Skocz do zawartości
Xtreme Addict

Pierwsza Recenzja/test Prison Pro V2

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie bardzo to dziwne ze nikt jeszcze nie zrobil testow

blokow Kynka i tych z Reality ??

Ja chciałem, ale Kyniek nie chciał pożyczyć bloku...

 

btw. nie obrażaj Polaków...

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain

 

Ty udajesz ??? Czy naprawde wierzysz w to co piszesz ?

 

Przeciez najbardziej wydajne bloki to zazwyczaj pinowce

a Prison Pro V2 pod takiego pinowca podchodzi .

Co moze szybciej odprowadzic cieplo ?? 3-4 kanaliki czy 169 pinow ???

nie musze udawac... wierze w to poniewaz to sprawdzilem, lubie testowac i sprawdzac, sprawdzam rozne konstrukcje od bardzo wielu lat... i w bloku nei chodzi o jak najszybsze odprowadzenie ciepla... ;)

 

Wiem ,wiem ze przy tych Kynkowych blokach jest chyba 2x tyle roboty co przy

przereklamowanych Frosty .

zasatanawiam sie czy mam sie cieszy, ze nie posiadasz zadnego z moich produktow? przereklamowane? hmmm przyznales ponizej ze szukales madrosci 2 miesiace... i przez dw amiesiace zdazyles juz stwierdzic, iz bloki nasze sa przereklamwoane? hmmm no to ciekawe...

 

kupiles wg Ciebie najlepiej? tego sie trzymaj, lecz daj ludziom prawo do wlasnego zdania... nie oczerniaja innych blokow, tylko wypowiadaja swoje wlasne niezalezne zdanie...

 

"przereklamowanych" ? hmmm jakbym chcial byc wredny powiedzialbym jak dzieci na podworku "tFóy st4rY prz3R3Kl4m00wanY", na szcezscie nie znize sie do ich poziomu...

 

wyraze zdanie o tym, iz nikt nie testowal z roznych powodow... Kyniek nie dal do wiecej niz jednego testu, zrobil plomby - super hicior, ale zrobil tez najwazniejszy blad... zle przetestowal widocznie powloke i ma teraz problem jesli to wyjdzie we wszystkich blokach, dlaczego? poniewaz ludzie bardzo bronili sie zeby nie laczyc alu z cu a teraz wyszlo to samo z siebie przez wade konstrukcyjna...

 

pisz co chcesz, blokow Kynka nie uwazam za zle... stwierdzam fakt ze psioczenie na cos o czym sie nie ma pojecia - nieprofesjonalne... prawie tak mocno jak nauczanie seksualne w kosciele ;)

 

Oi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain

 

Bije sie w piers i obiecuje powstrzymac swoje wyimaginowane oceny czegos czego nie posiadam ;)

a Realitynet zycze aby sobie wyskrobali stowke czy dwie , kupili Kynkowe bloki wykonali rzetelny test.

 

mam tylko nadzieje ze lada dzien konta mi jakis pamietliwy moder nie skasuje

za brak "o" z kreska czy innego kulfona :)

 

 

kszonek

Od ciebie tez z lekka wali Debi..m czy Cham..m

popatrz ludziku na moja dyskusje z samhain

skrytykowalem jego produkt ( moze i nieslusznie ) ale On potrafil utrzymac fason na poziomie

widac ze czlowiek z kultura co najmniej 2 levele wyzej od ciebie .

 

nic dodac nic ujac

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do 'najwydajniejsze są pinowce"

 

http://overclockers.com/articles373/wbsum.asp

 

stare ale.. są tam bloki pinowe, powiedz mi specu czemu w ścisłej czołówce jest ich tak mało i zaczynają się pojawiać na którymś tam miejscu ? skoro są super i najlepsze. :lol:

 

Testy X producenta porównujące swoje bloki z konkurencją są złym pomysłem. Zawsze można później napisać, że były nieobiektywne...

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain

 

Bije sie w piers i obiecuje powstrzymac swoje wyimaginowane oceny czegos czego nie posiadam ;)

wiec prosze bez bezpodstawnych komentazy odnosnie blokow na F o ktorych sie tak nieladnie wypowiadales...

 

 

a Realitynet zycze aby sobie wyskrobali stowke czy dwie , kupili Kynkowe bloki wykonali rzetelny test.

posiadamy takze i te bloczki u siebie w kolekcji ;) test juz dawno wykonany, wynikow publikowac nie bedziemy ze wzgledow o ktorych jzu kiedys mowilem/pisalem

 

mam tylko nadzieje ze lada dzien konta mi jakis pamietliwy moder nie skasuje

za brak "o" z kreska czy innego kulfona :)

 

kazdy robi bledy a z teo co wiem za to sie nie leci z tego forum, to nie Tfik

 

 

edit:

 

wracając do 'najwydajniejsze są pinowce"

 

http://overclockers.com/articles373/wbsum.asp

 

stare ale.. są tam bloki pinowe, powiedz mi specu czemu w ścisłej czołówce jest ich tak mało i zaczynają się pojawiać na którymś tam miejscu ? skoro są super i najlepsze. :lol:

 

sparodiuje parodie reklamy: "gdyby mieli bloki Kynka" :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już i tak lekki ot to może sie o coś zapytam.

 

@samhain

 

czy wysyłałeś bloki do testów za granice?

 

eot

 

uchle sie od odpowiedzi do czasu pojawienia sie testow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem coś innego wracając do testu który wydawał mi się śmieszny...związku z tym że byłem odłączony od śiata przez ponad tydzień miałem czas na kilka przemyśleń i modów ;) zaważyłem że moje nieszczęsne chanelle mają ciekawe właściwości... tzn gdy przykręcimy allu top na "chama" spód ładnie się wygina..... coś jak fotki w necie uszczelki "bowed" u swifty.... jeżeli prison tak ładnie się wygina a XA miał krzywączapke która mogła ładnie się spasować ze spodem bloczku to wynik uważam za wiarygodny ..............

 

 

[teraz wszyscy mnie biją]

 

 

.................

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka... gdyby nie te bąbelki i ten straszny fiolet....

 

Mam blok kyńka i jest wyraźnie lepszy od mojego poprzedniego Uriela.

 

@Sam - napisałeś: "...i w bloku nie chodzi o jak najszybsze odprowadzenie ciepla..." - zawsze wydawało mi się, że właśnie chodzi o jak najszybsze oddanie ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikoś Dyzma powiedział kiedyś: "Dobre bo polskie" i miał racje

Wole kupić blok od Kyńka czy tam Misia niż ładować kase w jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje, choć bym miał stracić pare *C

Kyniek choć strone ma kolosalnie obleśną to ją przynajmniej ma i się rozwija cały czas, przypomnijcie sobie te archaiczne konstrukcje z przed lat, kawał miedzi, brzeszczot itp. i popatrzcie jak to teraz wygląda, tak samo Misiek i inni [choć na blok od misia się wyczekałem, ale Cube Ultra FTW, powiedz mi mistrzu ile ty ich zrobiłeś na spodzie ultra? ^^]

 

Popatrzcie jak teraz wygląda WC, pierwsze priomo to mowią na to LC bo skrot WC zrobił się "niemodny", po drugie to zalewanie kompa wygląda teraz tak że pierwszy lepszy kasiasty user wchodzi sobie na jeden z wielu sklepów internetowych i kupuje co popadnie za taką kase że można by złożyć ze 3 wydajniejsze WC ktore nie będą się świeciły jak choinka alę będą działać rownie dobrze, potem się to składa, zalewa i gotowe, zero frajdy, pamiętacie jak kiedyś za głupimi wężami człowiek musiał łazić z tydzień, że już o czyszczeniu nagrzewnic i proszeniu się o blok niewzpomne, a teraz co?

 

co do wydajności to jestem za konstrukcjami z durzą ilością pinow, testowałem kilka bloków ale jednak Misiowy jeżyk wymiata [niewiem ile jest tam pinow ale ogrom] niebawem mam nadzieje że uda mi się kupić Prisona i się pobawie z nim, się już doczekać niemoge, porownam przy okazji do Cube Ultra od Misia, będzie ciekawie :D

 

sorki za OT

 

pozdro

 

Nomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikoś Dyzma powiedział kiedyś: "Dobre bo polskie" i miał racje

Wole kupić blok od Kyńka czy tam Misia niż ładować kase w jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje, choć bym miał stracić pare *C

Kyniek choć strone ma kolosalnie obleśną to ją przynajmniej ma i się rozwija cały czas, przypomnijcie sobie te archaiczne konstrukcje z przed lat, kawał miedzi, brzeszczot itp. i popatrzcie jak to teraz wygląda, tak samo Misiek i inni

A realitynet się nie rozwija i jest mniej polski niż Kyniek :lol:

 

Co do reszty to się zgodzę - teraz WC to co innego niż kiedyś, ale tak to już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikoś Dyzma powiedział kiedyś: "Dobre bo polskie" i miał racje

Wole kupić blok od Kyńka czy tam Misia niż ładować kase w jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje, choć bym miał stracić pare *C

Kyniek choć strone ma kolosalnie obleśną to ją przynajmniej ma i się rozwija cały czas, przypomnijcie sobie te archaiczne konstrukcje z przed lat, kawał miedzi, brzeszczot itp. i popatrzcie jak to teraz wygląda, tak samo Misiek i inni [choć na blok od misia się wyczekałem, ale Cube Ultra FTW, powiedz mi mistrzu ile ty ich zrobiłeś na spodzie ultra? ^^]

 

Popatrzcie jak teraz wygląda WC, pierwsze priomo to mowią na to LC bo skrot WC zrobił się "niemodny", po drugie to zalewanie kompa wygląda teraz tak że pierwszy lepszy kasiasty user wchodzi sobie na jeden z wielu sklepów internetowych i kupuje co popadnie za taką kase że można by złożyć ze 3 wydajniejsze WC ktore nie będą się świeciły jak choinka alę będą działać rownie dobrze, potem się to składa, zalewa i gotowe, zero frajdy, pamiętacie jak kiedyś za głupimi wężami człowiek musiał łazić z tydzień, że już o czyszczeniu nagrzewnic i proszeniu się o blok niewzpomne, a teraz co?

 

co do wydajności to jestem za konstrukcjami z durzą ilością pinow, testowałem kilka bloków ale jednak Misiowy jeżyk wymiata [niewiem ile jest tam pinow ale ogrom] niebawem mam nadzieje że uda mi się kupić Prisona i się pobawie z nim, się już doczekać niemoge, porownam przy okazji do Cube Ultra od Misia, będzie ciekawie :D

 

sorki za OT

 

pozdro

 

Nomad

Powstało 10 sztuk blokow cube na spodzie ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Mate odpuścił i x4pro sie w sklep z częściami zamieniło...

 

N0M4D: Wiesz... z tym WC/LC to się człowiekowi z czasem też zmienia... Jak ganiałem po szrotach czy Castoramach to byłem na studiach, mieszkałem w akademiku i miałem na to czas i ochotę... Teraz wolę sobie siedząc wyluzowany wieczorkiem zamówić coś ładnego ;D Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem blok Prison pro V2 gpu od kyńka (zobaczym jak z wydajnością). Rozmawiałem z nim (e-rozmowa:)) i powiedział, że po tych problemach z anodowaniem zmienił wykonawcę i sam testował bloki chemikaliami. Nie mam podstaw żeby nie wierzyć. A co do strony:

Koleś przynajmniej coś robi. A taki posiedzi przed monitorem popatrzy:

eeee różowe i bąble jakieś. to sru na forum i: widzieliście jaki profesjonalista!

Dajcie na luz trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem blok Prison pro V2 gpu od kyńka (zobaczym jak z wydajnością). Rozmawiałem z nim (e-rozmowa:)) i powiedział, że po tych problemach z anodowaniem zmienił wykonawcę i sam testował bloki chemikaliami. Nie mam podstaw żeby nie wierzyć.

Fajnie ze zamowiles gratuluje. Ja bym po tylu wpadkach nie zamowil. Zmienil wykonawce czy technologie??

 

A co do strony:

Koleś przynajmniej coś robi. A taki posiedzi przed monitorem popatrzy:

eeee różowe i bąble jakieś. to sru na forum i: widzieliście jaki profesjonalista!

No tak reszta nic nie robi i bąki zbija :P

Porownaj to do strony chociazby Realitynet. Nie ma porownania. Stronka Kynka to jest dno. Sam bym lepsza zrobil.

Kazdy z naszych rodzimymch probucentow cos robi. Zobacz jak ewaluowaly bloki RN, Miska czy jeszcze kilku producentow, wiec nie gloryfikuj Kynka.

 

Dajcie na luz trochę.

Wiesz poczytaj sobie na temat roznych awarii blokow Kynka. Bylo ich calkiem sporo. Nie jest to wiarygodny sprzedawca. Sporo ludzi nie kieruje sie tylko cena i wydajnoscia ale np bezawaryjnoscia i bezproblemowym uzytkowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie miałem zamiaru gloryfikować Kyńka. Jak mi mówił to po tych paru wpadkach zmienił galwanizerię i sam testuje bloki. A co do profesjonalizmu to owszem są lepsze strony (przeważnie wszystkie są lepsze:), ale niech robi tak jak uważa. To jego cyrk jego małpy. Ja mam po prostu nadzieję, że wszystko jest ok i będę miał super bloczek. Jak się będzie sprawował na pewno dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A realitynet się nie rozwija i jest mniej polski niż Kyniek

...tego nie powiedziałem, poprostu jest to temat o bloczkach Kyńka i mowie co mysle na ten a nie inny temat.

 

btw, nawet od strony wizualnej jego bloczki sa sexi, czego nie mozna powiedzieć o jakiś hamerykańskich produkcjach, mam nadzieje że zacznie kiedyś robić full-cover bloki na grafike, pięknie to będzie wyglądać, i napewno całkiem nieżle działać

 

jak Kyniek mowi że już jest cacy i wszystko smiga i sie nie pierniczy to ja nie mam powodów mu nie wierzyć

 

ps. jesli ktoś zna jakaś obudowe spełniającą poniższe wymaganbia to plz o pm: [niechce zakładac niepotrzebnego tematu, tak tylko przy okazji pytam ;)]

-wielka

-miejsce na 2 zasilacze

-btx

-3x120 na froncie

-okno albo siatka z boku

-mowiłem już wielka?

-najlepiej jesli dostepna w koloże czarnym, nie podświetlana niczym, z minimalna ilością swiecidełek i obowiązkowo bez żadnych wyświetlaczy lcd

 

z gory dziękuje i pozdrawiam wszystkich userow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. jesli ktoś zna jakaś obudowe spełniającą poniższe wymaganbia to plz o pm: [niechce zakładac niepotrzebnego tematu, tak tylko przy okazji pytam ;)]

-wielka

-miejsce na 2 zasilacze

-btx

-3x120 na froncie

-okno albo siatka z boku

-mowiłem już wielka?

-najlepiej jesli dostepna w koloże czarnym, nie podświetlana niczym, z minimalna ilością swiecidełek i obowiązkowo bez żadnych wyświetlaczy lcd

 

z gory dziękuje i pozdrawiam wszystkich userow

BTW, a ma robic jeszcze kawe? Szukaj po sklepach, a jak nie ma to sobie zrob sam (DIY) :damage_wall:

 

Dziwie sie wam, ze dalej wierzycie w profesjonalizm Kynka. Jedynie Samhain oraz Mate mieli/maja bloczki na wysokim poziomie. Miska bloki, pomimo slabego sprzetu sa ladne i dobrze wykonane, lecz to i tak lepiej wyglada od blokow Kynka. Sory, ale po tylu akcjach z blokami co mial Kyniek, na tym forum powinien byc spalony. Magnesowka rzondzi, nie :lol: ??

 

Pomimo iz sam kiedys sprzedawalem home made bloki, teraz bym takiego nie kupil. Czemu? Bo nigdy nie wiesz co kupisz. Jak dalej chcecie wierzyc w to co Kyniek Wam wciska, to prosze bardzo, droga wolna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos porownywal strony Kynka i RealityMet :)

przeciez RealityNet to calkiem duzy sklep internetowy ,

a strona Kynka ot taka sobie informacyjna i nic pozatym .

 

Dodac nalezy ze RealityNet pewniakiem dysponuje 10-20x wieksza kasa

na "reklame" 10-20x wiekszym potencjalem

i tym samym ten temat Nigdy nie bedzie Obiektywny

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

 

najlepsze Opcja to zamknac ten watek bo juz zescie wydali wyrok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos porownywal strony Kynka i RealityMet :)

przeciez RealityNet to calkiem duzy sklep internetowy ,

a strona Kynka ot taka sobie informacyjna i nic pozatym .

 

Dodac nalezy ze RealityNet pewniakiem dysponuje 10-20x wieksza kasa

na "reklame" 10-20x wiekszym potencjalem

i tym samym ten temat Nigdy nie bedzie Obiektywny

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

 

najlepsze Opcja to zamknac ten watek bo juz zescie wydali wyrok .

 

Nagonka na Kyńka trwa.

 

A jakich informacji dowiedziales sie ze strony Kynka ?

 

No tak bo bloczki mozesz w PL reklamowac w TV. Allegro , fora , sklep www , targi , cos wiecej ? Cos jest niedostępne dla Kynka ?

 

Wyrok jest jeden , czekamy na testy. Raczej sie nie doczekamy bo bloczki nie zostaly dostarczone na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodac nalezy ze RealityNet pewniakiem dysponuje 10-20x wieksza kasa

na "reklame" 10-20x wiekszym potencjalem

i tym samym ten temat Nigdy nie bedzie Obiektywny

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

 

najlepsze Opcja to zamknac ten watek bo juz zescie wydali wyrok .

 

Dodac nalezy ze RealityNet pewniakiem dysponuje 10-20x wieksza kasa

na "reklame" 10-20x wiekszym potencjalem

i tym samym ten temat Nigdy nie bedzie Obiektywny

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

Jestes pewien tego co piszesz z ta reklama??

Jakos nie wierze.

Chodzi o to ze RN misiek i jeszcze kilku forumowiczow robia bloki ktora sa prawie bezawaryjne. A niestety Kyniek co chwile daje ciala i zalicza ostre wtopy ze swoimi blokami. A tu jakas peknieta plexa, a tu jakies cos i jakos forumowicze w pewnej czesci (nie potrafie powiedziec jakiesj) nie kupuja blokow kynka wlasnie zrazeni jego awaryjnoscia.

 

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

To jest mozliwe ale jak widac wymaga to troche sprytu i inteligencji. No ale jak widac cosik mu to nie wychodzi.

 

najlepsze Opcja to zamknac ten watek bo juz zescie wydali wyrok .

Nikt wyroku nie wydal. Czekamy na reakcje ze strony ww pana, ale nie sadze aby cokolwiek napisal. No cos zdarza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodac nalezy ze RealityNet pewniakiem dysponuje 10-20x wieksza kasa

zaczynalismy od szlifierki katowej... teraz mamy w pelni funkcjonujacy park maszynowy, Kyniek ma zaklad ojca w ktorym maszyn do obrobki metali jest pelno...

 

bo poprostu Kyniek i jego bloki nigdy sie nie obronia przed rzesza zaprzyjaznionych z RN .

zaprzyjaznionych? a moze zadowolonych klientow?

 

nazwa firmy to Realitynet a nie RealityNet

 

co do sklepu... SklepRN bedzie zamkniety niedlugo (jak ktos potrzebuje kupic to sie spieszcie - koncowki sa), nowa polityka firmy i nowe cele... zajmujemy sie tylko produkcja, wiecej czasu bedzie na nowe konstrukcje (w koncu terminowosc testow bet i ich wypuszczanie na rynek)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...