Skocz do zawartości
Hitower

Szybki Wybór Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mój stary służbowy laptop.

 

Muszę szybkowybrać sobie nowego. Dostałem budżet 5000 zł - co kupić? Zastosowanie typowo biurowe: office, poczta, faxy, bluetooth, intensywne używanie internetu. Ma być dobry czytelny ekran, pracuję na tym 9 godzin dziennie.

 

Dell? HP? Nie chcę na pewno IBM-a, właśnie się wysrał i straciłem sporo ważnych danych :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie opinie nt Della? Mam kilka w firmie i są zupełnie bezawaryjne jak na razie, nie sądzę że to kwestia przypadku. Laptop ma pracować 10h bez przerwy i w zasadzie jest używany jak mocny komputer stacjonarny. Mam dwie fajne oferty od della, jeden z c2d T5600 ale w zasadzie dopina budżet na ostatni guzik, a drugi z jednordzeniowym 1.7 GHz i chyba wezmę tego tańszego (dysk 80 GB, combo 8x dvd, 15 cali SXGA + LCD, ram 1 giga 667 MHz) i do biura mi spokojnie wystarczy jak sądzę - nieprawdaż? Biorę rozszerzona gwarancję + serwis na miejscu 3 lata, no i pilnuję regularnego backupu. Mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jeśli możesz c2d, to brałbym jednak c2d. Przyjemniej się pracuje, sprawdzone empirycznie. Nie wiem jak o ile droższy jest laptop z dwurdzeniowym prockiem, ale jeśli to ma posłużyć ładnych kilka lat to raczej bym nie ładował się w jednojajowca.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...