Skocz do zawartości
LordFury

Purepc@boinc - Dyskusja Na Temat Projektów

Nasze decyzje na temat projektów  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu projektach osobiście zamierzasz brać udział?

    • wyłącznie w 1
      43
    • w 2-3
      12
    • w 4 i więcej
      1
  2. 2. Matematyka i gry strategiczne

    • ABC@Home (poszukiwanie specyficznych zestawów trójek liczb)
      0
    • SZTAKI Desktop Grid (badania nad wielowymiarowymi systemami liczb dwójkowych)
      3
    • PrimeGrid (publiczna baza dużych liczb pierwszych)
      3
    • inny projekt
      3
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      47
  3. 3. Astronomia, fizyka, chemia

    • LHC@Home (Large Hadron Collider - symulacja akceleratora cząsteczek)
      6
    • Einstein@Home (poszukiwanie w kosmosie pulsarów / gwiazd neutronowych)
      12
    • QMC@Home (Quantum Monte Carlo - badanie struktury i reakcji molekuł)
      4
    • inny projekt
      5
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      29
  4. 4. Biologia i medycyna

    • World Community Grid (poszukiwanie lekarstw na ciężkie choroby i schorzenia)
      23
    • Rosetta@Home (badanie struktury białek w celu znalezienia nowych leków)
      19
    • Predictor@Home (badanie struktury białek w celu znalezienia nowych leków)
      3
    • inny projekt
      1
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ można na forum w ostatnim czasie zaobserwować wybitnie wysokie zagęszczenie postów związanych z przechodzeniem z seti do innych projektów lub też w ogóle kończeniem z SETI, wydaje mi sie, że przyszedł w końcu czas na taki wątek. Choć sam jestem raczej zwolennikiem trzymania się jednego konkretnego projektu, bo wszelkie rozbicie ostatecznie osłabia potencjał zespołu, to jednak nie można oczywiście zabronić innym liczenia jakiegokolwiek innego niż seti. W takiej sytuacji, skoro nasi użytkownicy decydują się na inny projekt, to niech już raczej wszystko pozostanie w rodzinie :wink:

 

Oczywiście osobna kwestią jest to, czy inne tzw. "bardziej sensowne" projekty faktycznie są pod jakiemkolwiek względem lepsze czy bardziej pożyteczne niż seti. Jak od tej pory, mimo że sam cel może być bardziej humanitarny, okazały się one równie abstrakcyjne jak nasi kosmici. Przy wszelkiej biologii nie wiemy też, czy liczymy lekarstwo na raka, czy może nową forme broni biologicznej. Przy fizyce możemy akurat opracowywać konstrukcję rakiety do przenoszenia atomówek. Ale nie da się zaprzeczyć, że z seti może być tak samo. Wydaje mi sie więc, że nie ma potrzeby roztrząsania w tym temacie tej kwestii i z taką dyskusją proszę sie wstrzymać, bo zrobi się tylko burdel.

 

 

Głównym celem tego tematu jest zdecydowanie, które projekty w ramach platformy BOINC członkowie naszego zespołu chcą liczyć oraz jaka liczba osób zamierza ruszać cokolwiek innego niż seti. Powyżej znajduje się ankieta, w której każdy może oddać swój głos odnośnie tego, w jakiej liczbie projektów zamierza uczestniczyć oraz co konkretnie chciałby liczyć w ramach drużyny PurePC. Proszę WSZYSTKICH o oddanie swoich głosów, aby wyniki były jak najbardziej reprezentatywne (swój głos dodam niedługo, aby niczego teraz nim nie sugerować).

 

 

W każdej kategorii projektów wybrałem trzy najpopularniejsze = z najwiekszą liczba uczestników i teamów. Jesteśmy zespołem na tyle silnym, że w małych projektach po prostu nie będzie z kim rywalizować. Jesli już mamy się bić, to bijmy się z najlepszymi :wink:. Poza tym z głosowania wyłączone są:

* SETI@home, bo tu już liczymy i nadal liczyc będziemy

* projekty we wczesnych fazach rozwojowych, bo więcej z nimi problemów niż przynoszą pożytku

* 2x przewidywanie klimatu - ze względu na kosmiczne (w GB) wielkości próbek i czasy liczenia (min. kilka m-cy na próbkę)

Jeśli stwierdzisz, że nie chcesz brać udziału w żadnym projekcie z danej kategorii, wybierz opcje ostatnią ("nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów")

 

I na koniec:

Proszę o poważne podejście do tematu i wybór projektów, które naprawdę masz zamiar liczyć.

Od tego, co tu postanowimy będzie w dużej mierze wyglądała najbliższa przyszłość drużyny

oraz jej miejsce w statystykach i BOINCowej społeczności.

 

 

=========================================================================

#########################################################################

=========================================================================

Update 10-05-2007

 

Szybkie dołączanie do naszych projektów:

 

 

1. SETI@Home

 

a) Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego klienta BOINC, ściągnij go stąd i zainstaluj

 

b) Przy pierwszym uruchomieniu pojawi się okno dołączania do projektu (jeśli klienta miałeś już wcześniej wystarczy wybrać w menu "Dołącz do projektu / Attach to project"). W polu adres projektu wklej http://setiathome.berkeley.edu/. Na następnym ekranie wybierz opcję "New user" i tam wpisz wybraną przez siebie nazwę uzytkownika, maila i hasło (jeśli masz już konto, to wybierz "Existing user" i podaj swojego maila i hasło)

 

c) Program pobierze niezbędne pliki i zacznie liczyć pierwsze próbki

 

d) Dołączasz do drużyny, klikając tutaj: http://setiathome.berkeley.edu/team_join_form.php?id=126291

 

e) W przypadku SETI wręcz obowiązkowa jest instalacja optymalizacji, gdyż poprawiają one szybkość liczenia w ogromnym stopniu. Najwydajniejsze w chwili obecnej optymalizacje do ściągnięcia tutaj: http://lunatics.at/index.php?module=Downloads;catd=9, w każdym archiwum znajduje się instrukcja instalacji.

 

 

 

2. World Community Grid

 

a) Wchodzisz na stronę https://secure.worldcommunitygrid.org/reg/viewRegister.do i wypełniasz stosowne pola odnośnie nazwy użytkownika (proponuję identyczną jak w SETI i Einsteinie), maila itp. Z listy krajów wybieramy oczywiście IV RP :wink:, zaś poniżej znajduje się wyszukiwarka zespołów - wystarczy wpisać purepc, znajdzie już dalej bez problemu.

 

b) Na samym dole znajduje się lista projektów, w których chcemy uczestniczyć. Oczywiście wybór tu należy do Ciebie - proponuję tylko odznaczyć Help Cure Muscular Dystrophy, ponieważ działa on tylko na platformie UD, my zaś liczymy na BOINC. Po wypełnieniu wszystkiego klikamy Continue i konto zostaje utworzone.

 

c) Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego klienta BOINC, ściągnij go stąd i zainstaluj

 

d) Przy pierwszym uruchomieniu pojawi się okno dołączania do projektu (jeśli klienta miałeś już wcześniej wystarczy wybrać w menu "Dołącz do projektu / Attach to project"). W polu adres projektu wklej http://www.worldcommunitygrid.org/. Na następnym ekranie wybierz opcje "Existing user" (nie "New user") i tam wpisz podaną przy rejestracji nazwę użytkownika i hasło.

 

e) Program pobierze niezbędne pliki i zacznie liczyć pierwsze próbki

 

f) Dla WCG nie pojawiły sie niestety do tej pory żadne porządne optymalizacje

 

 

 

3. Einstein@Home

 

a) Kliknij link obok i utwórz nowe konto: http://einstein.phys.uwm.edu/create_accoun...php?teamid=8007. Bedzie ono od razu należało do zespołu PurePC.pl. Rozsądnie bedzie, jesli nazwa, maile itp. będą identyczne jak w przypadku SETI i WCG - będziemy mogli łatwiej się identyfikować, zapobiegnie to też pieprzeniu się statystyk.

 

b) Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego klienta BOINC, ściągnij go stąd i zainstaluj

 

c) Przy pierwszym uruchomieniu pojawi się okno dołączania do projektu (jeśli klienta miałeś już wcześniej wystarczy wybrać w menu "Dołącz do projektu / Attach to project"). W polu adres projektu wklej http://einstein.phys.uwm.edu/. Na następnym ekranie wybierz opcje "Existing user" (nie "New user") i tam wpisz podanego przy rejestracji maila i hasło.

 

d) Program pobierze niezbędne pliki i zacznie liczyć pierwsze próbki

 

e) Optymalizacje, które zostały opracowane dla Einsteina zostały włączone do głównej dystrybucji aplikacji. Nie ma więc potrzeby instalowac ich już osobno.

 

 

=========================================================================

#########################################################################

=========================================================================

 

 

Bezpośrednie linki do stron zespołu w poszczególnych projektach:

 

* Einstein@Home: http://einstein.phys.uwm.edu/team_display.php?teamid=8007

 

* World Community Grid: http://www.worldcommunitygrid.org/team/vie...amId=066HDSNVR1

 

* SETI@home: http://setiathome.berkeley.edu/team_displa...p?teamid=126291

 

 

Sumaryczne statystyki polskich zespołów:

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_...oland&or=18

 

Dołączona grafika

 

 

=========================================================================

#########################################################################

=========================================================================

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć nieco więcej o poszczególnych projektach polecam lekturę - link lub skorzystanie z BOINCopedii (w której znajdziecie opisane pokrótce po polsku wszystkie projekty łącznie z tymi w fazach alfa, beta itd. oraz odnośniki do nich).

 

PS. Nie chcę być posądzony o kryptoreklamę konkurencji (z której pochodzę) - po prostu chciałbym ułatwić wybór kolegom i koleżanką z konkurencyjnej polskiej drużyny.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że to powstało, chciałem założyć podobny topik, ale jakoś czasu brak.

 

Mam nadzieję, że dojdziemy do czegoś wspólnie ;) Imo dobrze by było dołączyć do jednego projektu oprócz seti - po co się rozdrabniać. Jak już być zespołem wieloprojektowym to WSZYSTKIE, a nie kilka, bo to bez sensu.

 

Lordzik: masz talent, ładna przemowa wstępna :D

 

//

 

i jeszcze dodam: TYLKO NIE ROSETTA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIGHTAIDS@HOME - dobrze by bylo to dodac :)

Ja od niedawna licze wlasnie w tym projekcie, mozliwe ze jakos przyczynimy sie do wynalezienia leku na aids.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2595267[/snapback]

Jak już być zespołem wieloprojektowym to WSZYSTKIE, a nie kilka, bo to bez sensu.

 

Lordzik: masz talent, ładna przemowa wstępna :D

 

//

 

i jeszcze dodam: TYLKO NIE ROSETTA !

1. Na wszystkie obawiam się, że nie mamy ludzi i kompów, żeby cokolwiek osiągnąć ;). Panowałoby rozdrobnienie totalne, cieżko by było rywalizowac wewnątrz teamu, a przynajmniej mniej efektowne by to było. Wydaje mi się, że wybranie pojedynczych kluczowych projektów jest rozsądnym kompromisem. A jeśli uda się w przyszłości zespołowi urosnąć, to oczywiście mozna dodawać kolejne.

2. Dzięki, próbowali mi kiedyś wbic do głowy naukę z lekka "marketingowego" pisania "do ludu" i widocznie coś tam zostało :D

3. Zgadzam się w pełni, co już napisałem w drugim duzym wątku. Jesli prawdą jest też to, co napisano o Predictorze w opisach podanych przez AL ADIM, to z medycznych zostaje tylko WCG (które i tak było od początku moim wyborem).

 

FIGHTAIDS@HOME - dobrze by bylo to dodac :)

Ja od niedawna licze wlasnie w tym projekcie, mozliwe ze jakos przyczynimy sie do wynalezienia leku na aids.

AIDS jest podprojektem World Community Grid - znajduje sie w sekcji "What we do" na http://www.worldcommunitygrid.org/ - wraz z kilkoma innymi. Nie widnieją one osobno w żadnych statystykach, ich punkty muszą być zaliczane do ogólnych WCG. Nawet forum FightAIDS@Home to po prostu subforum głównego WCG. Zerknij na swoje statystyki i daj znac, to będziemy mieć pewnośc, do czego przypisuje.

 

 

Osobiście, jeśli mamy juz rozbudowywać team, to jestem za dodaniem World Community Grid z biologiczno-medycznych, oraz QMC albo Einsteina z fizycznych, matematyczne bym sobie darował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AIDS jest podprojektem World Community Grid - znajduje sie w sekcji "What we do" na http://www.worldcommunitygrid.org/ - wraz z kilkoma innymi. Nie widnieją one osobno w żadnych statystykach, ich punkty muszą być zaliczane do ogólnych WCG. Nawet forum FightAIDS@Home to po prostu subforum głównego WCG. Zerknij na swoje statystyki i daj znac, to będziemy mieć pewnośc, do czego przypisuje.

FightAIDS@Home jak i kilka innych projektów jest podprojektem w WCG. Punkty z wszystkich tych podprojektów są naliczane na jedno konto -> WCG. Natomiast można sobie wybrać co (jaki projekt) liczyć w ramach WCG. Można sobie taki projekt wybrać w opcjach. Po zalogowaniu na stronie WCG na swoje konto klikasz na "My Projects" i wybierasz sobie konkretny.

 

Dołączona grafika

 

Tymniemniej WCG ogólnie kiepsko punktuje - choć cele ma szczytne. Także nawigacja po stronce jest nieco inna niż na reszcie typowo BOINCowych projektów - co może być dodatkowym utrudnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge liczyć wszystko tylko 1 warunek - unistaller do BQI seti i odpowiednie BQI dla danego projektu - bo na 80 kompach przeinstalować Boinc to dziekuje

Zrobię Ci nawet w jednym pliku ;) zresztą nie widzę powodu, żeby przestać liczyć seti.

 

Ja przy wyborze projektu sugerowałbym sie tez tym czy są optymalki (jak nalicza pkty też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymniemniej WCG ogólnie kiepsko punktuje - choć cele ma szczytne. Także nawigacja po stronce jest nieco inna niż na reszcie typowo BOINCowych projektów - co może być dodatkowym utrudnieniem.

Kiepsko tzn.? Mógłbyś napisać, jaki masz sprzęt, jakie są przeciętne czasy liczenia próbki i ile punktów za ową można się spodziewać?

 

I druga sprawa, jak wspomnial kszonek, czy są dostępni klienci wykorzystujący też nowe procesory/instrukcje, czy trzeba liczyć jak na 486 z ciut wyższym zegarem? (czyt. bez optymalizacji pod późniejsze instrukcje) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko tzn.? Mógłbyś napisać, jaki masz sprzęt, jakie są przeciętne czasy liczenia próbki i ile punktów za ową można się spodziewać?

 

I druga sprawa, jak wspomnial kszonek, czy są dostępni klienci wykorzystujący też nowe procesory/instrukcje, czy trzeba liczyć jak na 486 z ciut wyższym zegarem? (czyt. bez optymalizacji pod późniejsze instrukcje) :rolleyes:

Mój sprzęt kiedy liczyłem WCG (a dawno to było) był inny od obecnego. Wtedy używałem athlonów 64 wersje od 3000 do 3700 włącznie - wszystkie mocno kręcone. Za godzinę pracy dostawałem wtedy od 4,5 pkt do 12 (mają duży rozrzut) - podczas gdy w innych projektach dostawałem wtedy ok. 18 i więcej punktów za godzinę. Jak jest obecnie nie wiem, ale podobno coś się odrobinę poprawiło - link.

Co do sprawy optymalizacji to nie jestem pewien, ale raczej jest z nimi bardzo kiepsko na WCG, chyba tylko jeden podprojekt zaczął przechodzić beta-testy wspierania platformy x86_64 - link.

Natomiast wydaje mi się, że najlepiej zoptymalizowanym projektem jest EINSTEIN. Swego czasu Węgierski programista AKOSF zrobił do tego projektu całą masę optymalek. Problem dla Was będzie polegał na tym, że były one tak dobre iż cały projekt zaczął ich używać jako oficjalnych i sam zaczął je rozsyłać jako swojego klienta - a zatem wszyscy użytkownicy tego projektu jadą na optymalizacji.

Tak ogólnie to z optymalizacjami do innych projektów niż SETI i wspomniany EINSTEIN jest niezmiernie krucho. Pojawiło się raptem kilka "słuchów" nad pracami przy takowych do kilku projektów (min. SZDG, µFluids, Riesel Sieve) - niestety na "słuchach" się zakończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki. Oczywiście poza tym polecam po prostu wejście na http://boinc.berkeley.edu/projects.php i pobłądzenie po stronach poszczególnych projektów. Wskazana także wizyta na http://pl.boincstats.com/ i upewnienie się, że dany projekt ma minimum te 5.000-10.000 uzytkowników - nie widze sensu angazowania się w mniejsze.

Znalazłem jeszcze to. Edytowane przez AL ADIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zainteresować się projektem poza boincowym: FAH, cele szczytne:

 

choroba Alzheimera

Nowotwory

choroba Huntingtona

Osteogenesis Imperfecta

choroba Parkinsona

rybosomy i antybiotyki

W tym też się teamy ścigają, optymalek jest mnóstwo (nawet na GPU czy PS3) Ja i pixelik przeszlibysmy już na FAH ale był problem z aplikacją na dwa rdzenie (30 min walki i powrót do seti :lol: ) U mnie na linuxie poszło od kopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem F@H ale po pierwsze problemy z odpaleniem na 2óch rdzeniach, po drugie nie da się go ukryć/zminimalizować do traya jak Boinc/UD, obsługa GPU od ATI i to najlepiej X1900 + trzeba stery w wersji 6.4 czy 6.5 więc wątpie czy R600 będzie działał :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gpu, to nie mam pojęcia jak to smiga i na czym - mam tylko x300. A co do 2 rdzeni to wiem że były problemy u pixelika pod windowsem xp, ciekawe jak się zachowuje wersja pod linuxa która jest już napisana dla x64.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to z optymalizacjami do innych projektów niż SETI i wspomniany EINSTEIN jest niezmiernie krucho. Pojawiło się raptem kilka "słuchów" nad pracami przy takowych do kilku projektów (min. SZDG, µFluids, Riesel Sieve) - niestety na "słuchach" się zakończyło.

Za czasów jak liczyłem Sztakiego to optymalki wywalały mi co jakiś czas próbki. Proc był kręcony ale nie było to przez OC.

 

Einstein swego czasu był super, za czasów starej aplikacji z optymalką robiłem 1000 rac z jednego małego sempka @ 2900. Niestety skończyło się co dobre i wtedy przeszedłem na SETI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty non-boincowe raczej odpadają, bo po prostu nieco komplikują życie. Założenie przecież jest takie, że zostajemy przy seti i dokładamy kolejne projekty - można sobie prościutko przydzielać czasy liczenia procentami wewnątrz jednego klienta. Liczenie FAH i podobnych oznacza raczej całkowitą rezygnację z seti, bo nie wierzę, że komuś będzie chciało się żonglowac aplikacjami.

 

 

Z sondy na chwilę obecna wynika, że najmilej widziane byłyby WCG oraz Einstein. No ale poczekajmy jeszcze nieco, bo głosowało niecałe 20 osób, a mamy przecież w teamie prawie setkę. Głosować ludziska i się nie opieprzać! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za zmianą projektu, ale tylko i wyłącznie jeśli poświęcimy sie jednemu. Jak już liczyć, to pełną parą jeden projekt a nie tak cykać po trochę z każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia stricte RAC->max oczywiście, że najlepszym wariantem jest poświęcenie 100% mocy sprzętu na SETI. Najlepiej poznane, są optymalki pod konkretne maszyny, nie sprawia większych problemów itp. itd.

 

Tylko właśnie niektórym kosmici już nie odpowiadają i temat ten powstał po to, aby takich liczących team nie tracił. Skoro niektórzy już się decydują na porzucenie seti na rzecz innego projektu, to stwórzmy warunki, żeby dalej mogli liczyć w tym samym teamie. Ktoś może mi wytknąć, że jeszcze dość niedawno sam byłem przeciwny takiemu rozwiązaniu, ale ostatnio faktycznie coś nam ludzie uciekać zaczęli, bo seti się już znudziło, bo inne projekty bardziej użyteczne itp. itd. Szkoda po prostu ich tracić...

 

Natomiast wariant z całkowitym przejściem na inny projekt całego zespołu (czyli zupełnie olewamy seti) ma dwie zasadnicze wady:

1. obecny RAC szlag trafi, skoro inne projekty nie są tak zoptymalizowane

2. część (większość?) uczestników nadal chce liczyć seti, nawet gdyby jakiś % czasu poświęcić innym projektom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie sprawa optymalek najbardzije irytuje .... Seti pod tym względem jest naprawdę dobre, tyle że od kilku dobrych dni próbek nie rozsyła i mi się sprzęt marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam zaczolem liczyc rosette i dolaczylem do teamu purepc rosetta;) tlumu nie ma ale na czas braku seti przynajmniej cos robi:) tylko lipa z optymalkami:/ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też witam wszystkich!

Nie wiadomo kiedy uporają się z awarią serwera Seti - dlatego też zacząłem liczyć Rosette - co by komp się nie marnował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze SETI@home.

In the end wszystkie projekty sa bez sensu ;)

Niektorzy chca szukac leku na raka, moze najpierw niech przestana kurzyc cygarety itd.

 

Ale przynajmniej jest o czym pogadac hehe

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj caly dzien walczylem z WCG, ale nawet nie moglem wejsc na stronie w swoj profil, o pobraniu probek nie wspominajac. Dlatego zdecydowalem sie na Rosette, tymczasowo, do czasu powrotu SETI. Owszem wolalbym liczyc cos bardziej zwiazanego z medycyna, ale skoro wszyscy licza SETI, to tez przy tym pozostane (jak projekt ruszy oczywiscie). Posiadam w sumie dwa liczydla - e6400@2.4 (lajcik przez tempy na BOXie :/) i gdy jestem w pracy Centrino 1.6 (lapek). Jak namowie siostre to dojdzie jeszcze Sempron 2800+, w czesciach lezy jeszcze Athlon 2000+ i Celek 2400, takze zle nie jest ;)

Wracajac do tematu - wole by team liczyl raz a porzadnie niz sie rozdrabnial.

 

Taki maly zjazd z tematu - nie bedzie wam przeszkadzalo, ze dolaczy w SETI do was user, ktory konto ma co prawda od 26 mar 2006, ale creditow 0? (Zalozylem kiedys z ochota na liczenie SETI, ale moj owczesny Athlon 2600+ padl i nie bylo na czym liczyc specjalnie).

 

EDIT : Mala poprawka - na lapku mam Celerona M, a nie Centrino, sorki ;)

Edytowane przez dace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj caly dzien walczylem z WCG, ale nawet nie moglem wejsc na stronie w swoj profil, o pobraniu probek nie wspominajac. Dlatego zdecydowalem sie na Rosette, tymczasowo, do czasu powrotu SETI. Owszem wolalbym liczyc cos bardziej zwiazanego z medycyna, ale skoro wszyscy licza SETI, to tez przy tym pozostane (jak projekt ruszy oczywiscie).

Ja do czasu powrotu SETI wczoraj zainstalowałem i poszło wszystko bez problemów.

1. Rejestrujesz nowe konto na stronie projektu - 2601638[/snapback]

Posiadam w sumie dwa liczydla - e6400@2.4 (lajcik przez tempy na BOXie :/) i gdy jestem w pracy Centrino 1.6 (lapek). Jak namowie siostre to dojdzie jeszcze Sempron 2800+, w czesciach lezy jeszcze Athlon 2000+ i Celek 2400, takze zle nie jest ;)

Piękny zestaw, ładny RAC mozna już na tym wyrobić, infekuj wszystko, co w łapy wpadnie :mrgreen:

Taki maly zjazd z tematu - nie bedzie wam przeszkadzalo, ze dolaczy w SETI do was user, ktory konto ma co prawda od 26 mar 2006, ale creditow 0? (Zalozylem kiedys z ochota na liczenie SETI, ale moj owczesny Athlon 2600+ padl i nie bylo na czym liczyc specjalnie).

A czemu miałoby przeszkadzać? Każdy jest mile widziany, data rejestracji jest zupełnie bez znaczenia. Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...