Jump to content
Sign in to follow this  
rafcw

Nowy Laptop Do 2000zł

Recommended Posts

Witam. Co polecacie z nowych laptopów do 2000zł? Zastosowanie to głównie photoshop, internet, filmy dvd, granie w counter-strike (wymaga grafy 32mb).

Linki mile widziane.

Dziękuję i pozdrawiam,

rafcw

Tez w Media markt widzialem promocje na nowa Toshibe z celeronem za okolo 2250zl.

Chyba jest to najtanszy komp NOWY na rynku.

tylko nie toshiba i nie Cel M (photoshop) do takich zastosowan...

w tej cenie to lepiej kupic stacjonarke!

Edited by lukas-comp

to już lepiej przeszukaj allegro.

Za 2k już dostaniesz jakiegoś lapka z Pm 1,8 i 32Mb grafiką

nie nie żadnego acera czy asusa w celeron m.

Za tą kasę znajdziesz fajnego della czy hp`ka z pentium m 1,6 (2mb cache!!) lub wyższym, dla którego 512 ramu w zupełności wystarcza i mają karty pokroju ati 9600 64mb

Edited by TomCat

ale nie ładuj się w kompa typu acer czy coś podobnego. Poczytaj może najpierw o tym na forum.

Za te 2000 +- 10% kupisz używanego lapka, który tego acera ZJE na śniadanie, i to jakiegoś firmowego typu ibm, dell czy hp.

http://www.allegro.pl/item185781514_super_...ifi_bt_gwr.html

http://www.allegro.pl/item184760399_okazja...ifi_win_xp.html

http://www.allegro.pl/item185049430_ibm_t4...2007_11_07.html

no jest ich od groma !!

Tak jak mowi Tomcat - trzeba celowac w Pentium M z 2mb cashu.

Druga rzecz ze 2k na nowego laptopa to malo, praktycznie wybierasz w segmencie najtanszym z najtanszych jezeli w gre wchodza nowki na gwarancji. Ja bym szukal uzywanego dobrej firmy.

Allegro -> miesiac obserwowania -> celowanie w aukcje bcm konczace sie w jakies ciekawe dni rano (poniedzialek np). Np dzis nie ma nawet sensu patrzec co sie koncza za aukcje bo w weekend (jeszcze wieczor) jest takie oblezenie, kazdy podbija i nie ma szas okazyjnie czegos trafic. No i sniper sie tez przydaje.

Btw te ibmy to wszystko 4:3 matryce, tak samo delle. To moze byc spory problem jezeli komus zalezy na widescreen, za 2 kola sie nie dostanie tak latwo np della wide.

Edited by aerial

Witam. Co polecacie z nowych laptopów do 2000zł? Zastosowanie to głównie photoshop, internet, filmy dvd, granie w counter-strike (wymaga grafy 32mb).

Pracowałeś wcześniej na laptopie w PS?

1. Zapomnij o obróbce grafiki - " z kolorami się niepozbierasz" - konieczny zewnętrzny monitor

2. CM już nie pociągnie PS2 (będzie działał bardzo wolno) - sprawdzałem

jeśli jeszcze nie kupiłeś polecę to co sam mam:

szukaj na Allegro modeli Compaq z serii V2000 / M2000 / V5000

mam V2405US na sempronie mobilnym, matryca 14 cali brightview, byl z dyskiem 40gb i 512mb ramu kupiony za ok 1800pln w zeszlym roku. Niby nic specjalnego, ale matryca jest świetna, klawiatura rewelka, sam laptop jest MAŁY (niewiele większy od a4) swietne glosniki altec lansing, wbudowane wifi, a i co ważne - grafika to ATI X200M, integra, ale w odroznieniu od GMA950 ma prawdziwe directx 9, wszystko w hardware. zajmuje do 128mb ram. Czasem po pracy grywam na nim w wolf ET, odpalałem rome TW, generals itd counter strike tez spokojnie powinien pojść.

mobilny sempron jest lepszy od celerona, bo zmieniasz swobodnie mnożniki, dzięki zabawie z RMCLOCK w najbardziej oszczędnym trybie laptop ten na nowej baterii pracował ok 3h. (bateria 12 komorowa tez jest dostępna - wtedy 7h pracy )

te laptopy są do wyrwania na allegro w granicach 1600-2000 zł. Uważam, że warto

jest gdzies test tu na forum tego modelu. kto szuka ladnego, (jeszcze) dość nowoczesnego lapka, lekkiego i niedrogiego - niech poszuka. Ja mogę z czystym sumieniem polecić.

jeśli jeszcze nie kupiłeś polecę to co sam mam:

szukaj na Allegro modeli Compaq z serii V2000 / M2000 / V5000

mam V2405US na sempronie mobilnym, matryca 14 cali brightview, byl z dyskiem 40gb i 512mb ramu kupiony za ok 1800pln w zeszlym roku. Niby nic specjalnego, ale matryca jest świetna, klawiatura rewelka, sam laptop jest MAŁY (niewiele większy od a4) swietne glosniki altec lansing, wbudowane wifi, a i co ważne - grafika to ATI X200M, integra, ale w odroznieniu od GMA950 ma prawdziwe directx 9, wszystko w hardware. zajmuje do 128mb ram. Czasem po pracy grywam na nim w wolf ET, odpalałem rome TW, generals itd counter strike tez spokojnie powinien pojść.

mobilny sempron jest lepszy od celerona, bo zmieniasz swobodnie mnożniki, dzięki zabawie z RMCLOCK w najbardziej oszczędnym trybie laptop ten na nowej baterii pracował ok 3h. (bateria 12 komorowa tez jest dostępna - wtedy 7h pracy )

te laptopy są do wyrwania na allegro w granicach 1600-2000 zł. Uważam, że warto

jest gdzies test tu na forum tego modelu. kto szuka ladnego, (jeszcze) dość nowoczesnego lapka, lekkiego i niedrogiego - niech poszuka. Ja mogę z czystym sumieniem polecić.

w tej cenie nie jest to dobry zakup!

za 2tys zl mozna dostac laptopa na Centrino, z radkiem 9600 i czasami z matrycą SXGA+