Skocz do zawartości
grzegrz

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość [RONIN]

W zasadzie poprzednie części miały swoje dema, więc czemu ta miała by nie mieć :P

Będzie będzie. Zbyt powazny tytuł aby demo się nie pokazało. Zresztą, trzeba przecież napalić graczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PICCOLOOK

Bob jest fajny :) Przypomina mi tego amerykańskiego aktora.... no mam na końcu języka.

 

Gameplay wygląda OK. Wprawdzie trudno oczekiwać szczegółów z takiej jakości nagrania ale wydaje mi się, że tam odbija się wszystko w podłożu. Tak czy siak czekam na "normalną" wersję video (trailerek alu cuś). A na samą grę to już nie mogę się doczekać!

 

Tekken 6 + 2xDualShock3 + Piwo + Kumple = Noce nie przespane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 już prawie rok czasu gości na automatach, wielkimi krokami nadchodzi update

(premiera na automatach koło grudnia 2008), a o wersji na PS3 dalej nic nie wiadomo...

 

 

----

 

edit:

No i nie będzie Tekkena 6 na PS3! Konsola Sony dostanie od razu rozszerzoną wersję Tekken 6: Bloodline Rebellion.

Niby fajnie, ale dalej nie wiadomo kiedy gra ma się pojawić w sklepach...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ich polityka przyniosla efekty, ale szczerze to mi lotto ten tekken ;) jakos nie potrafie sie cieszyc na rok naprzod xD ile lat oni juz robia wersje na konsole?

 

... swoje droga posiadacze ps3 pewnie sie uciesza, bo tam nowy tekken ma wyjsc jeszcze pozniej z jakims dodatkiem xD

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo przeciez tyle ich jest na xboxa, i wszystkie w przystepnej cenie :]

Nie przesadzajmy... prostego arcade sticka za grosze można dostać:

- link 1

- link 2

Poza tym, zawsze można coś za granicą zamówić. Masa sklepów wysyła towary do Polski.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te za 30zł to się do niczego nie nadają, chyba że ktoś szuka joya do commadore :lol: Wiem, bo kumpel kupił sobie ten wynalazek specjalnie do sc4 i został przy padzie - to chyba wystarczy za komentarz :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.valhalla.pl/galeria2864-Pierwsz...i-Xbox-360.html

 

Niby to fotki z XO, jeśli nawet nie, to i tak wydaje mi się, że zbyt wielkich różni miedzy ps3/xo nie będzie.

 

tu chyba bardziej wiarygodne...

 

http://screenshots.teamxbox.com/gallery/2140/Tekken-6/p1/

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekken to jakaś porażka graficzna. Nie ważne na jakiej platformie ale tak będzie. Straszna bieda panuje na ekranie. Moja ulubiona seria i tak w oczy kole. A sądziłem, że SCIV to cienias ale się pomyliłem. :) No ale jak już wcześniej kolega wspomniał: trzeba będzie w to zagrać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekken to jakaś porażka graficzna. Nie ważne na jakiej platformie ale tak będzie. Straszna bieda panuje na ekranie. Moja ulubiona seria i tak w oczy kole. A sądziłem, że SCIV to cienias ale się pomyliłem. :) No ale jak już wcześniej kolega wspomniał: trzeba będzie w to zagrać. :)

... a pitolą, że modele postaci mają najwięcej wielokątów w historii bijatyk i ogólnie są fajne i kul.

 

edit: acha i przestali już gadać, że tylko moc ps3 jest w stanie pociągnąc nowego tekkena

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a pitolą, że modele postaci mają najwięcej wielokątów w historii bijatyk i ogólnie są fajne i kul.

 

edit: acha i przestali już gadać, że tylko moc ps3 jest w stanie pociągnąc nowego tekkena

No to normalne , ze jak ktos robi exclusive'a to wymysla jakies bajeczki zeby to uspawiedliwic :)

 

Ale w sumie to modele postaci chyba ciut lepsze niz w SC IV tylko areny jakies takie biedne i puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te za 30zł to się do niczego nie nadają, chyba że ktoś szuka joya do commadore :lol: Wiem, bo kumpel kupił sobie ten wynalazek specjalnie do sc4 i został przy padzie - to chyba wystarczy za komentarz :D

Cos ciekawszego sie pojawiło

http://www.allegro.pl/item480869352_rewela...ri_rarytas.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena z kosmosu to fakt :D

No nie bardzo niestety:

 

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-dd-49-en-70-2xht.html

 

Po dzisiejszym kursie dolara + wysylka tak znowu duzo taniej nie wyjdzie. A dochodza jeszcze emocje wpadnie na clo- nie wpadnie (jak wpadnie to podobno kolo 50 zeta za arcade sticka sie bulilo)

 

Swoja droga to jak to sie trzyma ? Trzeba do stolu przyczepic ?

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera europejska zapowiedziana na jesien 2009

Bez jaj. Jesli chodzi o grafikę to to już będzie szrot - pewnie soula piątkę zdążą wydać. Ja wiem, że grafika ma w zasadzie niewielkie znaczenie bo emocje z walki rekompensują wszystko ale c'mon. Liczyłem na maksymalnie luty 2009 o_O

 

Może przesadzam, może szrotu nie będzie ale szkoda, że tak długo każą nam czekać :/

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...