Skocz do zawartości
Gość naszLudz

Mazidła Na Kudły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naszLudz

elo wszystkim! Mam pytanie i mam nadzieję że nie zostame zjechany 8O co najlepiej stosować na włosy żeby je ułożyć mniej więcej na wzór irokeza tudzież "kontrolowanego haosu"?? 8O Tyle tych mazideł w sklepach - zgłupieć można ;) Prosiłbym o konkretne produkty...jak guma to jaka, jak wosk (żel, krem, pianka... ) to jakie... dodam, że chodzi mi o to żeby je poskromić w ten sposób by wyglądały naturalnie i lekko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kropelka , poxilina , ewentualnie ośmiorniczka ... Serio, dobrze robi "trwałą". ;]

 

A na poważnie Taft miał coś z serii Look X czy jakoś tak ... Dobre to było. 8O

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubie gume bikos nie daje takiego wieśniackiego połysku 8O i pozatym bardzo szybko sie formuje fryza, ja używam gume joanny ;] ale przy włosach dł powyżej 4 cm troche trudno sie układa;/

 

 

btw nie wszystkie żele daje wiesniacki połysk ale wiekszośc tak;]

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam produkty firmy Wella. Taft to shit, i jak się nie chcę mieć, tłustych, lub błyszczących to używaj GUMY z plastikiem ("Wella Shock Waves- Masssive Guma Plastik Elastic" w tubce) nazwa z kosmosu ale fajne, natomiast guma shwarckopf'u got2be - chaotic moduling gum jest dramatyczna i jedzie jabłkiem!

A z zeli to polecam też Welli taki w tubce i pisze FOR MEN i tyle, ale guma lepsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na włosy to tylko ciepła sperma..

a tak na serio to tak jak juz koledzy wyzej pisali dobre sa tafty, mozesz tez wypróbować coś z serii shockwaves, mozesz popróbować także z lakierem do włosów daje całkiem niezłe efekty. Pokombinuj troche sam a dojdziesz co jest najlepsze dla twoich wlosów i daje ci satysfakcjonujące efekty.

 

łop a kolega naszLudz już bananem dostał..

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma firmy Joanna (okrągłe brązowe opakowanie), ewentualnie gel Taft - w czarnym opakowaniu.

Ja teraz zaczalem prostowac sobie wlosy, bo mam troche dluzsze i sie troche kreca, a po takim prostowaniu ladnie sie ukladaja 8O.

zapodaj sobie troszke brylntyny albo jakiegoś wosku to bedą takie mieciutkie i proste;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre rzeczy są tylko w salonach fryzjerskich, w drogeriach jest sam szit, obojętnie co nie kupisz.

 

polecam bardzo

l'oreal ahead web

na allegro można taniej dostać, w sklepach fryzjerskich cena to 51zl/op

 

bardzo wydajne, nie skleja wlosow, genialnie sie ukladaja, ma przyjemny i delikatny zapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma firmy Joanna (okrągłe brązowe opakowanie), ewentualnie gel Taft - w czarnym opakowaniu.

Ja teraz zaczalem prostowac sobie wlosy, bo mam troche dluzsze i sie troche kreca, a po takim prostowaniu ladnie sie ukladaja 8O.

Joanna za 7zlociszy i do tego ma zarabisty zapach, POLECAM! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...