Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

przesrane :] aż wstydzę się tego kraju, jak euro nie wypali to za granica chyba nawet nie będę sie przyznawał do swojej narodowości :lol2: jak coś to jestem Czechem lub Słowakiem xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam narzekacie najważniejsze jest to, aby powstały stadiony mam gdzieś czy będzie metro we wsi czy nie na stadion ludzie i tak dojdą, bo przecież większość kibiców (90%) to będą Polacy, którzy są już przystosowani do panujących warunków, a zagraniczni jakoś sobie poradzą przecież, aż tak dużo ich nie będzie, skoro teraz np. we Wrocku, Niemieccy emeryci potrafią trafić tam gdzie kiedyś mieszkali mimo, że najprawdopodobniej ich budynku nie ma już od 45 roku, a 80% Wrocławia zmieniło się od tamtych czasów, skoro angole ostro narąbani odbijając się od jednego chodnika do drugie potrafią trafić do hotelu to ja nie widzę przeszkód by te 3000-5000 turystów nie dojechało/doszło na stadion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że na meczu np. Hiszpania-Francja będzie 90% Polaków :lol: :lol: Więc raczej nie 3000-5000 lecz 30000-50000 :)

Więc problem jest i to bardzo poważny... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że na meczu np. Hiszpania-Francja będzie 90% Polaków :lol: :lol: Więc raczej nie 3000-5000 lecz 30000-50000 :)

Więc problem jest i to bardzo poważny... :?

"UEFA przekazała PZPN - tak jak wszystkim innym federacjom - po 19 proc. wejściówek na każdym stadionie", to daje 38% dla Polski i Chorwacji razem, a resztę (62%) to pewnie duchy stanowią ??

Zawsze było/jest/będzie, że około 60% biletów jakie trafią do sprzedaży jest dla kraju gospodarza nie ważne jaki team gra, a to że Polacy rzucą się obojętnie na jaki mecz byleby zobaczyć to jest więcej niż pewne.

 

Może lekko przesadziłem z tymi 3500, ale nawet niech będzie te 10000 z czego pewnie część z zagranicy i tak nie przyjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"UEFA przekazała PZPN - tak jak wszystkim innym federacjom - po 19 proc. wejściówek na każdym stadionie", to daje 38% dla Polski i Chorwacji razem, a resztę (62%) to pewnie duchy stanowią ??

Zawsze było/jest/będzie, że około 60% biletów jakie trafią do sprzedaży jest dla kraju gospodarza nie ważne jaki team gra, a to że Polacy rzucą się obojętnie na jaki mecz byleby zobaczyć to jest więcej niż pewne.

 

Może lekko przesadziłem z tymi 3500, ale nawet niech będzie te 10000 z czego pewnie część z zagranicy i tak nie przyjedzie.

ten cytat, nie pomyliły ci się Mistrzostwa? WTF Jaka Chorwacja? :blink: Co to współorganizator się zmienił, czy ja o czymś nie wiem, czy ty nie wiesz o czym mówisz?

19% na każdym stadionie dla każdej federacji - to co jest ich tylko 5? Nie rozumiem twoich obliczeń, po za tym jak UEFA mogła podzielić coś czego nie ma, na 4 lata przed imprezą...

Chyba ci się pomyliły informacje na temat Euro 2008, gdzie 19% z puli biletów na mecz dostaję związek, którego reprezentacja gra w tym meczu.

Część z zagranicy nie przyjedzie bo nie będzie miała jak, a z peronu Włoszczowa jest kawałek do wawki :lol2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk nie zrozumiałeś wypowiedzi mastertaba,chodziło mu o to że na meczu Polska vs Chorwacja 38 % kibiców bedzie pochodziło z Polski i Chorwacji a reszta to ludzie z państwa w którym rozgrywany bedzie mecz [chodzi o Euro 08] :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żaby tak się stało, przynajmniej obejrzymy porządnie zorganizowane ME.

Już dawno to się powinno stać, biorąc pod uwagę nieporadność Polski.

 

 

//Tak, nie jestem patriotą. Możecie sobie te teksy darować.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żaby tak się stało, przynajmniej obejrzymy porządnie zorganizowane ME.

Już dawno to się powinno stać, biorąc pod uwagę nieporadność Polski.

 

 

//Tak, nie jestem patriotą. Możecie sobie te teksy darować.

problem nakręcają media (być może lobbujące w czyimś interesie) i tego się należy obawiać.

z tego co mnie wiadomo organizacja w Austrii wcale nie rzuca na kolana, a przecież nikt im tego nie wytyka.

Uświadom sobie że na takich imprezach przede wszystkim liczy się atmosfera.

Teraz zobacz jak wyglądają u nas mecze Ligi Światowej, konkursy skoków na Krokwi. Co mówią zawodnicy? Organizacje sportowe czy organizatorzy tych imprez? Słyszałeś te trybuny na austriackich stadionach? nie, bo takich jak Ty tam na szczęście nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem nakręcają media (być może lobbujące w czyimś interesie) i tego się należy obawiać.

z tego co mnie wiadomo organizacja w Austrii wcale nie rzuca na kolana, a przecież nikt im tego nie wytyka.

Uświadom sobie że na takich imprezach przede wszystkim liczy się atmosfera.

Teraz zobacz jak wyglądają u nas mecze Ligi Światowej, konkursy skoków na Krokwi. Co mówią zawodnicy? Organizacje sportowe czy organizatorzy tych imprez? Słyszałeś te trybuny na austriackich stadionach? nie, bo takich jak Ty tam na szczęście nie ma :P

Właśnie. Wiekość stadionów to 30 tyś. Problem w tym ze oni takie "rzeczy" jak infrastruktura,metra, linie kolejowe już mieli ;].

 

Jedno jest pewne: w polsce jest świetny klimat i kibice (właśnie przykład z LŚ w spodku np.). Pomysły i chęci są i na pewno byłby to świetne ME (z klimatem słowiańskim, może za free wodke bedą dawać dla każdego przyjedznego ;p).

 

A tutaj kolejny nieciekawy news:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5362351,...u.html?skad=rss

 

Stadiony to imo i tak oni mają dobre - dużo gorzej z infrastrukturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze Boniek troche stracił w moich oczach (po wspaniałym komentowaniu EURO2008 ;]) to tutaj nawet fajnie sie wypowiada:

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Boniek-...,wiadomosc.html

 

Ja bym wolał z UKR (przy finale w Warszawie). Ukraina ma stadiony - wystarczy je wykończyć ale jak już pisałęm infrastruktura ssie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech oni cisną Unię i PKP unowocześnią bo jak przyjdzie mi jakimś pociągiem jechać to zastanawiam się czy zaraz nie rozleci się na kawałki. We Francji TGV unowocześniają (teraz będzie AGV i będzie jeździł 360km/h) a u nas zamiast szybciej to jest coraz wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemowa Lato - jak dla mnie wstyd normalnie. Żey politycy nie potrafili porozumieć się po angielsku...

 

BTW, czy ja dobrze słyszałem, jak mówił o organizowaniu "World Cup 2012"? :lol:

 

 

A samo logo nawet, nawet - osobiscie wolę je niz to na ostatnich mistrzostwach.

Edytowane przez Marians

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...