Skocz do zawartości
poca

Monster Madness

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty na sniadanie jadles przyznaj sie.

Ta gra wyglada beznadziejnie i jest wyjatkowo glupia. To demo z tydzien czasu ma:P To nawet nie jest gra moim zdaniem. Bieganie po domu i walenie sprzetami w srednio straszne monstery nie bawi mnie. Mi sie wydaje ze to gra dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pojawiło się demo na PS3.

Wersja na Pleja, poza tym, że została wydana ponad rok później i dostała podtytuł Grave Danger, nie wiem, czy różni się w znaczący sposób.

Widać różnicę w wyglądzie GUI i w zasadzie tyle co widać po screenach.

Tutaj streszczenie na IGN: http://ps3.ign.com/objects/822/822805.html

 

Gra ma słabe oceny - nie powala niczym. Jednak komiksowy styl, wyluzowane podejście do tematu, wykorzystujące schematy i oklepane nie raz pomysły, zszyte prostym jak but sterowaniem, akcją (choć, przynajmniej w demie jej troszeczkę brakuje) i możliwością grania w kooperacji nawet w 4 osoby (nawet w demie) powodują, że dla niektórych może być to obowiązkowa 'popierdółka'.

 

Osobiście mi przypadła do gustu - coś niewymagającego do wieczornego grania lub z kumplami, gdy już nikt nie ma na nic siły. Gdy używki zaczną krążyć i osiągnie cenę odpowiednią dla 'popierdółki', to zapewne nabędę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...