Skocz do zawartości
cRaCkEr

Pomysl na zapinke

Rekomendowane odpowiedzi

mechl!n, można albo :

1- wywiercić rząd otworów i wyrównać małym pilnikiem

2- wykorzystać np. starą obudowę zasiłki - jak pisze b3t0n - ja mam walnięty ATX i są w nim szczeliny prawie idealnie się nadające (szer x wys)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blok z wlotem na środku ja zrobiłem taką:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Miała być prosta i funkcjonalna. Może użyte materiały i w ogóle efekt ostateczny nie były super (wyglądało to jak pułapka na myszy o bliżej nieokreślonym mechaniźmie działania :lol: ). Niestety sprężyna okazała się być za słaba (chyba) i blok nie przylegał płasko do procesora i procesor się spalił :( :( Dziwne to jest bo na prawdę mocno musiałem to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o dociskać żeby w ogóle zatrzasnąć te druciki na sockecie.

A w ogóle to dałem strasznie dpupy, bo nie wszedłem od razu do biosu, żeby obserwować temperaturę tylko se czekałem w najlepsze aż się winda załaduje. No i się doczekałem. Qurwa, ja pierwdole! :evil: Byłem zbyt pewny, że wszystko będzie ok. Przestrzegam. Wszystko wyglądało dobrze.

Po procku nic nie widać. Da się go reklamować? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...