raz Polsce sie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale w tych projektach stadiownow:

 

Przystosowany dla kibiców niepełnosprawnych: tak (60 miejsc)

 

to chyba jaja sobie z tych ludzi robia o.O

Cóż i tak będzie to postęp do sytuacji w dniu dzisiejszym czyli zapewne 0 (zero) na znakomitej większości stadionów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało bo przybędzie trochę nowych dróg, stadiony nie będą pośmiewiskiem, sporo ludzi się na tym dorobi, duża część pieniędzy zostanie zmarnotrawiona na przetargi/kieszenie urzędników, obywatele nic z tego mieć nie będą, ale to nie jest do końca impreza sportowa raczej wielkie przedsięwzięcie finansowe, np tacy sprzedawcy piwa wiele nie zarobią bo ktoś wykupi prawa i będziemy żłopać jakiegoś amerykańskiego sikacza ;] nie wspominając, ze osrają nasz kraj setkami reklam adidasa i nike ;]

 

Tu chodzi o rynek zbytu a nie o wspaniałą atmosferę ;] nie ma się co oszukiwać :lol: :lol: :lol: Niemniej jednak z miłą chęcią będę się starał o bilety na mecze rodaków, może przejdziemy do historii jako pierwszy gospodarz, który nie wyszedł z grupy?

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się IMO stalo, obyśmy na tym zyskali. I nasi kopacze zagrają w ME bez eliminacji, po raz pierwszy jeżeli w tym roku nie uda im się zakwalifikować :lol:. BTW ciekaw jestem, jak poradzimy sobie z budową dróg. Przez ten cholerny PRL mamy takie drogi jakie mamy, niestety.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Mam zły szczęścia pod oczami, bo to sukces Polski. Prawie 18 lat po transformacji i już udało nam się wygrać rywalizację, gdyby nie wcześniejsze reformy to może i nawet wcześniej by się dało to zorganizować.

 

Co mnie cieszy to wspólna impreza z Ukrainą, według mnie im silniejszy nasz sąsiad ze wschodu, tym dla nas lepiej, w końcu to prawie Polacy i byle polskie obszary, a jak wiadomo nic się lepiej nie robi niż ze swoimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza reacja:

"jak oni k**** zamierzaja w 5 lat zbudowac stadiony, autostrady, hotele itd jak nie zrobili tego przez poprzednie 15"

No ogolnie sie ciesze, bo do Wawy mam 1h drogi, ale co z tego jezeli za 5 lat to mnie w tym kraju juz nie bedzie. Koncze studia i spadam z tego bagna, no ale na EURO wpadne na stare smieci :lol2:

Dozobaczenia B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Moja pierwsza reacja:

"jak oni k**** zamierzaja w 5 lat zbudowac stadiony, autostrady, hotele itd jak nie zrobili tego przez poprzednie 15"

No ogolnie sie ciesze, bo do Wawy mam 1h drogi, ale co z tego jezeli za 5 lat to mnie w tym kraju juz nie bedzie. Koncze studia i spadam z tego bagna, no ale na EURO wpadne na stare smieci :lol2:

Dozobaczenia B-)

Zrobią to, wiesz czemu? Jeżeli nie wybudują tego to niedość, że UEFA się z lekka wkurzy, to jeszcze do tego dochodzi ogólnoświatowe pośmiewisko i możliwość zamieszek i wyjście ludzi na ulice. Są granice okłamywania i okradania, ale w tak wielkich i oficjalnych imprezach nie można powiedzieć "niestety nie zdążymy". Ja byłem pewny, że nasi wygrają i wybudują to co trzeba, czemu? Bo Polak jak chce to potrafi i jest o wiele lepszym specjalistom niż ta cała Europa cała wzięta. Mam nadzieję, jednak, że nie będzie takich przekrętów, że będą ludziom płacić po 800 zł na budowie, bo jakość tego będzie pozostawiać wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac ja rowniez mialem duza nadzieje i zatrudnilem mamuske, zeby mi o 11.31 wyslala na uczelnie smsa jaki byl werdykt. Bardzo mnie to cieszy, bo teraz przynajmniej ten i nastepne rzady beda musialy zrobic stadiony, drogi. Obiezyswiatem nie jestem, ale widzialem co w Hannowerze wybudowano po targach, wiec wierze, ze impreza tak duzego pokroju spowoduje wiele dobrego. I mysle ze beda placic wiecej niz 800zl, bo nie ma komu robic teraz w budownictwie, a po II 500zl to ma sie za bycie bezrobotnym (nie wiem ile dokladnie, ale mysle ze gdyby mniej to byloby wiecej pracownikow). Tak czy siak ciesze sie bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

buehehe troche to smieszne - polska bierze sie za euro, chociaz tak naprawde nie ma do tego warunkow :mur: :mur: :mur: i tak znow przy budowie takich stadionow poleca wielomilionowe walki <_<

A Grecja niby miała warunki na olimpiadę? Nie, ale zbudowali wszystko. Nie patrz na to co jest teraz, ale na to co będzie!

Ludzie, zrozumcie. UEFA nie powierzyłaby jakiemuś krajowi organizacji, jeśli wiedziałaby, że nie będzie stadionów, ani komunikacji, ani hoteli.

 

Czytając niektórych dochodzę do wniosku, że lepiej dać sobie spokój, niech wydają na świątynie. Żal.

Edytowane przez Lionheart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam malkontentyzm posunięty do granic absurdu <_< :|

 

Tak, nakradną się, nic nie zbudują, będzie syf i pośmiewisko... jasne... :damage_wall:

 

 

To jest olbrzymia szansa dla Polski i to nie tylko sportowej! Nowe drogi, zmodernizowana kolej, lotniska i w końcu stadiony z prawdziwego zdarzenia. Żałość mnie ogarnia jak patrzę na "stadiony" w stolicy 40mln kraju...

 

Należy cieszyć się i wierzyć że w końcu nasza gospodarka dostanie porządnego "kopa". Wszyscy to odczujemy in plus. Większe podatki? Bez jaj. ME to jest maszynka do zarabiania pieniędzy. UEFA i UE nie moczą pięniędzy dla zasady. Inwestują mnóstwo kasy ale sami na tym zarabiają. Inaczej nic by nie dali...

 

Ave POLSKA, ave UKRAINA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Grecja niby miała warunki na olimpiadę? Nie, ale zbudowali wszystko. Nie patrz na to co jest teraz, ale na to co będzie!

Ludzie, zrozumcie. UEFA nie powierzyłaby jakiemuś krajowi organizacji, jeśli wiedziałaby, że nie będzie stadionów, ani komunikacji, ani hoteli.

 

Czytając niektórych dochodzę do wniosku, że lepiej dać sobie spokój, niech wydają na świątynie. Żal.

 

ale my mieszkamy w Polsce wiec jest chyba roznica co nie ? wiesz nie jestem przeciw ale zeby to wszystko ladnie, piknie doszlo do skutku a jak wiadomo w naszym wspanialym kraju ..

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Jakoś w XVI wieku i w Polsce się udawało. Co, czerwoni Wam już mózgi wyprali, że tutaj nic się nie da zrobić?

 

Ludzie, przecież to woła o pomstę do nieba, jak w ogóle tak można pisać.

Jak ci tak źle to wyjeżdżaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam przy okazji wykładowcę z Fizyki, który razem ze studentami czekał na wynik głosowania.

 

Teraz trzeba mocno zacisnąć kciuki i zabrać się do roboty, bo tej jest bardzo dużo. Jednak perspektywa 2012 roku daje wiele pozytywnych nadziei na to, że będzie lepiej. Drogi wybudujemy, stadiony postawimy i wreszcie będziemy mogli być zadowoleni z siebie, że osiągnęliśmy coś niezwykłego.

 

Teraz tylko trzeba liczyć na to, że rząd okaże się w porządku i wyłoży kasę na rozbudowy. Oby nie okazali się znów bandą zachłannych idiotów.

 

Mamy EURO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...