Skocz do zawartości
amdek

Winex !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prosbe !!

 

Czy ktos moglby przeslac mi na maila pliki konfiguracyjne winex-a ??

Ale juz skonfigurowanego za pomoca ktorego mozna odpalac bez problemu gierki windowsowe !!?? Bo sam mialem rpm zainstalowalem ale za cholere nie moge odpalic czegokolwiek wiekszego niz kilka mega :( (jakis programik flaszowy czy winamp :P ).

 

Nie chodzi mi o pliki wine ale winex-a !!

Z gory THX !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a konfig ni zalezy od sprzetu? nie wiem, bo nigdy nie uzywalem winex'a, ale mysle, ze to ma znaczenie. Przy okazji, skad go masz, bo to chyba komercyjny program :) Jakbys zapodal jakiegos linka byloby niezle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIHI :P

On nie zalezy od sprzetu ale od windoza i linuxa :) a ustawienia sa raczej standardowe .

Z tym zasysaniem to nie pamietam :( ale na jakiejs zagranicznej stronce:(

Nie bede oryginalny ale moze sprobuj www.google.pl i wpisz winex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem wersje 2.2.1 i nie wiem co jest nie tak. Nawet pierwszego quaka nie moge odpalic. w q3 odpala mi sie konsola i twierdzi ze 'couyldn't load default.cfg'. Slyszalem, ze ktos na winex odpalil max payna. Ja tez tak chce :( Amdek! Poradziles sobie?? Daj znac jak Ci idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...