Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lionheart

Zauważcie komuszne sidła. Nam wytykają, że Mistrzostwa będą w byłych państwach bloku komunistycznego, a gazety rosyjskie, jak i włoskie to już totalny komunizm i jeszcze faszyzm.

 

Według mnie to policzek dla Rosji, bo nie zorganizuje ME w 2016, a zdecydowanie później. Nie rozumiem ich antypatii wobec nas, ja Rosjan lubię, ale nie lubię ich władzy, która zawsze miała aspiracje imperialistyczne i większość rządzących pamięta szczerą komunę.

 

Fakt, iż w Rosji jest gorzej niż źle są ostatnie dane podające, że 78% Rosjan dobrze ocenia Putina. Widać, że każdy się boi KGB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1521932,11,item.html

 

:damage_wall: :blink: :angry: <_< :lol2: :D :26:

 

Sam nie wiem czy się śmiać czy płakać. Szkoda mi tych ludzi "u władzy"...

heh no Rosjanom jest nie w smak każdy sukces Polski wiec sie nie dziwmy. Dodatkowo mogą się już pożegnać z euro 2016 dzięki nam :)

 

to zdanie mnie powaliło :D

 

Wygląda na to, że zachodnim sojusznikom +pomarańczowych+ skończyły się pociski do ciężkiej artylerii dyplomatycznej i swoje armaty nabijają teraz futbolówkami"

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łołoło

 

wczoraj było mowione, ze 37mld euro z UE dostaniemy.

 

Tytuly ze niby polska wygrała w totka tym ze dostalismy ME2012 itp,

 

a dzisiaj czytam, ze UE nie da nic i mamy kase samemu wygospodarować. Wiec jak to jest w koncu bo ja nie kmninie... ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim stadionie będziemy grać w Warszawie ;)

 

IMO do zaakceptowania przez Federację Europejską ;)

 

Ciekaw jestem czy w tym komitecie organizacyjnym znajdą się odpowiedni ludzie. Nasz wspaniały premier zapowiedział przewodnictwo. Niby te 5 lat to dużo ,ale czy bez afer i przekrętów się obejdzie . Jeśli z takiej okazji nie skorzystamy to przepadnie szansa przyciągnięcia większej ilości turystów. Przyciągnięcia więcej inwestorów do takiego Wrocławia ,a to oznacza miejsca pracy. Nie wspominając o polskiej piłce nożnej. To byłby zastrzyk pieniędzy dla polskich klubów. Także nowe stadiony ,drogi ,mosty, lotniska czy tramwaje i autobusy to tylko jedna strona medalu. Jak teraz się tak nad tym zastanawiam ,to zdaję sobie sprawę jakie to ogromnie przedsięwzięcie. Pytanie czy zwykły Kowalski na tym coś zyska.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje gościa z TV "Tego sie nie da spieprzyć"

Jeżeli by nam sie to udało, to caly świat by sie z nas śmiał, i miał by to na pewno jakies konsekwencje w Europie.

W nas wierze, bardziej niepokoje sie o Ukraine. Kto wie co sie tam stanie, jesli boją sie wypuścic ludzi na ulice przed ekran.

Nie stabilni politycznie, Rosja pewnie cos tam bedzie chciała przeszkadzac. Ale to sie musi udac :banana:

Natomiat zaskoczyła mnie reakcja włochów. Zachowali sie jak buraki, te komentarze prasowe itd(nawet któryś w napadzie szału napisał ze Polska to graj nie posiadający kultury :blink: ) Mimo ze Juve to moj ulubiony klub, to nie rozumiem tego kraju. Mysleli ze dostaną za darmo czy co, nawet pożądnej prezentacji podobno nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lionheart

Nie lubię Włochów, a szczególnie wyrobiłem sobie o nich zdanie po opowiadaniach mojego szwagra, który siedział w Italii dość długo (zarówno północ i południe). Pedalskie ubieranie, większość ludzi po 4 klasach podstawówki i pseudoreligijni.

 

Nie przeszkadzają mi oni, jednak powinni zachować kulturę, przecież przegrali w demokratycznych wyborach. Tacy niby tam specjaliści i popyt na piłkę, a coraz mniej ludzi chodzi na mecze, zabijają policjantów i burdy na każdym meczu - no rzeczywiście, do Polski im jednak trochę brakuje, bo u nas tak źle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy. Ktoś podłożył nam świnię, zakpił z nas, ewentualnie tylko zrobił nam na złość. Bo co innego można powiedzieć o tych ludziach, którzy przyznali nam te całe Euro 2012.

 

 

Ok, można się było dzień czy dwa pocieszyć. Bo to niby wielki sukces, ogromna szansa i tak dalej. Ale czas najwyższy wsłuchać się w coraz częstsze głosy i wyciągnąć wnioski. Być może udało nam się oszukać odpowiednie komisje i sprawić, by uwierzyły, że jesteśmy w stanie podołać tak wielkiej imprezie. Być może – jak zauważył jeden z prezydentów miast - przewieźliśmy ich tak tymi helikopterami, że nie widzieli oni tego co złe – czytaj prawdziwe. Ale to wszystko i tak nie zmienia faktu, że prawda udowadniana nam przez ostatni tydzień jest nad wyraz bolesna. Zorganizować Euro 2012 po prostu nie jesteśmy w stanie.

 

 

REKLAMA Czytaj dalej

 

 

 

Główną przeszkodą jest niewątpliwie zła wola. Jak zauważył na konferencji prasowej premier - "ona bez wątpienia jest". Choć odnosił się jedynie do Warszawy, to trzeba przecież założyć, że owa mistyczna zła wola jest wszędzie. Przecież nietrudno znaleźć w Polsce ludzi, którym wybitnie nie na rękę jest takie Euro. Bo dlaczego miałoby być?

 

Kolejna przeszkoda to czas. Przecież przez pięć lat nie mamy szans zdążyć. Już dziś należy zadręczać się stwierdzeniami, że tego i tamtego po prostu się nie da. Nie powinniśmy wcale patrzeć na równie zasobną jak Polska Portugalię, której zorganizować Euro jakoś się udało. I to samemu. Także olimpiada w Grecji to wcale nie dobry przykład. Nie powinniśmy też wierzyć rządowym zapewnieniom, że i czas i pieniądze się znajdą. Należy jak najczęściej i jak najwięcej przypominać we wszelkich artykułach i reportażach telewizyjnych, że możemy nie zdążyć i czas się brać do roboty. Są przecież całe miliony ludzi w naszym kraju, które w ogóle o tym nie wiedzą.

 

Jest jeszcze jedna przeszkoda, taka najbardziej polska, czyli polityka. Przecież przyznanie nam organizacji mistrzostw europy to świetny powód, żeby się pokłócić. Można zacząć od razu, przy okazji obsadzania Komitetu Organizacyjnego. Można też przy tej okazji poużywać sobie słowa "skandal" oraz powspominać wiele przeróżnych historii. Można zacząć posądzać inne miasta, o to że zostały wybrane do rozgrywania meczów nieuczciwie. Wreszcie można też rozliczyć władze miast, w których nie zostaną rozegrane spotkania. No bo nieudolne przecież jakieś.

 

Żeby nie być zaskoczonym fiaskiem, jakim będzie Euro 2012 lub jego brak w Polsce należy poczynić następujące kroki. Trzeba jak najszybciej wczytać bądź wsłuchać się w analizy, które to już zaczęły nas przekonywać, że nie zdążymy. Należy z uwagą wysłuchać każdego eksperta, który jakże niebanalnie stwierdza, że czas się wziąć do roboty. Wypadałoby też docenić felietonistów i innych publicystów, którzy już marudzą i wypisują jakże śmieszne żarty, że Platini pomylił koperty. Na koniec warto jeszcze kupić bilet do Włoch, bo przecież te są "w każdej chwili gotowe przejąć od nas Euro 2012". A wszystko po to, żeby odpowiedni duch w narodzie był. Duch zwany tu i ówdzie "polskim piekiełkiem".

 

Adam Łapiński, Wirtualna Polska

Popieram tego kolesia , ma racje w tym co napisał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ten cały Łapiński sp...... na drzewo! Wizjoner w morde jego mać się znalazł.

 

To się nie może nie udać. Chcemy i możemy to zrobić.

 

Skoro nam przyznali organizacje,to znaczy że możemy to zrobić. I żadne narzekania tego nie zmienią. A pieniądze dadzą inwestorzy.

 

 

Jest jeszcze jedna przeszkoda, taka najbardziej polska, czyli polityka. Przecież przyznanie nam organizacji mistrzostw europy to świetny powód, żeby się pokłócić. Można zacząć od razu, przy okazji obsadzania Komitetu Organizacyjnego.

O to niech isę autor nie martwi :angry: Premier właśnie stanął na czele komitetu organizacyjnego.

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiorą, odbiorą. Nie ma możliwości by się wyrobić. Obiekty mają być gotowe do 2010 roku a infrastruktura do 2011, więc o 5 latach to można zapomnieć. W najlepszym przypadku zostało więc 2,5 roku na stadiony a 3,5 na autostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim startowaliśmy do tych całych wyborów na gospodarza , powinniśmy najpierw stworzyć jakieś plany , jakieś autostrady , ludzi skołować z zachodu (tania siła robocza) , a teraz to lipa :lol: Chwilowa zachwyt tym , że Polska organizatorem Euro , za które możemy nie wypłacić się :lol: Ten dług co mamy za Gierka (jeśli się nie myle) zwiększy się bardziej :lol: No , ale dmuchajmy na zimne i odpukajmy te złe słowa :lol: Ale co tam Polak potrafi :lol:

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim startowaliśmy do tych całych wyborów na gospodarza , powinniśmy najpierw stworzyć jakieś plany , jakieś autostrady , ludzi skołować z zachodu (tania siła robocza) , a teraz to lipa :lol: Chwilowa zachwyt tym , że Polska organizatorem Euro , za które możemy nie wypłacić się :lol: Ten dług co mamy za Gierka (jeśli się nie myle) zwiększy się bardziej :lol: No , ale dmuchajmy na zimne i odpukajmy te złe słowa :lol: Ale co tam Polak potrafi :lol:

a na jakiej podstawie twierdzisz ze sie zwiekszy ? bo wg. twojego toku rozumowania tak ma byc ? Jeszcze nikt nigdy nei stracil na organizacji takiej imprezy. Patrz Portugalia do teraz czerpia bezposrednie kozysci z organizacji euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jeszcze nikt nigdy nei stracil na organizacji takiej imprezy...

Ale może stracić teraz np. MŚ w 2010 RPA. Apartheid ma poważne problemy ze stadionami i infrastrukturą. FIFA ich ostrzegła jeśli się nie wyrobią to przeniosą impreze do kraju który tylko będzie musiał wymyśleć logo :wink: i od razu zgłosili się brytole. Więc jakby co to nie będziemi sami :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiorą, odbiorą. Nie ma możliwości by się wyrobić. Obiekty mają być gotowe do 2010 roku a infrastruktura do 2011, więc o 5 latach to można zapomnieć. W najlepszym przypadku zostało więc 2,5 roku na stadiony a 3,5 na autostrady.

Niczego nam nie odbiora.

W razie problemow prace wykonawcze zostana odebrane polskim firmom i przekazane zagranicznym.

Ale lepiej pomarudzic jak przystalo na polaczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi skołować z zachodu (tania siła robocza)

Zawsze myslalem, ze taniej sily roboczej to lepiej na wschodzie szukac :P .

 

Jeszcze nikt nigdy nei stracil na organizacji takiej imprezy.

Niech ktos mnie poprawi jesli się mylę, ale chyba już zdarzało sie, ze jakis kraj nie potrafil sprostac zadaniu i impreza była wtedy przydzielana komus innemu. (Oczywiscie poki co nie ma co zapeszac.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nam nie odbiora.

W razie problemow prace wykonawcze zostana odebrane polskim firmom i przekazane zagranicznym.

Ale lepiej pomarudzic jak przystalo na polaczka...

Jak ja Cie lubię (bez skojarzeń :D )

 

Najlepiej to marudzić ,a nie wy macie na głowie organizacje takiej imprezy. Polskie firmy mogą sie nie wyrobić i wcale się temu nie dziwie. Ja tam o stadiony raczej się bym nie martwił ,a prędzej o autostrady ,ale nie zapeszajmy. Żadnego odebrania nie będzie. Nawet nie chcę myśleć co by wtedy było.Wstyd i obciach po całej linii.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego odebrania nie będzie. Nawet nie chcę myśleć co by wtedy było.Wstyd i obciach po całej linii.

Wtedy wszyscy by juz wiedzieli gdzie leży Polska... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...