Skocz do zawartości
Xtreme Addict

Pierwsza Recenzja/test Prison Pro V2

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się co do mnie, to raz, a dwa to znowu prubujesz mnie obrazić, i jak ty w tym masz cel? lepiej się czujesz obrażając ludzi?

Może się mylę - ale wątpię. Pomyliłeś się - zdarza się, ale nie próbuj Nam teraz wmówić, że to był taki niewinny żarcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłem się, poprostu podałem takie temperatury jakie pokazały czujniki i zażatowałem że dotykając blok i chłodnice wydają się zimniejsze od otoczenia, co jak wiadomo jest [choć może dla ciebie jednak wiadome nie jest] niemozliwe jak rownież niemożliwe do stwierdzenia w ten sposob, naprawde niewiem czego ty nierozumiesz, odpowiem Ci w taki sposob jak ty mnie: trzeba było chodzić na lekcje czytana ze zrozumieniem jak mama kazała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłem się, poprostu podałem takie temperatury jakie pokazały czujniki i zażatowałem że dotykając blok i chłodnice wydają się zimniejsze od otoczenia, co jak wiadomo jest [choć może dla ciebie jednak wiadome nie jest] niemozliwe jak rownież niemożliwe do stwierdzenia w ten sposob, naprawde niewiem czego ty nierozumiesz, odpowiem Ci w taki sposob jak ty mnie: trzeba było chodzić na lekcje czytana ze zrozumieniem jak mama kazała ;)

ojej :D az mi się smutno zrobiło. Złapałes mnie - nie wiedziałem o tym. Zawsze myślałem, że wentylator ma wbudowany system chłodzący powietrze. A tu zonk.......Cóż, najwyraźniej jestem za głupi na Cibie - jak i reszta, bo my o tym nie wiedzieliśmy - a Ty tak fajnie zażartowałeś no.

 

Ale poczucie humoru chyba mam, lecz śmiałem sie z Twojej głupoty zamiast błyskotliwości - ot różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, najwyraźniej jestem za głupi na Cibie

No, i widziałem że wkońcu dojdziemy do porozumienia i do ORT: wspulnych wniosków :)

Ale poczucie humoru chyba mam, lecz śmiałem sie z Twojej głupoty zamiast błyskotliwości - ot różnica.

No cóż każdy popełnia błędy, dobrze ze załwazyłeś swoj, wybaczam brak humoru, nie każdy się z tym urodził ;) Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N0M4D dziwisz że ludzie się śmieją? Piszesz bzdury i jeszcze się tego podtrzymujesz je jakimiś teoriami....

 

Po tym, ze uważałeś ze Twoja chłodnica i blok jest chłodniejsza od otoczenia (jak mówię, byłeś na Wikipedii i już wiesz dlaczego tylko Ci się tak wydaje). Ale nie łam się, nie jesteś pierwszym i nie ostatnim co tak twierdził, bo w szkole nie uważał.

znam też takich co twierdzą że nie można mieć odpowietrznika niżej niż chłodnica więc luzik ;)

 

 

Co do tego siga co ma Jaro na pcl to ciekawe kto mu to zasugerował xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam też takich co twierdzą że nie można mieć odpowietrznika niżej niż chłodnica więc luzik ;)

Jest jeszcze opcja, że rezerwuar musi być w najwyższym punkcie układu, bo się woda wyleje jak będzie niżej niż chłodnica np :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura otoczenia 25*C ...... maksymalna temperatura CPU jaką zaopserwowałem to 28*C...

 

Wszystko to przy włączonych TYLKO 3 wentylatorach na chłodnicy [5v] strach się bać co będzie jak puszcze wszystkie 6 na 12 :)

 

Pewnie temperatura spadnie poniżej zera ;]

 

N0M4D: termometr za kilkanaście złotych wystarczy skalibrować lub zobaczyć o ile źle wskazuje.

Czujka na MB wskazuje [ciach!]o a nie pomiar. Zmień BIOS i już masz inną...

 

Piszesz po prostu farmazony. W momencie gdy zwraca Ci sie uwagę odwracasz kota ogonem. Jesteś po prostu niekonsekwentny.

 

No offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja się upieram przy tych temperaturach, napisałem już co mysle o tym termometrze przecierz, jednak uważam że lepiej podać choćby przyblizone temperatury z biednego termometra niż nie podawać ich wcale, choć chyba w tym momencie to był błąd, widząc wasze nastawienie żałuje że zaglądłem na to forum, pisze do was jak do normalnych ludzi z poczuciem humoru a wy się zachowujecie jak banda wszystkowiedzących chamów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja się upieram przy tych temperaturach, napisałem już co mysle o tym termometrze przecierz, jednak uważam że lepiej podać choćby przyblizone temperatury z biednego termometra niż nie podawać ich wcale, choć chyba w tym momencie to był błąd, widząc wasze nastawienie żałuje że zaglądłem na to forum, pisze do was jak do normalnych ludzi z poczuciem humoru a wy się zachowujecie jak banda wszystkowiedzących chamów.

Przybliżone temperatury? To jest żaden pomiar, bo równie dobrze może być 10st więcej jak i 20 !

 

A najbardziej denerwujące jest u cibie to, że się nie chcesz przyznać do błędu - i się dziwisz, że ludzie się z Ciebie śmieją.

 

 

 

 

 

 

// edit:

oj costi dobrze, już kończę ;) trochę mnie zdenerwował i musiałem odpisać. Z mojej strony to już koniec.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Przestańcie się kłucić.. Co do kyńka czasami ma rózne naloty. Ale dziś zachował się naprawde ok.Szybko odpisał na moją prośbe i jedną srubke które brakowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w coolingu ujrzałem bloki firmy MNP :D

Kyniek nie śpi i wydaję mi się że rośnie (jego firma ofc) coraz bardziej. Szkoda że wraz z wprowadzeniem bloków do sklepu, otwarciem firmy itp. wzrosła cena...no cóż...coś za coś. No ale teraz chyba problemów z gwarancją nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w coolingu ujrzałem bloki firmy MNP :D

w koncu sie dogadali... :)

 

Kyniek nie śpi i wydaję mi się że rośnie (jego firma ofc) coraz bardziej.

i bardzo dobrze... :) najlepiej dla klientow

 

Szkoda że wraz z wprowadzeniem bloków do sklepu, otwarciem firmy itp. wzrosła cena...no cóż...coś za coś.

no tak tylko tutaj mocno kyniek stracil argument bo zawsze wszedzie pisal ze ma najtansze i najlepsze... teraz zostalo tylko ze "ma" :D

 

No ale teraz chyba problemów z gwarancją nie będzie :D

hmmm tzn ze bujac sie z reklamacja bedzie Cooling? produkt sie nie wiele zmienil, powloke topu nadal robi w zlej technologii i nadal bedzie sie wymywac powloka co grozi korozja... zmienilby albo powloke albo material... no ale co ja bede podpowiadal miszczowi, skoro zawsze wie lepiej co robi ;P

 

Powodzenia Kynku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

firma Realitynet jak najbardziej bedzie prowadzic uslugi niklowania ;)

 

tylko zamowienia na niklowanie bedziecie zamawiac w firmach z nami wspolpracujacych ;)

A kiedy to będzie możliwe? Bo mam kilka zabawek do poniklowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbys zdradzić cene ??:)

 

nie powinna mocno wzrosnac! we Wro maja lepsza technike niklowania ;) wyglada duuuzo lepiej ;) ale jest tez drozsze... ustale i podam.. na razie nie chce wrozyc z fusow ;)

 

 

edit:

 

sorry za ot

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tzn ze bujac sie z reklamacja bedzie Cooling? produkt sie nie wiele zmienil, powloke topu nadal robi w zlej technologii i nadal bedzie sie wymywac powloka co grozi korozja... zmienilby albo powloke albo material... no ale co ja bede podpowiadal miszczowi, skoro zawsze wie lepiej co robi ;P

 

Powodzenia Kynku... ;)

Tą wadę po 2 tygodniach sam odkryłem i odrazu wycofałem ze sprzedarzy wadliwe bloki a galwanizerii podziękowałem za współpracę. Przed ponownym rozpoczęciem sprzedarzy dokładnie sprawdziłem czy nowa galwanizeria wywiązała się z powierzonego zadania prawidłowo - dopiero po sprawdzniu ponownie rozpocząłem sprzedarz. Tak więc nie posiadasz aktualnych informacji tylko z przed pół roku miszczu... Ja znam parę przypadków gdzie topy z plexy od frosta pękały i co?? nie wywlekam tego przy każdej okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą wadę po 2 tygodniach sam odkryłem i odrazu wycofałem ze sprzedarzy wadliwe bloki a galwanizerii podziękowałem za współpracę.

 

z tego co wiem nie Ty, a klient... a co do podziekowania wspolrpacy - bardzo dobrze

 

Przed ponownym rozpoczęciem sprzedarzy dokładnie sprawdziłem czy nowa galwanizeria wywiązała się z powierzonego zadania prawidłowo - dopiero po sprawdzniu ponownie rozpocząłem sprzedarz.

 

 

tylko, ze to nie tego jest problem... problem jest w zlej powloce ;)

 

Tak więc nie posiadasz aktualnych informacji tylko z przed pół roku miszczu...

 

"

- miszcz sie inaczej pisze...

- sama pisalama (duma)!

"

 

 

Ja znam parę przypadków gdzie topy z plexy od frosta pękały i co?? nie wywlekam tego przy każdej okazji...

 

pierwszy raz zabralem glos publicznie odnosnie tego, ze Twoj podwykonawca dal ciala z powloka wiec gdzie tu wywlekanie przy kazdej okazji? okazji mialem baaardzo duzo...

 

co do pekniec topow we Frostach.. mikropekniecia - fakt trafialy sie niekiedy, tez znam kilka (mozna policzyc na palcach jednej reki, co stanowi moze 1% sprzedazy) przypadkow, niemniej jednak, w zadnym Froscie 2 ani 3 nie pekl top tak by spowodowal wyciek... co u Ciebie sie trafialo (nie wywlekam) co znow bylo wada konstrukcyjna... zmieniles top na alu... ok, to bylo jedno z rozwiazan problemu, tylko pojawil sie drugi.

 

Osobiscie zycze Tobie jak najlepiej i jak najszybszego rozkrecenia firmy... :) Wygraja tylko uzytkownicy :)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem nie Ty, a klient... a co do podziekowania wspolrpacy - bardzo dobrze

tylko, ze to nie tego jest problem... problem jest w zlej powloce ;)

 

 

Osobiscie zycze Tobie jak najlepiej i jak najszybszego rozkrecenia firmy... :) Wygraja tylko uzytkownicy :)

Dodam iż gwarancja obejmuje powłokę Anodową - jednak nie otrzymałem do tej pory żadnej reklamacji od klienta - dlatego że po 2 tygodniach bloki już były sprzedawane z dobrą powłoką - dla uściślenia taką jak w blokach z MCS X3N.

 

parudziesięciu userów już skorzystało ;) mają Prison Pro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż gwarancja obejmuje powłokę Anodową - jednak nie otrzymałem do tej pory żadnej reklamacji od klienta - dlatego że po 2 tygodniach bloki już były sprzedawane z dobrą powłoką - dla uściślenia taką jak w blokach z MCS X3N.

 

parudziesięciu userów już skorzystało ;) mają Prison Pro ;)

no i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy z czasem... (gdzie mialem fotke, jak znajde zapodam... wczesniej nie powiem jaka)

 

oby powloka byla lepsza ;)

Tylko przez 2 tygodnie bloki z wadliwą powłoką były sprzedawane - jednak tylko kolor się zmywał - Jak tylko to odkryłem to wstrzymałem sprzedarz do czasu wykończenia nowej serii z powłoką uszczelnianą najwyższej jakości - niczym się nie różni od tej z X3N od MCS :) za te 2 tygodnie podczas której wyszło parę bloków ze zmywającym się barwnikiem jest mi przykro lecz ten błąd jest już dawno naprawiony dzięki mojej błyskawicznej reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...