Jump to content
Kristof19

Laptop Hel 80 - Ale Który ?

Recommended Posts

Cześć ! Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Podobnie jest z moją wiedzą na temat laptopów icon_redface.gif pisze bo mam pewien problem - na forum pisaliście ze :

"GeForce 7600 w HEL80 ma fabrycznie obniżone częstotliwości - pewnie żeby się firmy które sprzedają ich sprzęt pod swoimi markami zbytnio nie burzyły.

Faktycznie - sterowniki nVidii miały ukrytą opcję ustawiania częstotliwości rdzenia i pamięci. Wystarczyło zmienić jeden wpis w rejestrze i opcja ta pojawiła się menu" - mam do Was takie pytanie - który rejest należy podmienić i jak to zrobić żeby GF 7600 GO odzyskał normalne częstotliwości??

Byłbym Wam bardzo wdzięczny gdybyście mi odpowiedzieli. PS> czy widzicie jakąś różnice pomiędzy tymi trzema laptopami (oprócz ceny oczywiście) ?? :

1> http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=188601820

2> http://www.allegro.pl/item187008450_compal...7600_256mb.html

3> http://www.allegro.pl/item185327526_rewela...vat_24mce_.html

Dziwi mnie przede wszystkim różnica ceny w tych lapkach - czy jest jakiś tego powód aha i jeszcze jedno którego z nich byście polecili ( biorąc pod uwagę kto je servisuje, ich marke itp)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo czytałem na temat TOSHIBY OEM (Compal HEL80) i z tego co ludzie piszą nie jest to jakiś strasznie chybiony wybór. Poza tym jak na moją kieszeń jest w sam raz - ja nie potrzebuje jakiegoś firmowego laptopa żeby szpanować przed kolegami. Mi wystarczy taki laptopek który będzie wydajny - bo czego jak czego ale tego że ja niezłe "bebechy" mu nie zarzucisz.

PS> masz jakieś argumenty na poparcie swojej tezy ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ci powiem tak że zachwalają je ale tak naprawde jeszcze nic na ich temat powiedzieć bo mają je niedługo. Ciekawe co napiszą za 5 miesięcy. Ja sie na kadłubka troche naciolem. Plastki popękały. Ja narazie bym do tego ostrożnie podszedł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.