Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki maly problemik... nagralem sobie jakis czas temu dwie plytki DVD+RW na moim lapie bo potrzebowalem troche rzeczy przeniesc na nowego... ostatnio przyszla potrzeba zeby je wyczyscic i co innego tam wrzucic no wiec chcialem skopiowac sobie moje pliczki... i tu ciekawostka. Jedno CD podaje jako puste ale jak sie przyjzy to dokaldnie widac nagrane sciezki. Druga plytka jest ok.

 

Czego to moze byc wina? Jak ewentualnie odzyskac takie dane??

 

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz możliwość - sprawdź płytkę w innym napędzie; jeśli będzie to jakaś nagrywareczka - w NERO użyj CTRL + I - on odczyta wszystkie ścieżki (jeśli takowe są); to że widać coś pod światło nie oznacza że dane tam jeszcze są (w przypadku nośników wielokrotnego zapisu to reguła - jako test: nagraj jakieś dane, po czym użyj szybkiego czyszczenia nośnika i zobaczysz efekt że ślad zostanie tak jak był...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem w swoim napedzie i Nero widzi ta sesje co byla nagrana.

To WinShitXP nie poznaje ze plytka nagrana. To co? Zrobic kopie plytki w Nero? zamatowac w Virtualu i zgrac? Czy cos innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić multisesje i zamknąć płytkę (a nie sesję) bo może w tym jest problem ? możesz też wyeksportować sesję do ISO (są jakieś programy do tego ale nazw nie pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to mozliwe ale wlasnie chcialem zamknac sesje na tej plytce i jak ja wlozylem do napedu to mi ja odczytal :) Nie wiem co jest grane, ale wiem ze to na pewno nie wina napedu bo wszystko do tej pory ladnie czytal :) Kopiuje pliki i miejmy nadzieje ze rozwiaze to problem i nie bedzie kaszki na przyszlosc ;) Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane, ale wiem ze to na pewno nie wina napedu bo wszystko do tej pory ladnie czytal :)

Moze wlsnie nadeszla ta pora ze przestaje wszystko ladnie czytac? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...