Skocz do zawartości
[Shinigami]

Sega Rally Revo (2007)

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że ci którzy nie lubią CMR07 będą ucieszeni http://speedmaniacs.de/datenbank.html?id=1...;datum=20070417

 

 

Mi się grafa podoba, troche klimatu z RBR w tym widze ale to tylko moje przywidzenie ;]

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,483;core.html

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierke z rbr laczy tylko obecnosc blota w obydwu tytulach :lol2: Mam nadzieje, ze beda ja charakteryzowac cechy poprzedniczki z epoki wczesnego p3 czyli fajny(co nie znaczy realistyczny) model jazdy, dobra grafika i odpowiednia dynamika rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tylko błoto będzie wspólne dla obydwu tytułów. Jednak w przeciwieństwie do DIRT'a Sega nie sili się na pseudo realizm, tylko czyste arcade i wygląda to dobrze. Czekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaa, Peugeot 205 ST 16 i wreszcie nowa rajdówka na PC. CM:Dirt nie przypadł mi do gustu, XR:X był od niego lepszy, ale to nie to. Może SR2007 to zmieni bo brakuje porządnego nowego arcade na PC. Screeny ładne, akurat premiera przewidziana na listopad, a w listopadzie mam urodziny, jak dobrze pójdzie i demko mi się spodoba, to sobie ją sprawię. Ale nigdy nie mów hop ;). Myślę, że Sega tego nie sknoci, nie oni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika b. ładna, efekt błotka rewelka... tylko nie strawie tych rajdówek pędzących kupą na złamanie karku i do tego trasy szerokie jak autobana.

 

Szkoda, że to ostry arcade, marzy mi się jakiś nowy Rysiek... :-(

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo ciekawie...strasznie lubie wszelkiego rodzaju samochodówki więc pewnie dlatego tak bardzo nie mogę się doczekać tej gierki :) Tylko mam nadzieję, że będe w stanie pograć w tą gierke na moim sprzęcie...a znane są już jakieś przypuszczalne wymagania sprzętowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne by lancer evo i subaru impreza byla... inne autka mnie nie interesuja ;) Jestem zakochany w tych carach ;)

 

EDIT:

No dobra.. widze ze bede pierwszym ktory cos napisze na temat tej gry. Grafika na poziomie colina 3 albo i to nie. Jezdnie swieca sie jak w nowych nfsach... wyglada to tragicznie.. jak lustro. Prowadzenie, biorac lancera evo... ekhem... jak by to powiedziec... colin dirt to przy tej grze symulator... no czysty, konsolowy arcade.. Kola sie skrecaja natychmiastowo po wcisnieciu klawisza co powoduje ze caly wyscig sie jedzie bokiem. Spokojnie idzie u mnie na max detalach grac bez filtrowan, dzwiek hardware. Jadac jedna trase 3 razy stwierdzam ze po pierwszym okrazeniu przestalem uzywac hamulca i caly czas trzymac gaz i tylko skrecac. Bez problemu w ten sposob dojezdzasz szybko do mety. W time attack brak uszkodzen (w innych trybach jeszcze nie wiem. Na chwile terazniejsza widze ta gre na polskich polkach w sklepach w przedziale cenowym od 19,90 do 20,00 zl.

Po instalacji gry nie ma skrotow w pasku start.

Subaru impreza jest strasznie nieproporcjonalna... wyglada tak jak by miala 21calowe kola...

 

EDIT2:

oho.. wlasnie gra mi windowsa wysypala...

 

EDIT3:

Nie no to jakis zart jest... gra mi sie 3 razy wysypala podczas wgrywania nowej trasy... za 4 razem zalapala. Wiecie co? Ta gra mi nie przynosi zadnych przyjemnosci z gry. A najciekawsze jest to ze objechalem 5 tras i kazda mozna pokonac bez puszczania gazu. BRAK USZKODZEN!! Mi osobiscie ta gra nie pasuje. Wracam do TDU, GTR2 i BMW M3 Challenge :) A teraz ide spac ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawdę obłędna, podobna do hitu z wcześniejszych lat "SCREAMER, SCREAMER II, arcade i niesa. predkoscia, z dobrą grafika !!!!! Co do samych ustawien konfig...nie udalo mi sie ust.klawy, jedynie joypad !!!!

 

Fajnie można wóz "grzecznie mówiąc" pobrudzić,okurzyć,a w zimie :) ośnieżyć i wogóle..... ja szczerze polecam

 

wracam do grania !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna ale nie mogę jej zmusić do działania z MOMO :(

 

EDIT: zrobiłem kilka screenów.

Grafika w grze jest bardzo ładna na screenach nie widać tych wszystkich smaczków jakie na nas czekają. Podoba mi się, że gdy jedziemy przez błocko możemy uwalić nieźle samochód a później jadąc przez kałuże nasz samochód się fajnie myje :)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja "słyszałem", że jest jest to zmodyfikowany engine counter strike'a 2D - ;)

Ci którzy piszą "kolejny arkejd" to chyba nie wiedza co to sega rally ;) Własnie za to kochamy segę rally i niektorzy do dzis sie zagrywają w nią na kompie (SR2) i na automatach, bo jest to wykozany arkejdzik i zawsze nim był i zawsze mam nadzieje ze nim pozostanie, po co zmieniac cos co przynosi tyle frajdy na "kolejny symulator" [;

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...