Skocz do zawartości
Siqer

Naprawilem +3.3V i +5V :)))

Rekomendowane odpowiedzi

są takie specjalne spray'e do konserwacji styków elektrycznych. w samochodzi czymś takim mi mechanik psiukał. więc może by zakupić taki bajer i prysnąć leciutko ? może pomóc. napięcia mam wporzo (nie spadają poniżej znamionowych) ale chyba warto, jako zabezpieczenie przed spadkami zanim się pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są takie specjalne spray'e do konserwacji styków elektrycznych. w samochodzi czymś takim mi mechanik psiukał. więc może by zakupić taki bajer i prysnąć leciutko ? może pomóc. napięcia mam wporzo (nie spadają poniżej znamionowych) ale chyba warto, jako zabezpieczenie przed spadkami zanim się pojawią.

To coś nazywa się Kontakt 60 i daje dobre efekty jeżeli stosuje się go zapobiegawczo przed pojawieniem się ww. problemów ze stykami, chociaż pomaga też już po zaistnieniu problemu.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie kontakt S pozniej U nastepnie plyta musi troche przeschnac.... to jest warte do zrobienia tez na AGP, ogolnie jesli cos juz ma z pol roku warto na plycie i na kartach to zrobic. Jest mniejszy opor na zlaczu. Wiadomo opor to spadek napiecia. tym wiekszy im wiekszy prad plynie (prawo Oma). Mniejszy opor mniejsze straty (a te straty ida w cieplo) stad w starych plytach brazowe nadpalenia na zlaczach at/atx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to koontakt60 w łąpę i trzeba się brać za to. założyłem zasilacz, sprawdziłem napięcia i nie zaglądam już. trzeba zabezpieczyć kompa przed chamskimi zawiasami z niedoboru napięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...