Skocz do zawartości
Xtreme Addict

Pierwsza Recenzja/test Prison Pro V2

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przez 2 tygodnie bloki z wadliwą powłoką były sprzedawane - jednak tylko kolor się zmywał - Jak tylko to odkryłem to wstrzymałem sprzedarz do czasu wykończenia nowej serii z powłoką uszczelnianą najwyższej jakości - niczym się nie różni od tej z X3N od MCS :) za te 2 tygodnie podczas której wyszło parę bloków ze zmywającym się barwnikiem jest mi przykro lecz ten błąd jest już dawno naprawiony dzięki mojej błyskawicznej reakcji.

czyli Twoje bloki nie mialy powloki galwanicznej a byly malowane? hmmm...

 

widzialem kilka blokow z MCS ktore tez mialy zmyte powloki...

 

a to nie byla Twoja szybka reakcja czlowieku, tylko Twoje niedopatrzenie i bubel! Wydales na swiat dziecko z 4 nogami... wiec nie ma sie czym chelpic zenaprawiles blad - byl to Twoj zasrany obowiazek Kynku ;) Twoim obowiazkiem powinno byc takze sprawdzenie produktu przed wypuszceniem go na rynek

 

i wiem, ze nie Ty to odkryles pierwszy... tylko klienci...

 

jak chcesz pokazac ze jestes fajny, to nie przypisuj sobie zaslug innych tylko niech mowia to o Tobie inni wedle tego co czynisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez 2 tygodnie bloki z wadliwą powłoką były sprzedawane - jednak tylko kolor się zmywał - Jak tylko to odkryłem to wstrzymałem sprzedarz do czasu wykończenia nowej serii z powłoką uszczelnianą najwyższej jakości - niczym się nie różni od tej z X3N od MCS :) za te 2 tygodnie podczas której wyszło parę bloków ze zmywającym się barwnikiem jest mi przykro lecz ten błąd jest już dawno naprawiony dzięki mojej błyskawicznej reakcji.

Oj Kyniek Kyniek...nie słodź sobie tak bo cukrzycy dostaniesz. Nawet jeżeli odkryłeś to wcześniej niż userzy to twoim obowiązkiem było poinformować ich o tym i od razu wymienić bloki. A tego nie zrobiłeś...no cóż, zapewne maszyna anty-Kyńkowa ruszy znów. Gdybyś przemilczał niektóre sprawy tak jak misu15go oraz nie pisał takich idiotyzmów to może by się sprawa zakończyła...a jak już zaczęliśmy mówić że twoje bloki weszły do sklepów to od razu ty przyleciałeś i duma Cię rozpierała...

Pozdrawiam

rafwlkp

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Twoje bloki nie mialy powloki galwanicznej a byly malowane? hmmm...

 

widzialem kilka blokow z MCS ktore tez mialy zmyte powloki...

 

a to nie byla Twoja szybka reakcja czlowieku, tylko Twoje niedopatrzenie i bubel! Wydales na swiat dziecko z 4 nogami... wiec nie ma sie czym chelpic zenaprawiles blad - byl to Twoj zasrany obowiazek Kynku ;) Twoim obowiazkiem powinno byc takze sprawdzenie produktu przed wypuszceniem go na rynek

 

i wiem, ze nie Ty to odkryles pierwszy... tylko klienci...

 

jak chcesz pokazac ze jestes fajny, to nie przypisuj sobie zaslug innych tylko niech mowia to o Tobie inni wedle tego co czynisz...

Pierwsze bloki miały powłokę anodową jednak z powodów błędów w galwanizerii traciły kolor - to tyle. Błąd odkryłem sam a wiesz czemu?? Bo żaden klient mnie nie poinformował - dostałem uwagę od jednego klienta później ale gdy powiedziałem że tylko kolor stracił to się uspokoił - ale to było dawno po fakcie!! Ja widziałem nie raz popękane fosty na pół...

 

Oj Kyniek Kyniek...nie słodź sobie tak bo cukrzycy dostaniesz. Nawet jeżeli odkryłeś to wcześniej niż userzy to twoim obowiązkiem było poinformować ich o tym i od razu wymienić bloki. A tego nie zrobiłeś...no cóż, zapewne maszyna anty-Kyńkowa ruszy znów. Gdybyś przemilczał niektóre sprawy tak jak misu15go oraz nie pisał takich idiotyzmów to może by się sprawa zakończyła...a jak już zaczęliśmy mówić że twoje bloki weszły do sklepów to od razu ty przyleciałeś i duma Cię rozpierała...

Pozdrawiam

rafwlkp

 

Dobrze się czujesz?? Gdzie ja piszę jakieś superlatywy o sobie? To że napisałem jak postąpiłem to źle?

Edytowane przez Kyniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem nie raz popękane fosty na pół...

To dla czego na forum nie ma ani jednego wątku na ten temat? Ani jednego popartego zdjęciami z miejsca wypadku? Jakoś za to widziałem już parę a propo problemów z Twoimi produktami (łącznie oczywiście z wypłukaną powłoką) - to na pewno zawistna konkurencja B-) .

Czyżby klienci RN byli zastraszeni i bali się wypowiadać źle o blokach Samhaina? Wątpię. Blokom z RN można może zarzucić brak super wydajności ale nie taki jest ich cel - mają być tanie i solidne. I takie są. Ale jak dotąd nie spotkałem się z opiniami, że "blok z RN zalał mi płytę". Natomiast "blok od Kyńka zalał mi płytę" już widziałem nie raz. O Twoim traktowaniu klientów też już pisano co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla czego na forum nie ma ani jednego wątku na ten temat? Ani jednego popartego zdjęciami z miejsca wypadku? Jakoś za to widziałem już parę a propo problemów z Twoimi produktami (łącznie oczywiście z wypłukaną powłoką) - to na pewno zawistna konkurencja B-) .

Czyżby klienci RN byli zastraszeni i bali się wypowiadać źle o blokach Samhaina? Wątpię. Blokom z RN można może zarzucić brak super wydajności ale nie taki jest ich cel - mają być tanie i solidne. I takie są. Ale jak dotąd nie spotkałem się z opiniami, że "blok z RN zalał mi płytę". Natomiast "blok od Kyńka zalał mi płytę" już widziałem nie raz. O Twoim traktowaniu klientów też już pisano co nieco.

Blok RN zalał mi płytę. Od pękniętego topu. W instrukcji nie było napisane, że nie można króćców dokręcać kluczem hydraulicznym.....

 

:lol: skończmy już ta biedną dyskusję, i tak wiadomo, że do niczego to nie zaprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL! Przecież to najprostrzy Pattern w PhotoShopie :lol: . Do RN to jest jak Polonez do Fiata, jeśli chodzi o te pudełeczko :lol2: .

Edytowane przez mpConroe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierniczę już nie macie sie do czego [ciach!, co wy te pudełka na szafie wystawiacie, dla mnie ważna jest zawartość a ta jak najbardziej OK

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to najprostrzy Pattern w PhotoShopie :lol:

Najpierw zaglądnij w słownik, a potem krzycz na forach.

 

"jednak uwzględniając stawiane opory wymaga wydajniejszej pompki", mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?

............1bieg[*C]....2bieg[*C]....różnica [*C]

Prison-----27,3----------26,2-----------1,1

F2s--------30,4----------28,9-----------1,5

Wszystko to mieści się w granicach błędu pomiarowego, ale mając słabszą pompke, lepiej wybrać prisona. Z tej racji, że będziemy mieli lepszą wydajność. Nawet gdyby do F2s dać mocniejszą pompke, nie osiągniemy tej wydajności co z prisonem pracującym z wolną pompką.

W teorie, że woda nie popłynie bo się w prisonie zatrzyma nie uwierzę, gdyż każda dostępna na rynku pompka dedykowana pod wc uciągnie standardowy układ (3bloki).

Jak dla mnie wniosek jest jeden, test (tudzież testowy) jest nieobiektywny, a nieuczciwa nagonka na kyńka trwa nadal.

Po co?

Edytowane przez ...John

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nieuczciwa nagonka na kyńka trwa nadal.

a wtc zniszczył bush :|

 

40zł więcej kosztuje w stosunku do frosta prison , kupując słabszą pompkę typu cr 2 wnioskuje że nie chcesz utopić zbytnio kasy w wc ....3 * zbawią czy 40zł ?Huh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zaglądnij w słownik, a potem krzycz na forach.

 

"jednak uwzględniając stawiane opory wymaga wydajniejszej pompki", mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?

............1bieg[*C]....2bieg[*C]....różnica [*C]

Prison-----27,3----------26,2-----------1,1

F2s--------30,4----------28,9-----------1,5

Wszystko to mieści się w granicach błędu pomiarowego, ale mając słabszą pompke, lepiej wybrać prisona. Z tej racji, że będziemy mieli lepszą wydajność. Nawet gdyby do F2s dać mocniejszą pompke, nie osiągniemy tej wydajności co z prisonem pracującym z wolną pompką.

W teorie, że woda nie popłynie bo się w prisonie zatrzyma nie uwierzę, gdyż każda dostępna na rynku pompka dedykowana pod wc uciągnie standardowy układ (3bloki).

Jak dla mnie wniosek jest jeden, test (tudzież testowy) jest nieobiektywny, a nieuczciwa nagonka na kyńka trwa nadal.

Po co?

A zauważyłeś ten wykres ?

Dołączona grafika

Z tego wychodzi że F2S jest mniejszym flowkillerem od Prisona. A 50;/h to jest duża różnica w układzie, a te 2-3*C różnicy na procu nie zmieni aż tak wiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40zł więcej kosztuje w stosunku do frosta prison , kupując słabszą pompkę typu cr 2 wnioskuje że nie chcesz utopić zbytnio kasy w wc ....3 * zbawią czy 40zł ?Huh ?

Nie o to chodzi Arni.

Nie rozumiem dalczego recenzent pisze, że prison wymaga lepszej pompki. Na siłę chce udowodnić to, że zakup prisona wiąże się z koniecznością posiadania mocniejszej pompki. To jest nie prawda.

Oczywiste jest, że jeśli ktoś kupuje blok w okolicach 100zł nie zamierza robić układu złożonego z wszystkich możliwych kombinacji na rynku, bo go na to nie stać. Wniosek z tego taki, że wystarczy nawet cr2 (Samhain wiele razy powtarzał, że cr2 jest w zupełności wystarczający do takich nieskomplikowanych układów).

Natomiast jeśli chodzi o te nieszczęsne stopnie, to mogę się założyć, że 99% ludzi którzy zakładacją CHŁODZENIE WODNE są już na tyle zboczeni na punkcie chłodzenia, że 3*C to dla nich przepaść. Tego nie da się podwarzyć.

 

@rafwlkp

No i? Na szczęście pojemność cieplna wody jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi Arni.

Nie rozumiem dalczego recenzent pisze, że prison wymaga lepszej pompki. Na siłę chce udowodnić to, że zakup prisona wiąże się z koniecznością posiadania mocniejszej pompki. To jest nie prawda.

Oczywiste jest, że jeśli ktoś kupuje blok w okolicach 100zł nie zamierza robić układu złożonego z wszystkich możliwych kombinacji na rynku, bo go na to nie stać. Wniosek z tego taki, że wystarczy nawet cr2 (Samhain wiele razy powtarzał, że cr2 jest w zupełności wystarczający do takich nieskomplikowanych układów).

Natomiast jeśli chodzi o te nieszczęsne stopnie, to mogę się założyć, że 99% ludzi którzy zakładacją CHŁODZENIE WODNE są już na tyle zboczeni na punkcie chłodzenia, że 3*C to dla nich przepaść. Tego nie da się podwarzyć.

 

@rafwlkp

No i? Na szczęście pojemność cieplna wody jest wystarczająca.

 

ale jakie ataki na Kynka?

 

Prison jest lepszy, wygral, ja sie ciesze ze normalny test i "magiczne" 10*C ktore bylo bzdura okazaly sie bzdura, jak widac XA od pol roku nie moze zrobic 2 testu by to sprawdzic... dostal nowy blok, i sluch po XA zaginal

 

Sajrus ktory sie odezwal ostatnio po sprzet na testy jak uslyszal ze XA nie zrobil testu powiedzial ze to sprawdzi i tez juz sie nie odzywa... ciekawe prawda?

 

wiec mozna przypuszczac ze poprzedni test byl nagonka na Realitynet...

 

ja sie ciesze, ze blok ktory zaprojektowalismy 2 lata temu, a juz nie jest produkowac! wytrzymal taki czas bez uszczerbku...

 

co do stwierdzen w tescie, kazda pompka dedykowana nadaje sie jak i do Prisona jak i do F2s czy innego bloku, nie zmienia to faktu, ze obalili mit, ze wydajnosc pompy nic nie daje... daje i to duzo, wiec Prison ze wzgledu na swoja budowe duzo lepiej dziala przy mocniejszej pompie - taki sens slow ktorych sie czepiasz... zgodzisz sie ze mna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do stwierdzen w tescie, kazda pompka dedykowana nadaje sie jak i do Prisona jak i do F2s czy innego bloku, nie zmienia to faktu, ze obalili mit, ze wydajnosc pompy nic nie daje... daje i to duzo, wiec Prison ze wzgledu na swoja budowe duzo lepiej dziala przy mocniejszej pompie - taki sens slow ktorych sie czepiasz... zgodzisz sie ze mna?

Zgoda, ale:

@ShackIT

"jednak uwzględniając stawiane opory wymaga wydajniejszej pompki niż Frost"

@Samhain

"Prison ze wzgledu na swoja budowe duzo lepiej dziala przy mocniejszej pompie", twoje zdanie powinno się znaleźć w tym teście. Bo to pierwsze jest zbyt obiektywne. Do reszty się nie można przyczepić, pełen pro.

Nie wiem jak przebiega wasza/nasza mała "wojenka", gdyż nie mam czasu na śledzenie tego-wybacz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison ze wzgledu na swoja budowe duzo lepiej dziala przy mocniejszej pompie - taki sens slow ktorych sie czepiasz... zgodzisz sie ze mna?

Sorry że się wtrącę ale akurat z tego testu wynika że to przy f2s zastosowanie mocniejszej pompy da większy zysk niż przy prisonie (wg mnie przez mniejszą powierzchnię f2s) - 1,5 vs. 1.1 stopnia C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale:

@ShackIT

"jednak uwzględniając stawiane opory wymaga wydajniejszej pompki niż Frost"

@Samhain

"Prison ze wzgledu na swoja budowe duzo lepiej dziala przy mocniejszej pompie", twoje zdanie powinno się znaleźć w tym teście. Bo to pierwsze jest zbyt obiektywne. Do reszty się nie można przyczepić, pełen pro.

Nie wiem jak przebiega wasza/nasza mała "wojenka", gdyż nie mam czasu na śledzenie tego-wybacz.

Pozdrawiam.

mojego zdania nie moze byc bo po pierwsze zostalo napisane PO publikacji po drugie nie jestem autorem, nie mam wplywu na aurow testow jak widac zadnego... napisali jak napisali... co do zdania, moze uklad zdania nie jets trafny (tego w tescie) ale jakis sens to ma...

 

wojenka? ja tam zadnej wojny nie prowadze... kazdy robi jak umie i walczy jak potrafi ;)

 

edit:

 

Sorry że się wtrącę ale akurat z tego testu wynika że to przy f2s zastosowanie mocniejszej pompy da większy zysk niż przy prisonie (wg mnie przez mniejszą powierzchnię f2s) - 1,5 vs. 1.1 stopnia C.

 

co nie zmienia faktu ze Prison jest wydajniejszy wiec ocb?

 

jak juz wiele razy pisalem wydajnosc blokow serii Frost nie jest zchowana tylko i wylacznie w powierzchni i malym przeplywie... jest kilka niansow, ktore sa pomijane przy "testowaniu na oko" ;)

 

ale to dziala jak widac :)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącę ale akurat z tego testu wynika że to przy f2s zastosowanie mocniejszej pompy da większy zysk niż przy prisonie (wg mnie przez mniejszą powierzchnię f2s) - 1,5 vs. 1.1 stopnia C.

to nie weim co bys musiał mieć za pompe :D zeby wyniki się zamieniły d5 jest jedną z najwydajniejszych na świecie dedykowanych pompek

 

idąc dalej większy flow mniejsza różnica ale zawsze pozostaje a Kyńkowy blok też może pokazać pazury [który blok by nie był wydajny przy kilku klph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...