Skocz do zawartości
kucyk

Ace Combat Vi

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, zanim wyjdzie na PC minie kilka lat wiec na pewno beda lepsze tekstury i poprawia wszystkie zauwazone przez ciebie niedociagniecia ;)

Nie rozumiem o czym mowisz ;) jestesmy w dziale konsole i bede w to gral na x'ie (przynajmniej sprawdze.... zreszta....jest w ogole wersja pc zapowiedziana?). Co nie zmienia faktu, ze trzeba byc chyba slepym, zeby nie zauwazyc zaj roznicy miedzy screenami ktore teraz podales, a pokazywanymi wczesniej... Zreszta popatrz np tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnimi czasy mówiono o tym, że z exlusiva zrobił sie czasowy exlusive, tylko jeszcze nic nie wiadomo ile opóźnienia będzie miała wersja na PS3. Ale tryb sieciowy nadal pozostaje dostępny tylko na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Ace Combat 6 w przyszłym tygodniu.

 

Takie informacje zostały podane w najnowszym odcinku Gamespotowego “On the Spot”. Co więcej - demo będzie dostępne również dla posiadaczy srebrnej odmiany kont na Xbox Live. Nie wiadomo, czy będzie to wersja demonstracyjna dla jednego gracza, czy może poznamy jeden z trybów rozgrywki wieloosobowej.

A więc zaczyna się. To chyba jedno z pierwszych potwierdzonych dem, jakie zobaczymy pomiędzy 10 a 13 lipca. Czekamy na kolejne zapowiedzi.

polygamia.pl

nie mogę się doczekać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też szło jak krew z nosa, ale już trochę polatałem i FS to to nie jest, ale lata się całkiem przyjemnie [;

Zgadzam sie z Toba. :) Bardzo przyjemna gierka, graficznie dla mnie super. :) Wszystko ladnie plynnie chodzi. Podobaja mi sie wybuchy oraz dym jaki pozostawia po sobie rakieta. Widok ziemi z gory robi wrazenie. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

start z lotniska to prawie fotorealizm,ale pozniej jest juz slabiutko!!!,okropne tekstury ziemi itp,ogolnie jednak lata sie calkiem przyjemnie,jednak dla mnie ten tytul pozostanie w sferze "sprobowalem-zapomnialem" ,dla fanow lotnictwa jak znalazl ;)

 

co wy macie z tym sciaganiem?-u mnie poszlo chyba w 6-8 min :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start z lotniska to prawie fotorealizm,ale pozniej jest juz slabiutko!!!,okropne tekstury ziemi itp,ogolnie jednak lata sie calkiem przyjemnie,jednak dla mnie ten tytul pozostanie w sferze "sprobowalem-zapomnialem" ,dla fanow lotnictwa jak znalazl ;)

 

co wy macie z tym sciaganiem?-u mnie poszlo chyba w 6-8 min :)

jak sie sciaga dema zaraz po udostepnieniu na MP to wolne transfery sa :lol2: MS ma slabe serwery ;p hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra taka sobie, grafa w miare.

mi się tam podoba i to BARDZO.

 

gra jest wypasiona. Miedzy wersjami z PS2/PSP rozni sie podbitą grafą oraz wiekszym feelingiem ze sie uczestniczy w prawdziwej wojnie. Wiecej jednostek na ekranie, ekstra efekty broni. Nie ma juz tak, ze latamy na pustym niebie z kropkami. Teraz na nie bie jest poprostu pelno smug od rakiet. Ekstra wybuchy, fajnie wyglada jak zdaleka widac jak zasuwa rakieta, ktora zostawja naprawde solidna i widziana z kilometrow smuge, po czym wybuch na niebie. Teraz pomnozcie razy kilkanascie takich rakiet i sobie wyobrazcie jak wyglada wojna powietrzna w nowym AC. Poprostu miód!

Zresztą co tu dużo mowic. Ci co grali w demo wiedzą o co kaman.

 

Aha, odnosnie tematu z dzialu gry PC... AC to nie sim ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 misja juz za mna. Podobno jest ich 15, ale to wiadomosc nie sprawdzona. Co do samej gry to demo odzwierciedla to co nas czeka w wersji pelnej. Jesli ktos gral w 6-tke na PS2 to na pewno zauwazy roznice. Lepsza grafika, ladniejsze wybuchy, smugi za rakietami, tlok na niebie i duuuzo duuuzo gadania. Juz na starcie czeka na nas sporo przeciwnikow. Na poczatku jednak sciagnalem 2 przemalowane samoloty-gratisowe. Przed 1 misja do wyboru mamy 2 maszyny: F 16D Falcon oraz F 18 Super Hornet. Spodobala mi sie bron dzieki ktorej mozna naraz zlikwidowac 4 cele, ale od niej jeszcze bardziej taka, dzieki ktorej mozna to samo zrobic z 6 celami :)

Jak wiadomo gra posiada tryb multiplayer co-operative oraz versus. W trybie versus Team Battle moze grac max 8 osob po jednej stronie. Niestety obecnie nie mam okazji tego sprawdzic...

 

Podsumowujac jesli komus podobala sie ta seria na PS2, lubi takie klimaty, chce pograc w cos innego to powinien zaopatrzyc sie w ten tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos gral w 6-tke na PS2

OT: chyba w piatke, bo AC6 jest poki co X360 exclusive ;)

 

A nazywanie serii AC simem jest IMHO powaznym naduzyciem - tyle to ma wspolnego z simami, ze w obu sa samoloty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...