Skocz do zawartości
cavarr

Jego Ekscelencja K10

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszeliście, że AMD w K10 podobno zmieniło technikę programowania częstotliwości pamięci? Powrócili do staromodnych dzielników magistrali, tak twierdzą na XS.

 

Troche mi się to dziwne wydaje, aż wieczorkiem jak będe miał chwile czasu pogrzebie w DS od K10 żeby to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet mnie to nie dziwi - przy dotychczasowym doborze częstotliwości pamięci powstałby problem przy niezależnym doborze mnożnika dla każdego rdzenia. No i RAM przy domyślnym taktowaniu proca zawsze będzie chodził na 400MHz, a nie tak na Brisbane na 375MHz czy nawet 350MHz.

Skąd masz DS dla Phenoma? Na stronie AMD nie mogę znaleźć (albo słabo szukam)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Phenomów X4 są bardzo kuszące, będzie trudno oprzeć się, ciekawe jak wypadnie w porównaniu z Penryn - 2.2GHz 9500 2.3Ghz 9600 and 2.4GHz 9700 (all box versions) have their preliminary price tags set to $247, $278 and $288.

http://www.tcmagazine.com/comments.php?id=16663&catid=2

Edytowane przez morgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chcę je zobaczyć w akcji. A tutaj ani żadnej konkretnej mobo jeszcze niema (recenzja, testy) są tylko na papierze. :/

Spoko - imo modele pojawiać się zaczną w zastraszającym tempie. Ja jestem zadowolony, ze mam nForce 5 w jednej i w drugiej postaci pod strzechami :) Ciekawe jak będzie z realnymi temperaturami takich quadów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu sztuk ale cena takiego X2 5200 w zasadzie pokrywa się z ceną z komputronika.

 

Przyjmując 1 USD = 2.55 PLN

140$ * 1,22 * 2,55 = 435 PLN

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej informacji tym większa dezinformacja, co i rusz co innego wychodzi... ja póki procki nie będą na rynku i nie stestują ich ludzie nie będe twierdził czy jest padaka czy jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te 4ry rdzenie będą dawały np. wymierne korzyści w grach starszych, czy będzie to zauwazalne dopiero w przyszłych tytułach jak zaimplementują obsługę? W sumie jest Quad, ale prawdę mówiąc nie wiem, czy obecne gry potrafią wykorzystać w pełni te 4 jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...