Skocz do zawartości
quattro

Wyskakuje Mi BŁĄd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyskakuje mi taki BŁĄD:>>> kliknij tutaj

 

akurat to jest screen jak wyskoczył mi błąd podczas grania w carbona.

Ale wyskakuje mi on również gdy gram w Gothica 3, lub chodzę po necie.

 

Posiadam WINDOWSA XP(razem z SP2 - na jednej płycie.)

 

I nie umie sobie z tym poradzić, co może być tego przyczyną???

 

Czy może być to wina systemu???

 

EDIT:sory za duże litery

Edytowane przez quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI Infinity NF SLI, x2 4200+, galaxy zalman 7600GS 256MB(stery wziąłem z płyty 91.47> niewiem czy dobre, miałem do wyboru jeszcez>> kliknij tutaj -stery (ja mam te w zazn. prostokącie) , 2x1GB OCZ Special OPS 667Mhz, Zasilacz HUNTKEY 350AP.

Edytowane przez quattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij z netu najnowsze sterowniki do grafy i mobo, a takze najnowszy directx ( directx_oct2006_redist.exe ). Looknij tez do podgladu zdarzen ( panel sterowania --> narzedzia administracyjne ), moze tam znajdziesz odpowiedz na Twoje klopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy najnowsze są najlepsze? ściągam 93.71,

 

EDIT:

ściągłem najnowsze, ale źle mi chodzą, więce zainstalowałem te co miałem.

Po pierwsze sterowniki nie "chodzą", co najwyżej gry mogą na nich źle

"chodzic" i to też z przymróżeniem oka.

Zauważyłem, że masz procesor AMD X2, więc tu bym szukał problemu, oraz w sterownikach do nForce'a. Ten HuntKey też już trochę słaby jak na dwurdzeniówkę, ale jego posądzał bym na końcu.

 

Instalowałeś polską wersję łatki na XP SP2 - KB896256? Oraz czy używasz sterowników do procesora v1.3.2.16 + Dual Core Optimizer? Ten ostatni rozwiązuje niektóre problemy oraz stwarza nowe.

Najważniejsza jednak jest ta łatka o której Ci pisałem powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sterowniki nie "chodzą", co najwyżej gry mogą na nich źle

"chodzic" i to też z przymróżeniem oka.

Zauważyłem, że masz procesor AMD X2, więc tu bym szukał problemu, oraz w sterownikach do nForce'a. Ten HuntKey też już trochę słaby jak na dwurdzeniówkę, ale jego posądzał bym na końcu.

 

Instalowałeś polską wersję łatki na XP SP2 - KB896256? Oraz czy używasz sterowników do procesora v1.3.2.16 + Dual Core Optimizer? Ten ostatni rozwiązuje niektóre problemy oraz stwarza nowe.

Najważniejsza jednak jest ta łatka o której Ci pisałem powyżej.

sp2 mam odrazu na jednej płycie z xpkiem/

a gdzie można sprawdzić jaką mam łątkę??

 

i gdzie można sprawdić jaką mam wersje sterownika do procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sterowniki nie "chodzą", co najwyżej gry mogą na nich źle

"chodzic" i to też z przymróżeniem oka.

Zauważyłem, że masz procesor AMD X2, więc tu bym szukał problemu, oraz w sterownikach do nForce'a. Ten HuntKey też już trochę słaby jak na dwurdzeniówkę, ale jego posądzał bym na końcu.

 

Instalowałeś polską wersję łatki na XP SP2 - KB896256? Oraz czy używasz sterowników do procesora v1.3.2.16 + Dual Core Optimizer? Ten ostatni rozwiązuje niektóre problemy oraz stwarza nowe.

Najważniejsza jednak jest ta łatka o której Ci pisałem powyżej.

OT- co do huntkey'a to mój HK łaził u mnie z E6600 @3.2Ghz, 7900GS po OC i 2GB ramu :wink: i sie nawet nie pocił. Pisze aby ludzi nie wprowadzić w błąd że ta zasiłka niby za słaba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evil One z tym slabym huntkeyem to raczysz sobie zartowac ?

Dlaczego? Miałem NeoTEC'a 4202 (czyli Huntkey - nie pamiętam PCB - ale chyba HK-350); i owszem pod socketA było OK (mocna linia +5V) ale już pod A64 było gorzej - po podkręceniu procka na 2.4GHz 1.45V - działał, tyle, że potrafił się zresetowac kilka razy w tygodniu - wydaje mi się że za słaba linia +12V, ale to tylko przypuszczenia.

Ja jednak obstawiam sterowniki od X2/łata dla dwurdzeniówek od MS - problemy właśnie w NFSMW i Gothic3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście autor czytał TO?

 

Możliwe przyczyny:

1. Pamięci.

2. Sterowiki płyty.

czytałęm ale szybko.

 

w związku ze zworką dysku hdd, to ją wyciągłem.

 

a pamięci musze sprawdzić, stery do płyty mam z cd danego rezem z płyta, sa jakieś nowsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...