Skocz do zawartości
cavarr

Jego Ekscelencja K10

Rekomendowane odpowiedzi

a ktos ci broni ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> amd? bierz, sa w sklapach

 

tylko nie placz pozniej, ze na intelu byloby wydajniej

a czy ja mówię, że ktoś mi broni wziąć AMD ?? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos ci broni ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> amd? bierz, sa w sklapach

 

tylko nie placz pozniej, ze na intelu byloby wydajniej

Wydajniej i cieplej w pokoju.... :lol2:

Znajdź sobie inne zajęcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej wojna intel vs amd <_< .... w znaku chyba są, można sobie podejrzeć orientacyjne ceny.

 

854zł jak na początek. Trzeba trochę poczekać i potanieją szczególnie, że teraz jest sezon na świąteczne zakupy. Jakby tak staniały o 300zł to już by była ciekawa propozycja. Sam bym chciał zobaczyć jak to myka na nforce 4 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w.g tego co pisali na PCL tak miało być. Że koszt całego zestawu jest względnie tani. To też jest argument, gdyby procki amd miały taką samą cenę, co proce intela, to cały zestaw jest tańszy. Dla mnie amd nie ściga się już o jak najlepszego proca/grafe. Imo to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro bede miał phenomka na testy. zobaczymy czy śmiga to na NF4 i innych chipsetach. postaram sie równiez sprawdzić OC na WC i WC @ 0*C jak ktoś ma jakieś szczególne życzenia to proszę pisać na GG to sobie pospisuje i posprawdzam to i owo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie normalne rzeczy, typu podkrecanie na boxie, porówanie do X2 i C2D a nie tylko do Quadów. Jakieś testy kompresji dvd do divx, działania pakerow, i inne normalne, a nie jakies cady, rendowanie i inne pro rzeczy, wszak to jest cywilny procek do cywilnych rzeczy, i jakies gry prosze ślicznie. I szczegolnie apeluje o porownanie z obecnym X2, wszak chce sie przekonać ile dałaby przesiadka z mojego Bri na K10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...