Skocz do zawartości
SanDiego

Mobo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mobo.pl istnieje od 2005 roku, a został założony przez dwóch lubliniaków - znanego na PurePC majkela84 i Spidera. Po kilku miesiącach dołączyłem do nich ja - SanDiego. W marcu b.r przenieśliśmy się na nowy serwer, zmieniliśmy CMS i design (pozostawiam go Waszej ocenie). Obecnie planów mamy dużo. Naszą domeną są artykuły, świeże newsy; dla nas najważniejszy jest czytelnik. Nasza redakcja rozrasta się, pojawiają się nowi użytkownicy, z czego bardzo się cieszymy. Liczymy także na Wasze wsparcie.

www.mobo.pl

Pozostaje mi tylko zaprosić do rejestrowania się i aktywnego uczestnictwa :)

Pozdrawiam

Edytowane przez STOGU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum na razie zostaje to, ponieważ nie chcemy przerostu formy nad treścią... Jak serwis się rozwinie i to forum okaże się zbyt ubogie, to w każdej chwili można je zmienić...

 

Theme powstał na potrzeby Mobo.pl

Ciesze się, że Ci się podoba :)

 

ps.

Zapraszamy do rejestracji w serwisie i dyskusji na forum...

Edytowane przez lspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i fajne.. ale.. wlazłem z download a tam pustki.. wlazłem w galerię... historia sie powtórzyła...

 

Doprawdy nie wiem po co tworzy się działy w których nic nie ma... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i fajne.. ale.. wlazłem z download a tam pustki.. wlazłem w galerię... historia sie powtórzyła...

 

Doprawdy nie wiem po co tworzy się działy w których nic nie ma... :>

Oba działy istnieją... w downloadzie znajduje się sporo ciekawych plików, a w galerii miedzy innymi zdjęcia z ostatnich targów w Lublinie...

 

Rozwiązanie problemu jest jak zawsze banalne... wystarczy się zalogować... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówia. Ciekawość to pierwszy stopień... :-P

Jak by człowiek nie byl ciekawy, to nadal byśmy się zastanawiali co leży za "wielkim morzem"... :-P

 

To MOBO na gorze menu napisane w czerwieni i zolci wali po oczach i jest malo czytelne.

Logo... musi się wyróżniać... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna nieustannie ewoluuje... staramy się uzyskać kompromis między ciekawym wyglądem, a funkcjonalnością...

Jest kilka projektów i zobaczymy co z tego wyniknie... Dzięki za uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobo.pl/news.php?readmore=90

 

Cos tu nie gra. Na ORBie CPU to quad core, a Wy podaliście Core 2 Extreme X6800+

tak było w źródle z którego korzystałem pisząc newsa. Możliwe że wkradł tam się błąd :)

a co do grilla to ma już ze 2 lata, a kupiłem go za grosze od kumpla i od tamtej pory wisi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepsze jet zdjęcie grila świecącego w galerii modów... Rok temu rozdawali takie na targach tuningu... :)

Jakoś brak mi zapału do modowania... a może to brak zdolności manualnych i artystycznych... a zresztą i tak ciężko będzie dorównać Bio-reaktorowi... Fajnie Ci to wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...