Skocz do zawartości
samhain

Dream Lc For Ld By Samhain

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy sie tak chlopaki trzepiacie? Mi sie tam podoba ukladzik. Nie jest moze on az tak fajny jak Malika, ale nie jest jakiś brzydki itp. W sumie można by jeszcze pokombinowac z tymi kablami.

Pozdrawiam i gratuluje uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

No dobra dobra ale ja tu specjalnie zajrzałem aby zobaczyć półkę na browary i ni ma! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlsbergi by pasowaly kolorystyka pod rezerwuar :P

Co do oswietlenia to fajnie wentyle na chlodnicy wygladaja.

 

Myslales, zeby jeszcze gdzies jakas katode wcisnac ?

Chociaz nie wiem czy by to juz za duzo nie bylo.

Edytowane przez thade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny prosty uklad. Podoba mi sie ustawienie chlodnicy.

Chociaz juz jak ma byc product-placement powinna byc cala seria blokow, ktora wg zapowiedzi dopiero maja nadejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A mi się nie podoba rezik O_O Szczególnie jego napełnianie, a poza tym jest ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

To samo miałem na myśli ;] Cały ten układ jak dla mnie jest taki troche nie zrozumialły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tytule tematu oczekiwałem czegoś rzeczywiście fajnego. A tutaj zwyczajny kibel. Powrzucane graty do budy i to tyle :(

przepraszam :( :unsure:

 

nadrobimy w update ;) i next rev :D

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiblach znam sie jak swinia na lataniu ale czy przy tej konfiguracji braki w postaci chlodzenia powietrzem mostkow nie odbija sie na wydajnosci podkrecania a, nie daj Boze, na stabilnosci systemu? Bo te hapeki nie zostaly, mam nadzieje, z [gluteus maximus] wyjete przez gigabajtowskich inzynierow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiblach znam sie jak swinia na lataniu ale czy przy tej konfiguracji braki w postaci chlodzenia powietrzem mostkow nie odbija sie na wydajnosci podkrecania a, nie daj Boze, na stabilnosci systemu? Bo te hapeki nie zostaly, mam nadzieje, z [gluteus maximus] wyjete przez gigabajtowskich inzynierow...

 

tylni wentyl wieje na HP, wiec sekcja zasilania jest od razu nawiewana przez zimne pow z zewnatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu wypowiada sie wlasciciel :)

 

Uklad jest jaki jest poniewaz byl robiony na szybko zeby nowego kompa odpalic i bedzie poprawiany jak dojda zapowiadane bloki :) Pozadek bedzie duzo wiekszy, chociaz dla mnie i tak jest super juz (Smh sie uparl zeby zrobic lepiej ;) ) Bedzie dysk SATA i od razu bedzie przyjemniej :)

 

Co do osiagow, to jestem bardzo zadowolony, uklad jest tez wystarczajaco cichy jak dla mnie (jest ciszej niz na moim laptopie jak sie procesor zgrzeje ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "dream" to na razie jakaś poobiednia drzemka, a nie porządny, krzepiący sen, np. po długim maratonie seksualnym. Dalekim od piania pochwa-lnych peanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "dream" to na razie jakaś poobiednia drzemka, a nie porządny, krzepiący sen, np. po długim maratonie seksualnym. Dalekim od piania pochwa-lnych peanów.

 

nazwijmy to faza REN ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę zgryźliwy

na kij tam dodatkowy rez ??

w reklamie pompa ma rez tzw. wbudowany

taka anty reklama jakaś................................

ile można pisać że to co jest w pompce nie jest rezem, a odpowietrznikiem przez który można dolać wody, a nie napełnic układ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile można pisać że to co jest w pompce nie jest rezem, a odpowietrznikiem przez który można dolać wody, a nie napełnic układ

cyt.:

Jeśli szukasz małej, cichej pompy - trafiłeś w dziesiątkę! Niewielkie wymiary (8 x 7x 7cm) idealnie kwalifikują do zamontowania w obudowie. Zasilanie 12V z molexa zapewnia cichą pracę, a także - co najważniejsze zapewnia porządek w przewodach w obudowie. Pompa jest wyposażona w mały rezerwuarek pojemności 100ml

:blink:

KAMILcom

Ty co? obrońca ucieśnionych czy jak ??

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla latwiejszego napelnania, odpowietrzania, dla tego ze wlascicielowi kompa sie podobal :)

Exactly :) pozatym od razu widac czy pompka pracuje przez falowanie wody (sama pompke i wentylatory zaglusza piszczenie dysku ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ten rez byłby ładny gdyby nie ten wlot na wode z przodu.. Wygłada toto jak jednorożec z bajki xD :P Teraz to nie ma co oceniać.. Niech dojdzie GPU NB i mosfety i oczywiście porządek w budzie to może bardziej ten lc nabierze tytułu "dream"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda bloki, beda, co do nb i sekcji zasilanai to sie jeszcze zastanawiam gdzyz jest to dosc dobrze chlodzone przez obieg powietrza, za to na RAM musowo cos musze wymyslec bo sie grzeje dosc mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyt.:

Jeśli szukasz małej, cichej pompy - trafiłeś w dziesiątkę! Niewielkie wymiary (8 x 7x 7cm) idealnie kwalifikują do zamontowania w obudowie. Zasilanie 12V z molexa zapewnia cichą pracę, a także - co najważniejsze zapewnia porządek w przewodach w obudowie. Pompa jest wyposażona w mały rezerwuarek pojemności 100ml

:blink:

KAMILcom

Ty co? obrońca ucieśnionych czy jak ??

 

Widze ze w kolejnym temacie masz jakies objekcje do produktow firmy RN.

Co z tego ze jest rezerwuar?? Tez mam w ukladzie rezerwuar pomimo tego w pompie.

Dlaczego?? Z prostych przyczyn:

1. Ten rez z pompy nie nadaje sie (wedlug mnie do napelniania ukladu)

2. Mam dodatkowy zbiornik z ciecza, ze wzgledu na powiekszenie pojemnosci ukladu a co za tym idzie powiekszenie pojemnosci cieplnej ukladu)

3. Ze wzgledow estetycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazwijmy to faza REN ;P

"fazą REM" raczej.

 

Czym się różni "liquid cooling" od "water cooling" poza bardziej pr0 nazwą?

Na dobrą sprawę prawie każdy ma "liquid", boć niewielu zalewa samą kranówką/destylatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fazą REM" raczej.

 

Czym się różni "liquid cooling" od "water cooling" poza bardziej pr0 nazwą?

Na dobrą sprawę prawie każdy ma "liquid", boć niewielu zalewa samą kranówką/destylatą.

i kazdy uklad powienien nazywac sie liquid ;) bo water to czysta woda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...