Skocz do zawartości
tomeck

Ibm\lenovo N100 Ty06zpb Czy Fujitsu Amilo Pro V3545 Vfy:em72v3545bn5pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy opłaca się za tą kase? Czy można mieć coś lepszego? Mi się wydaje że się opłaca... Jak ktoś znalazł coś ciekawego o tym modelu(recka,art...itp.) to prosze zapodawać linki :) chetnie poczytam. Jak bateryjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirius podaje: 2 godziny. Czyli jakaś atrapa baterii :) Ale jeśli laptop będzie pełnił rolę desktopa i miał prawie zawsze prąd z gniazdka, to nie będzie problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie z gniazdka sieciowego to z gniazdka zapalniczkowego w samochodzie przez zasilacz albo z dodatkowej baterii :) Opłaca się? Co myślicie o tym modelu?

 

Widziałem w media-markt również jakąś toshibe satelite i wykonanie ma niezłe :) Porównując do obok stojącego lenovo, toshibka dużo ładniejsze wykonanie :) Czy ten model ma gware door2door? Gdzie są w Polsce serwisy? Wiecie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to wydając tyle pieniędzy, zdecydowałbym się na serię Tecra Toshiby - zdecydowanie inna jakość i trwałość obudowy, niestety nie wiem czy dostałbyś z wypaśną kartą graficzną. Ta A100 więc wydaje się być niezłym kompromisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą TOSHIBE byście wybrali:

A200-10W

czy

A100-599

 

A200 jest nowszym modelem ma kamerkę i o 40GB większy dysk, lecz grafika GF7300 a A100 ma GF7600. Natomiast A200 jest o prawie 200zł tańsza.

 

Który model Wam się bardziej podoba?

Edytowane przez tOMeCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy warto dopłacać do kompa starszego, z mniejszym dyskiem, bez kamerki tyle że z trochę lepszą grafiką? Czy między 7300 a 7600 odczuję dużą różnicę?

Jeżeli A100 robili na GF7600 a A200 robią na 7300 to może Toshiba uznała, że nie ma sensu wkładać tych kart?

 

Który wg. Was lepiej wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerze temacik, ponieważ nikt mi nie odpowiedział. Ale chyba jednak brałbym A100-599, bo ma tego GF'a 7600 :D

Widze, że sam nie wiesz czego chcesz, tata płaci a Ty wybierasz już miesiąc. Zacząłeś od Lenovo za 3000 a teraz wychodzisz z Toshibą za ponad 5000. Bierz tego A100-599 i nie marudź. A co do podobania się to każdy ma inny gust. Jakby mnie było stać to bym brał coś takiego http://www.allegro.pl/item194893256_toshib...7_hddvd_vu.html

Edytowane przez asdfman1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW !

To mi teraz pojechałeś...

To poproś tatusia to może ci kupi qosmio :)

Ale gratuluje tej wiedzy, tak mi doradziłeś, że już biegne do sklepu i kupuje!

Twoja wypowiedź jest na zasadzie "bierz pierwszy lepszy i nie marudź"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...