Skocz do zawartości
Przemol^N

Achievements Whores

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne ze nie ma tematu na ten temat;)

Co sadzicie o osobach, ktore kupuja wszelakie czesto slabe gry typu cars, open season tylko po to zeby nabic sobie punkty?

Dla mnie to troche nienormalna sprawa.

Ostatnio staram sie wymasterowac PGR3 ale cone challenge na hardcore to naprawde hardcore.

W jakiej grze spotkaliscie najlatwiejsze achievementsy? Mi sie wydaje ze nfs mw - wystarczy skonczyc gre i mamy 1000.

Mam ta gre ale nie chce mi sie grac na nowym koncie ;>

Sporo gralem w hexica ale cluster bomb dalej nie umiem zrobic.... Jak ogladam filmy z nagranych sesji to az sie odechciewa grac w ta gre. Mozna sie naprawde zdolowac.

Moze zrobimy jakis spis graczy z tego forum wraz z rankingiem punktow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowac lipne gry dla samych punktow to jakis poroniony pomysl, ale katowanie gier do granic mozliwosci dla punktow to juz inna sprawa. Dla mnie smieszne achievmenty sa w PGR: zrob zdjecie na kazdej trasie albo kup wszystkie Lambo :] Taki nijakie to jest no ale coz, zawsze te 50 pointow jestesmy w przod.

 

BTW. Jak zrobisz Cone Challenge na platynki to jestes moim guru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo zdobyć 1000 w FNR3. Ja zdobyłem 900 w jeden wieczór później oddałem grę kumplowi bo jakoś na dłużej mnie nie wciągnęła i nie widziałem sensu zdobywania ostatniego achievementsa :D

 

W ogóle jakoś nie jara mnie specjalnie nabijanie GameScore`a, większość mojego dorobku (przeszło 3000pkt) zdobyłem po prostu przechodząc główne wątki danej gry ale nie powiem podziwiam ludzi którzy potrafią wymasterować niektóre gierki w 100% ot chociaż by taki Dead Rising :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie dla samych punktów i to jeszcze w kiepawe gry to jakiś poroniony pomysł. Nie jestemw stanie zrozumieć takich osób. Nawet na mojej liście się takie osoby znajdą. Patrzę raz koleś gra w GOW a tu nagle w King Kong czy też Open Season, Fuzion Franzy ehh :) Co do łatwych punktów to najszybciej 1000 można zrobićna Fifa RTWC. 2 godzinki i mamy komplecik. A co do harcorowych to tak jak Rogerek napisał 10 tys fragów w GOW trochę czasu nam zje. Ale jak widać coraz więcej osób to robi. Ale nic dziwnego jak od premiery codziennie siedzą i grają praktycznie tylko w to. Z takich ciężkich (jak dla mnie niemożliwych) to wymienię te z Virtua Tennis 3. Zrobienie złotych medali w akademii graniczy z cudem. Trzeba być.. kurde nie wiem kim trzeba być by to zrobić. Teraz praktycznie każda gra ma jakiegoś achivementa na którego trzeba kupę czasu trzeba poświęcić. Wg mnie idzie to wszystko w złym kierunku. Nowe wyzwania zamiast bawić drażnią, irytują itp Uefa 2006/2007 wygrać 300 meczy na semi pro, zebrać całą kolekcję kart (chyba jest ich kilka tys)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczemu nie służą te punkty. Pokazują jedynie ile możesz wycisnąć jeszcze z gry. Jeden przeleci całą grę i resztę oleje a inny weźmie się za nią mocniej. Gra stawia ci jakieś wyzwanie i od ciebie zależy czy się podejmiesz :) Tylko prawda jest taka, że jest coraz więcej głupich wyzwań dla jakiś maniaków i psycholi, ale są jeszcze ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 3

NHL 2k6

NBA 2k6

Madden NFL 06

MLB 2k6

College Hoops 2k6

Cars

Open Season

King Kong

Oblivion

CoD2

Enchanted Arms

Fifa 2006 RTWC

Fifa 2006 WC

NFS Most Wanted

NHL 07

Phantasy Star Universe

Teenage Mutant Ninja Turtles

 

w tych grach 1000 leci jak woda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 3

NHL 2k6

NBA 2k6

Madden NFL 06

MLB 2k6

College Hoops 2k6

Cars

Open Season

King Kong

Oblivion

CoD2

Enchanted Arms

Fifa 2006 RTWC

Fifa 2006 WC

NFS Most Wanted

NHL 07

Phantasy Star Universe

Teenage Mutant Ninja Turtles

 

w tych grach 1000 leci jak woda :)

Szkoda, że MLB 2k6 ( teraz też 2k7) tylko na NTSC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion jest fajny - zeby zdobyc wszystkie achievementy (1250 punktow, dodatkowe 250 to Shivering Isles) wystarczy po prostu przejsc gre (a przynajmniej zrobic glowny watek i wszystkie glowne frakcje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobil ktos z Was te czarne w hexicu? ja nie daje rady. Moze jakeis podpowiedzi? Zauwazylem zeby przejsc marathon mode i 150K to warto robic srebne gwiazdki i zbijac je dopiero na wysokich poziomach. Ogolnie mowiac ta gra jest strasznie wyczerpujaca.

Udalo sie komus zrobic lub ktos zna metode na przejechanie cone challenge na hardcore? Kudosow nie zdobede tyle co trzeba nawet w 2x czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK ja wiem, że ma blokadę regionalną, ale ja np mam konsolę z US więc mi to nie przeszkadza, dodatkowy + to niektóre szybciej się ukazujące tytuły w US niż EU.

Co do hexica niedługo się pobawię i zobaczę czy faktycznie taki trudny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...