Skocz do zawartości
neverdie

Systemy-operacyjne.net

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Witam wszystkich,

i zapraszam na świeżo otwarty serwis Systemy-operacyjne.net poświęcony systemom operacyjnym [liczny

dział download z linkami do linuxów] i newsom ze świata komputerowego.Moje strona jest nadal

rozbudowywana [wciąż poszerzany jest dział download].Jestem otwarty na propozycje współpracy z moim

serwisem [wymiana linków,bannerów,buttonów].Poszukuję również osób chętnych do wyszukiwania newsów

[kontakt mailowy - moszol@gmail.com].

Zapraszam wszystkich do rejestracji na systemy-operacyjne.net - przyrost użytkowników pomoże mi w

dalszej rozbudowie

Zapraszam do Serwisu

Edytowane przez neverdie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakieś artykuły, szersze opisy, komentarze... a tutaj praktycznie nie ma nic oprócz działu download... Trochę za mało nawet jak na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu... większość ludzi zrobi stronkę i spieszy by ją tutaj pokazać, kiedy na niej nic nie ma... Choć inaczej być by nie mogło.. bo lepiej dowiedzieć się że stora jest słaba na początku niż po włożeniu w nią sporego wysiłku...

 

Może rozwiniesz ta stronkę, a może nie.. ale w chwili obecnej to w sumie wchodzę, patrzę że nie ma nic ciekawego.. i wychodzę... Najprawdopodobniej nigdy więcej tam nie zajrzę... - zapewne podobnie jak ja funkcjonują też inni użytkownicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...