Skocz do zawartości
Agasia_d

Zmiana Procesora

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt taki jak w sygnaturze, zastanawiam się czy jest sens wymiany Celerona na coś innego. Na dzień dzisiejszy mogę wydać ok 350zł z tego co patrzyłam na allegro za taką cenę to właściwie tylko PentiumD. Czy warto wymieniać procesor? Może lepiej zainwestować w wydajniejszą grafikę myślę o gf7600GS Galaxy z chłodzeniem zalmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli komp ma być do gier to ja bym wymienił na razie plyte i proca na jakis zestawik z allegro na nforcie 3 pod s939 + a64 x2 3800+

 

jakbys dysponowala troche wieksza kwotą to cos na am2.

 

a co do karty to lepiej brać palita 256mb ddr3 sonic (ok. 380 w wersji agp lub 340 pci-e)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież x2 3800 kosztuje majątek na 939. można by poczekać na pentiuma E w2140 w testach miał wydajność jak x2 3600. Rdzeń ten sam co w c2d, może też bez znacznej zmiany napięcia będzie się ładnie kręcił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350zł hmmm sprzedaj to co masz ram, proca, mobo ( dostaniesz z 350zł )

No i mamy 700zł ( od starych coś jeszcze wyciągnij ) no i jest 800zł a za to :

X2 3600+ brisbane

Abit KN9

Goodram 667 1GB

Zostaje jeszcze kasy na zasilacz :wink: ( delta/fortron z allegro )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ok ale zmiana platformy wymaga czasu. Zestaw z sygnatury a raczej mobo i procka kupowałam na szybko po spaleniu się zasilacza który zabrał ze sobą płytkę ECS i Athlona XP. Jakoś nie mam chęci na zmianę platformy przynajmniej na razie, może za jakiś pomyślę nad tym. Na dzień dzisiejszy myślę co zrobić z tym co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...