Skocz do zawartości
grzegrz

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

imho też mnie w głębi wkurza to, że tyle czasu trzeba czekać. Na szczęście sam fakt premiery gry na XO mnie uspokaja :) Do jeśieni przyszłego roku podciągną trochę tą grafikę... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym wyjdzie SF4 i moze byc juz pozamiatane :)

 

Ale w sumie to nie zdziwilbym sie jakby w US to wyszlo kilka miesiecy wczesniej - w koncu to Namco Bandai , a oni leja na EU (np. Tales of Vesperia ciagle u nas nie wyszlo, wersja ps3 Eternal Sonaty wyjdzie z 5 miesiecznym opoznieniem w lutym/marcu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie(?)/Panowe gra już ktoś z Was? Podobno gra wymiata jeśli chodzi o gameplay. Wszystkie postacie są dostępne od samego początku, tak więc nie trzeba będzie się katować w Story Mode różnymi pokemonami aby odblokować sobie ludziki. Gra po sieci podobno ssie jak w SC4, raz jest dobrze a kolejne pięć razy źle. Jeśli zaś chodzi o grafikę, to wypowiedzi są różne, ale każdy wie, że nie o to tu chodzi. Gra jest już dostępna w lepszych sklepach konsolowych ;) Ja liczę, że swoją kopię odbiorę do piątku.

 

video review na GT:

http://www.gametrailers.com/video/review-h...bid=4fjm7FYfPUg

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiacu moj Tekken 6 dojechal z UK :)

 

Akurat kumpel byl wiec stuknelismy 20 partyjek dla wyprobowania i musze powiedziec , ze dawno sie tak nie ubawilismy. No mniej wiecej od czasu testowania MK vs DC :D

 

I nie to nie znaczy , ze tekken 6 jest swietny wprost przeciwnie jest tak slaby , ze az smieszny :) Moze jak ktos zmasterowal 5 poprzednich czesci to by mu sie bardziej spodobalo, ale przy podejsciu na swiezo to gra jest nieciekawa.

 

Zdecydowanie w tej generacji 2D rzadzi pod wzgledem grywalnosci.

 

 

Co do grafiki to jest ona ponizej poziomu SC IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Co do grafiki to jest ona ponizej poziomu SC IV.

To fakt, ale co komu po tej grafice skoro gameplay jest najsłabszy ze wszystkich SC. Przy tej grze pozostali jedynie gracze liczący wielokąty na cyckach Ivy

 

A tak chciałem mieć tą bijatykę w swojej kolekcji. Aktualnie mam Tekken 5 Dark Resurection i myślałem, że będzie na podobnym lub wyższym poziomie. :/

Jesli grales w DR i Ci się podobało to nic tylko brać T6. Zdecydowanie jest on na "podobnym lub wyższym poziomie". Aby polubić T6 wystarczy lubić T5, wcześniejsze części nie maja już wpływu na odbiór T6.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T6 to odgrzewany kotlecik. Na pewno warto zagrać, tym bnardziej że jest to pierwszy tekken który nie jest dostępny tylko na PS. Wydaje mi się, że dużo ludzi sięgnie po tą grę. A przyjemnośc z nawalania jest taka jak zawsze. Żadnych radykalnych zmian nie poczyniono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale co komu po tej grafice skoro gameplay jest najsłabszy ze wszystkich SC. Przy tej grze pozostali jedynie gracze liczący wielokąty na cyckach Ivy

No tak , ale skoro T6 robil sie 2 lata dluzej niz SC IV i jedno i drugie jest od Namco to chyba powinien byc lepszy pod tym wzgledem. 

 

Aczkolwiek nie da sie ukryc , ze SC IV jest zwyczajnie slabe, ale ma ten urok gry na impreze, gdzie ludzie siadaja do pada i na ekranie cos sie ciekawego dzieje. 

 

Teraz ogrywam tryb scenario mode. To jest jeszcze zabawniejsze, głos Alisy zabija :D

 

Zreszta w tej grze nawet opis ciosow specjalnych jest do .... bo jakis geniusz zamiast ponazywac przyciski i zapisywac normalnie to dal rysunek z 4 przyciskami na padzie i ktory naciskac , co jest fajne i wogle jak ktos gra na defaulcie, ale kompletnie siada przy grze na arcade sticku :D 

 

 

 

 

To jest tylko imho , ale jesli chodzi o bijatyki current genowe, ktore gralem to SFIV>=BlazBlue>>SCIV>=T6>MKvsDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...