Skocz do zawartości
-talib-

Mistrzostwa Europy 2012 Polska - Ukraina

Rekomendowane odpowiedzi

No obadam tą stronkę. Rikki gdyby to były MŚ to owszem, bo akurat dwa lata temu z tym nie było problemu. Kanada ... Tam raczej piłka nożna jest mało popularna, a co dopiero imprezy typowo Europejskie. Cóż liczę że nie będzie z tym problemu. A może ktoś na WeebTV będzie nadawał TVP Sport. Bo ogolnie jest w kategorii NIENADAWANE, ale tak jest już od początku jak poznałem tą stronkę. Czyli długo. Swoją drogą jakość programów na prawdę dobra i fajnie by było obejrzeć w takiej jakości mecze naszej reprezentacji i te najważniejsze. W zasadzie to wszystkie, bo długo będe tam siedział. :

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale tu u mnie teraz chodzi to tragicznie. Strona się ładuje strasznie długo. Kanaly to samo. Widać UPC to kaszana jednak jeśli chodzi o internet na świat. Bo zakładam że strona i serwery pewnie są gdzieś daleko. Wczoraj wieczorem też sprawdzałem i to samo. Jeden kanał udało mi się włączyć z wyłaczonym HD i co chwile się buforowało. Tragedia. No ale może w Kanadzie u mojej siory to będzie lepiej śmigać. Szkoda by było przegapić taką imprezę. Jak nie to pozostaje liczyć na Weeb.tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii piszą, że prawo do emisji mistrzostw w Kanadzie wykupiły dwie stacje: TSN i RDS.

 

Zapamiętam. Może akurat będę miał do obejrzenia któryś z tych kanałów.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

dobra, a jak z tego korzystać :D?

 

Właśnie ta stronka u mnie znikła. Pojawia sie teraz jakieś Futubox Reseller. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakaś reklama lub co innego. TSN to raczej dosć popularna stacja. Jak byłem 2 lata temu to chyba nawet moja siostra miała je na dekoderze. Szukałem na ich stronie jakies info o tych transmisjach czy to wszystkie mecze czy tylko najważniejsze. Oni tylko w ten Hokej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil

Twój problem się rozwiązał, Eurosport ma prawa do transmisji Euro 2012. Właśnie na ich kanałach będę oglądał mecze bo komentatorzy piłkarscy w TVP musieliby się dostawać promem kosmicznym by osiągnąć poziom tych z Eurosportu/n-Sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się żadnego niesamowitego wyczynu po naszej reprezentacji, niemniej może jeszcze nas zaskoczą. Pożyjemy, zobaczymy.

BTW> jonathan, od ~miesiąca nie zdarzyło mi się zawinąć do centrum - jak to to teraz wygląda? Spore utrudnienia w ruchu/korki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

Ja moze tak bardziej realnie. 1:1 i w ostatniej minucie bedziemy mieli karnego na 2:1. Nie chcę aby moje wnuki oglądały za jakies 20 lat powtorki 70/80. Smuda ma galaktyczną kadrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się żadnego niesamowitego wyczynu po naszej reprezentacji, niemniej może jeszcze nas zaskoczą. Pożyjemy, zobaczymy.

BTW> jonathan, od ~miesiąca nie zdarzyło mi się zawinąć do centrum - jak to to teraz wygląda? Spore utrudnienia w ruchu/korki? :P

 

 

Metrem da rade sie przebic... Wlasnie wracalem i jakis Murzyn zasowal z polska flaga i darl sie w nieboglosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy lomot...

Stawiam 2-0 dla Grecji

 

Tyle samo odstawiam. Wiem, że dobrze by było życzyć więcej, ale nie oszukujmy się, jesteśmy najniżej notowaną drużyną na euro. W dodatku jesteśmy tutaj tylko i wyłącznie dlatego, że jesteśmy gospodarzami. Jak wyjdziemy z grupy to dla mnie będzie cud.

 

I nawet do biedronki na zakupy pójdę, żeby wspomóc reprezentację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze, zaskakująco pozytywnie. Czuje się zaskoczony; moje poddasze przerodziło się w strefę kibica piwem płynącą, nawet tatko, który był sceptyczny, dołączył się do nas.

Czas na drugą połowę! :D

Edit (pomeczowy): Ujdzie, mogło być lepiej, ale nie jest aż tak źle :D. Czas na następny meczyk - Czechy vs Rosja, za kilkanaście minut @ my own home strefa kibica です :D .

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

68:15 Mamy na kogo zwalić i kogo obwiniać!!! Jesteśmy zbawieni.

 

edit:

Ależ się wyciągnął!!! Niesamowite.

 

edit:

więcej szczęścia niż umiejętności

Edytowane przez Bartosz.Sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener dyzma mial oko do bramkarzy zamiast pewnego boruca wzial szczescnego ktory to mial dzis mecz zycia :D Z grupy na pewno nie wyjdziemy :D Z rosja w plecy w czechami remis to max co moze byc :D i po euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być ładnie, wyszło jak zwykle. Ale przynajmniej nie przegraliśmy, więc nie najgorzej, chociaż niewiele brakowało. A czemu Smuda nie zrobił żadnych zmian, nie mam zielonego pojęcia...

Edit: od kogo dostajemy w de w następnej kolejności i kiedy? Ruscy czy Czesi?

Edytowane przez Micky92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa była bardzo dobra, nic nie jest stracone. Świetnie w mecz wszedł Tytoń, trzeba mu to oddać. Szkoda, że w drugiej połowie brakowało koncepcji na atak i konsekwencji w próbowaniu skrzydłami (bo przecież byli bardzo groźni w tym elemencie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...