Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Pierwsza Komunia - Problemy Związane Z Tym

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro dzieciak ma wszystko, to moze daj mu nic - tego na pewno nie ma 8O (pewne naruszenie polskiej gramatyki celowe, zeby dowcip mial sens).

A tak seriously - moze po prostu symbolicznie jakis okolicznosciowy lancuszek z krzyzykiem? Albo cos w ten desen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak proponuję aparat. 8O

 

Zawsze to jednak ciekawa i przydatna rzecz i cofając się w czasie ... Chciałbym dostać takie cudo na komunię. ;] Potem może rozwinie się i będzie pykał foty do NG. :)

 

Proste aparaciki mają możliwość nagrywania filmów co też jest dodatkową "frajdą". 8O

 

 

Zawsze też można kupić mu ławeczkę do ćwiczeń. xD Jeśli nie zrobi sobie krzywdy ani sztangą ani ciężarem to będzie dobry prezent. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Kup mu RC 8O Mówię poważnie. Tylko terenowego "elektryka" To będzie strzał w dziesiątkę!

 

Cofajac się w czasie sam bym chciał dostać takie cudo na komunię...

 

A i teraz się zastanawiam czy się w to nie wciągnąć 8O

 

Ech chyba dziecinnieję na starość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni mają aparat, nie chcą następnego [; Ciocia stwierdziła że taki samochód mu się znudzi po tygodniu... I to jest najgorsze - wybór prezentu dla kogoś kto nic już nie potrzebuje. Ja na miejscu rodziców kupiłbym mu biblie i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Jeśli już wszystko ma to daj kasę w kopercie jakiejś fajnej a z nią jakas markową czekolade i bedzie git i problem z głowy.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na komunii nie wydziwiali, tylko poprostu dawalii kase i po kłopocie, kupiłem sobie za nią.........kompa 8O nie pamiętam jakie miał parametry, pamiętam tylko, że kosztował 1550zł( używka), w 2000 roku to rarytas był( 2 komp w bloku) a więc zrób tak jak mówił maruh, takie jest przynajmniej moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze roczny bilet autobusowy i karnet na mecze?

 

albo nic mu nie dawaj, symboliczne 20/50pln, ksiazke i wyjscie wspolne na dwor 8O

 

dla bogatego dzieciaka 20/50 zl to jak obraza 8O jeszcze sie przerazi ze jego rodzina to biedacy i co wtedy :] procz ps3 nie mam pomyslu co mozna kupic takiemu dziecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procz ps3 nie mam pomyslu co mozna kupic takiemu dziecku.

Skrzynke wódki 8O Na 18-stke mu się przyda.

 

A jak naprawde nie masz pomysłu to tylko kasa jest uniwersalna, bombonierka jakaś ładna (z aniołkiem czy cuś) + koperta i po sprawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynke wódki 8O Na 18-stke mu się przyda.

 

A jak naprawde nie masz pomysłu to tylko kasa jest uniwersalna, bombonierka jakaś ładna (z aniołkiem czy cuś) + koperta i po sprawie ;]

chyba cysterna jabola, do 18 bedzie jak markowe 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To kup mu jakieś markowe winko z dobrym rocznikiem i na 18 albo wcześniej jak znalazł [;

 

W sensie, że jak rocznikowo będzie miał 18 to sobie ew. walnie z okazją albo bez :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dzieciak powinien siedzieć na polu ale jak już nie masz co kupić to kup mu jakąś gierke, a jak nie to naprawde spróbował bym przekonać matke tego dzieciaka na ten samochodzik najlepiej jakąś terenówke bo sie tak szybko nie rozwali jak sportówka no i będzie lepsza zabawa. Możesz też kupić pierwszą lepszą(raczej lepszą niż pierwszą) rzecz której on nie ma:)

 

Ktoś na pierwszej stronie zaproponował mini-motorek który rozwija prędkość 70km/h, ja osobiście dzieciakowi na komunie bym takiego za chiny nie kupił bo bym sie o niego bał(chodzi o dziecko nie o motorek:D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol --> a jesteś chrzestnym ?

Mnie to samo czeka. Kaplica... Coś dla chrześnicy - albo kupię jakiś ładnie wydany atlas/etc i kasę (1000 do 1500), albo 'coś'. Tylko co... chłopcu kupił bym motocykl elektryczny, dziewczynce... ? Rolki na pewno ma.

 

Nawiasem - to jest chore. Jak widzę an forum, że kupują za 2500-3500 kompy od jednej osoby, to szczęka mi opada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz, ja w niedziele byłem na takiej komuni u kuzynki i jak zobaczyłem co dostała to mnie wygieło.

 

-iPod 30GB

-łańcuszek na szyje firmy Kruk

-kolczyki też od Kruka

-złoty zegarek firmy Adriatica

-3600zł w gotówce

-Motorole K1

 

8O

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem temat oczkami raz i rzuca mi się jedno tylko na usta. WTF?!

To jest prezent. Dajesz to co Ty chcesz. A nie jakieś dogadywania się z mamusia dzieciaka. Nie podoba jej się to, to ma, to mu sie znudzi. Dzizus. Nie wiem czego Ci ludzie oczekuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...