Skocz do zawartości
kaluzaaa

Potrzebna Pomoc! Macie Jakiś Szybki Sposób Uczenia Sie Słowek Z Języka Obcego

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie wydaje ze dala mu do nauczenia sie tak duzej liczby slowek zeby wlasnie sprawdzic czy sie postara czy nie, bo jest to przeciez nie mozliwe do zrobienia..

Z tego co pamiętam jesteś w gimnazjum, uwierz nie wiesz jak to jest jak się nauczyciel na Ciebie uweźmie ;) bo w gim po prostu takich rzeczy nie ma...

 

Dała bo chce go udupic (niestety)... ja bym polecał uczyć się na komisa tylko problem jest tego typu że zazwyczaj w skłąd komisji wchodzi też ten nauczyciel przez co szanse bardzo maleją <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to napisz posta za mnie z prośba o wzór podania o egzaminy sprawdzający w przypadku niezgadzania się z oceny końcową.

 

Dzięki.

nie ma na to wzoru. u mnie wymagali tak jak pismo uzedowe, czyli miejsce, data, kto, do kogo itd. ale moja szkola jest posrana ;)

 

napisz ze sie nie zgadzasz z ocena bo uwazsz ze jest niesprawiedliwa, ze nauczycielka nie traktuje cie jak reszte klasy czy cos. pokombinuj cos takiego.

 

btw jak cie nie dopusci do matury to bedziesz mial tak jak ja ;) to ci na wszelki wypadek powiem:P

 

mature zalatwiasz w swojej szkole, wypelniasz deklaracje etc. papiery na ustna skladasz do dowolnego polonisty. zapisz sie tez do szkoly policealnej zeby armia cie nie zgarnela:P

 

Kaaban dokladnie, w pierwszej klasie LO podwazylem wiedze mojej matematyczki ;) od tamtej pory mialem co roku poprawke z matmy ;) moj blad ze zrobilem to w taki moj specyficzny sposob i to ja pewnie dotknelo :P a ja glupi chcialem z nia walczyc no i mam ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Po obu stronach kartek są słówka, więc się nie pomyliłem.

 

Prawdopodobnie chce mnie usadzić dla przykładu, ponieważ nie toleruje takich osób jak ja, a w młodszych rocznikach jest też paru takich jak ja.

 

Ważne, że się przespałem i idę już na luzie. Wszytko zanosi się na to, że podanie które już napisałem wyląduje u dyrektora zaraz po 9 . Jak ja kocham te nasze polskie szkoły. Takie piękne zgromadzenie absurdu i paranoi, które zamiast uczyć to potrafi cofać w rozwoju.

 

EDIT: Zapomniałem powiedzieć, że to nie jest polka tylko Rosjanka, która większą część życia spędziła w rejonach moskiewskich i dalej. Chyba niektórzy rozumieją jaki ma charakter.

Edytowane przez kaluzaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była gierka psychologiczna. Nic nie odpowiadałem.

Łohoho :D Nie chciałbyś widzieć mojej ksiązki z angielskiego B)

To są tylko kartki z jednego wyrwane. W sumie w tym roku przerobiliśmy około 4 podręczników!!

 

Założyciel tematu musiał nieźle podpaść nauczycielce, wątpie żeby sama z siebie wpadła na taki pomysł [;

Tak. Podpadłem w ten sposób, że ignorowałem próby siania jej terroru w klasie. Zawsze wszystkie swoje sprawy załatwiałem sam bez rodziców. Pani profesor nie podobało się to, że tak bardzo sam decyduje o sobie co wiele razy probowała dać do zrozumienia rodzicom. Dziś powiedziała mi, że chciała sprawdzić czy do końca będę postępował jak to mam w zwyczaju. Dobrze, że koniec z tą paranoją pod tytułem polskie liceum. Od września będzie pod tytułem polskie studia dzienne.

 

Teraz do soboty przerwa w nauce. W niedziele zaczynam ostanie powtórzenia na spokojnie do matury z matmy i fizy :D

Edytowane przez kaluzaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Zapomniałem powiedzieć, że to nie jest polka tylko Rosjanka, która większą część życia spędziła w rejonach moskiewskich i dalej. Chyba niektórzy rozumieją jaki ma charakter.

coś czuje ze sie znamy, uczysz sie moze w LO w zambrowie? U nas ucza angola dwie nauczycielki zza wschodniej granicy(jedna sobie noge połamała i juz pol roku jej nie ma w szkole :D )

ogólnie mowiac masz przewalone ale tak to jest z nauczycielami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Najwazniejsze,że wszystko dobrze się skończyło :)

 

Ja stosowałem dobry sposób nauki słówek w liceum: najpierw czytąłem całośc słówek z tłumaczeniami, a potem zakrywałem tłumaczenie angielskie i próbowałem zapamiętac i tak kilka razy.

 

Pomagało :D Miałem najlepsze wyniki ze sprawdzianów w klasie. Gdy inni

mieli problemy.

 

A mieliśmy dośc wymagającą nauczycielkę ;)

 

Ale 2000 słówek naraz się nauczyc nigdy

nie próbowałem :D

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie w porównaniu do LO gdzie można przez 3 lata robić kompletnie nic, wyłączając z każdego semestru tydzień na likwidacje zagrożeń :P

Podpisuje się pod tym wszystkimi 5cioma kończynami ;) . W podobny sposób postępowałem przez całe LO i byłem zagrożony tylko raz przez 6 semestrów :) . Dodam, ze średnia nie jest zacznie niższa od ludków ktorzy dzien w dzien po 2-4h sie uczyli i zawsze byli przygotowani do wszystkiego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgasiłem wszystkich na maturze ;) Tak to byłem przeciętnym uczniem, zawsze zagrożony z matematyki, niechętnie się uczyłem. Średnia w granicach 3,x ;) A matura .. Ah .. Polski 4 i 3, Angol 4 i 5, Informatyka 6 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie w porównaniu do LO gdzie można przez 3 lata robić kompletnie nic, wyłączając z każdego semestru tydzień na likwidacje zagrożeń :P

Sorry, a studia to jak wygladaja? :P Zamiast "likwidacja zagrozen" wstaw sobie "sesja" i wszystko jasne ;) W dodatku z reguly nie ma prac domowych, a obecnosc jest sprawdzana tylko na niektorych zajeciach.

 

Techniczni maja troche trudniej, bo sa laborki, projekty... ale to tez niewiele zmienia powyzszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techniczni maja troche trudniej, bo sa laborki, projekty... ale to tez niewiele zmienia powyzszy model.

do-kła-dnie

 

studenci dzielą sie na dwie grupy - tacy którzy uczą sie systematycznie i tacy którzy "pracują" tylko w czasie sesji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laborli, projekty, wejsciowki na cw; ] Kartkowy czasem na wykladzie "nieobowiazkowym" ^^ No i nie ma mowy juz o jakims stawianiu sie ;) Albo zmieniasz prowadzacego tj chodzisz z inna grupa na konretne zajecia albo starasz sie jakos przebrnac:D Ale ogolnie duzo czasu i jak sie dobrze trafi to nawet w sesji nie jest strasznie;)

 

 

Co do 2000 slowek to.... moze gdybys nie musial isc spac?;p Slowka drukuje sie obustronnie na karteczkach z jednej po polsku z 2giej po angielsku wrzuca po XX sztuk do pojemnika > wyciaga> probuje tlumaczyc >jak sie uda to odrzucamy kartke jako nauczona a jak nie to wrzucamy spowrotem;] Jak wsyzstkie kartki znikna z pojemnika to juz powinny byc slowka zapamietane. I tak ciagle;p

 

Ja sie tak ucze slowek od konca liceum i naprawde swietna sprawa. Siedzi sobie czlowiek przy TV wyciaga slowko z worka wrzuca spowrotem i tak co jakas chwile i nagle sie okazuje ze nie siedzial nad ksiazka a umie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, a studia to jak wygladaja? :P Zamiast "likwidacja zagrozen" wstaw sobie "sesja" i wszystko jasne ;)

No, ale sesja trwa dłużej jak tydzień, u nas jak sie ostatnia zimowa zaczęła w styczniu na początku tak się skończyla na początku marca, tak samo letnia, jak sie po juwenaliach zacznie do końca semestru już spokoju nie będzie, póżniej 2 miesiące przerwy i znowu trza robić na poprawkową...

 

W dodatku z reguly nie ma prac domowych, a obecnosc jest sprawdzana tylko na niektorych zajeciach.

Ja tam z zasadzy prac domowych w LO nie robiłem :P Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie w porównaniu do LO gdzie można przez 3 lata robić kompletnie nic, wyłączając z każdego semestru tydzień na likwidacje zagrożeń :P

Chyba sobie zarujesz, u mnie prawie wszyscy (np. zarzadzanie, prawo, stosunki miedzynarodowe) z UŁ zaznaczam prawie sa na wakacjach ucza sie na koła i egzaminy a tak kompletnie nie ma co robic. W sumie co ja mam wam tlumaczyc sami zobaczycie. Ja jak narazie mam jedne wielkie wakacje z elementami szkolenia. Moze dlatego ze zaliczam wszystko za 1 razem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, a studia to jak wygladaja? :P Zamiast "likwidacja zagrozen" wstaw sobie "sesja" i wszystko jasne ;) W dodatku z reguly nie ma prac domowych, a obecnosc jest sprawdzana tylko na niektorych zajeciach.

 

Techniczni maja troche trudniej, bo sa laborki, projekty... ale to tez niewiele zmienia powyzszy model.

Yhy ;) Chyba raczysz żartować :D

Poszedłbyś na biologię , tak jak ja, zobaczyłbyś dopiero co to są studia! Dobrze,że to już się skończyło... <_<

 

Charówka,charówka i jeszcze raz charówka. Jak się obcyngalasz - wylatujesz. Albo powtarzasz rok semestr. Tylko co to za wakacje?

 

Do tego użeranie się z normalnymi inaczej wykładowacami ;)

 

A te legendy o "lekkich" studiach opowiadają ci co albo cały czas ściągali,albo jechali na prochach - vide amfa lub coś podobnego :P

 

To trochę jak z wojskiem ;) Wszyscy dostawali wp.......... od starszych poboborowych, a potem opowiadają jak to wygrali wojne i opieprzyli kaprala... Taaa... ;)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...