Skocz do zawartości
RaShi

Epox 8RDA+ glosniki

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy przy tej płycie i dzwięku to co myślicie o jakości dzwięku z nForce2 (EPOX 8RDA+) w porównaniu do SB Audigy. Obecnie mam EPOXa 8KHA+ i SB Audidy, zamierzam sprzedać to i to, dołożyć i kupić 8RDA+. Zostawić sobie Audigy czy jakość dzwięku z nForce2 powinna mnie zadowolić (czytaj "nie będzie dużo gorzej")? :?: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RASHI POBAW SIE KREATOREM -tam masz wszystkie ustawienia -ja mam podłonczone do creative 5300 5.1 i gra jak trzeba w 6kanałach

 

shexbeer-co prawda wczesniej miałem live (ss gra duzo lepiej) ale kumpel który miał audigy równiez zrezygnował z niej na rzecz s.storma wiec wnioski wciagnij sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz tylko ze ja mam fps 1600 (4 glosniki+ sub) i cos niebardzo idzie mi podlaczenie tego zeby wszystkie glosniki graly

bawilem sie troche kreatorem i ni... , dalej graja tylko 2 przednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz tylko ze ja mam fps 1600 (4 glosniki+ sub) i cos niebardzo idzie mi podlaczenie tego zeby wszystkie glosniki graly

bawilem sie troche kreatorem i ni... , dalej graja tylko 2 przednie

niemozliwe

 

pobaw sie dalej-masz tam przeciez wszystkie ustawienia

 

jak u mnie gra 5.1 to u Ciebie tez musi

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się składa, że wszystko co wezmę w łapki jest nie takie, jak bym chciał.

 

Aktualnie mam win98se i dopiero mam wałki z ss:

 

1. Panel wogóle się nie zainstalował, musiałem to zrobić ręcznie :(

2. dźwięk 5.1 jest tylko w panelu reszta stereo

3. jak odtwarzam mp3 to nie idzie słuchać bo jakoś dziwnie przyspiesza i odtwrza co 4 sekundę...

4. Jak dam głośniej to słyszę jakieśpierdzenie w głośnikach a'la helikopter...

 

Na audigy wszystko działało jak należy i żabnych szumów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RASHI POBAW SIE KREATOREM -tam masz wszystkie ustawienia -ja mam podłonczone do creative 5300 5.1 i gra jak trzeba w 6kanałach

 

shexbeer-co prawda wczesniej miałem live (ss gra duzo lepiej) ale kumpel który miał audigy równiez zrezygnował z niej na rzecz s.storma wiec wnioski wciagnij sam

No właśnie ale zrezygnował bo nie miał kasy żeby zostawić Audigy czy zrezygnował bo nie słychać różnicy w jakości dzwięku. A może dzwięk z nForce2 jest lepszej jakości niż ten generowany przez SB Audigy. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Będę wdzięczny za dobrą rade, ponieważ w poniedziałek lub wtorek kupuję EPOXa 8RDA+ i koleś ze sklepu może w rozliczeniu <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> mojego Audigy za 200 zeta. Więc skoro nie ma różnicy w dzwięku to po cholerę będę trzymał Audigy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuChyY nic nie trzeba wyciszyc. wystarczylo pogrzebac w ustawieniach tak jak mowil bartezjusz i troche poprzekladac kable. co do jakosci dzwieku to jest lepsze niz na starym live, moze troszke gorszy niz audigy.

jeszcze jedno, mial ktos moze jakies dziwne szumy? slychac je wyraznie jak nic nie robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shexbeer bedzie porownywalnie z SB Audidy wiec imho niezmieniaj :D  :twisted:

Skoro porównywalny to po kiego grzyba mam go trzymać Audigy lepiej wezme te 200 zeta w rozliczeniu... będzie na inne buble :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja porównuję to narazie audigy górą bo chodzi bez problemu i nie ma szymów. Wejście wyciszałem i nic, ale spróbuję jeszcze raz. Aktualnie podłączyłem Audigy i jakość dźwięku jest dopiero teraz dobra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja porównuję to narazie audigy górą bo chodzi bez problemu i nie ma szymów. Wejście wyciszałem i nic, ale spróbuję jeszcze raz. Aktualnie podłączyłem Audigy i jakość dźwięku jest dopiero teraz dobra :-)

Dzięki za info!! Chyba wstrzymam się z oddawaniem Audigy w rozliczeniu przy zakupie nowej płyty i osobiście porównam co lepsze. Jak okaże się że dźwięk z nForce2 zadowala mnie to puszczę Audigy na Allegro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...