Skocz do zawartości
LordFury

Purepc@boinc - Dyskusja Na Temat Projektów

Nasze decyzje na temat projektów  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu projektach osobiście zamierzasz brać udział?

    • wyłącznie w 1
      43
    • w 2-3
      12
    • w 4 i więcej
      1
  2. 2. Matematyka i gry strategiczne

    • ABC@Home (poszukiwanie specyficznych zestawów trójek liczb)
      0
    • SZTAKI Desktop Grid (badania nad wielowymiarowymi systemami liczb dwójkowych)
      3
    • PrimeGrid (publiczna baza dużych liczb pierwszych)
      3
    • inny projekt
      3
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      47
  3. 3. Astronomia, fizyka, chemia

    • LHC@Home (Large Hadron Collider - symulacja akceleratora cząsteczek)
      6
    • Einstein@Home (poszukiwanie w kosmosie pulsarów / gwiazd neutronowych)
      12
    • QMC@Home (Quantum Monte Carlo - badanie struktury i reakcji molekuł)
      4
    • inny projekt
      5
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      29
  4. 4. Biologia i medycyna

    • World Community Grid (poszukiwanie lekarstw na ciężkie choroby i schorzenia)
      23
    • Rosetta@Home (badanie struktury białek w celu znalezienia nowych leków)
      19
    • Predictor@Home (badanie struktury białek w celu znalezienia nowych leków)
      3
    • inny projekt
      1
    • nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów
      10


Rekomendowane odpowiedzi

do wcg nie ma żadnych optymalek (są tylko do klienta boinc) - WCG leci sobie na domyślnych klientach - co do temp to nie zapominaj że u mnie jest 2.13G @ 3,8G/1.6V i 4MB cache ;) - licząc łopatologicznie z 65W w stock wydziela teraz ok. 170W :P

 

do tego całe wc zamknięte w obudowie (BIP i BIP2, D-Tek, mały rez, DCC i węże 8/10)

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce nic mówqic,ze mozę by tak zrobić i przykleić temat o teamie WCG? B)

Może nieco by popularność teamu wzrosła bo mało nas(inna sprawa,zę silna ekipa :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do informacji. Jakiś czas temu pojawiła się możliwość wyboru kraju pochodzenia zespołu, a widzę, że wasz founder w WCG zaspał i dalej macie flagę jako zespół międzynarodowy. Zresztą nie tylko on, zespołów które zmieniły barwę na polską jest niewiele link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę Rosetta i jestem happy :) Białka to przyszłość!

 

P. S. Jestem na miejscu Rosetta:350 BONIC: 3,864 jeśli chodzi o POLSKĘ :) a w sumie mam tylko A64 2000@ 2500 i wyłączam na noc :)

 

Jakoś najbardziej mnie przekonuje ten program. Najpierw liczyłem 1 Seti, po zamknięciu UD, a teraz Rosetta.

 

Pozdrawiam wszyskich świadomych! B-)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak jest (musiałem być zmęczony :-P http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=69530 )

 

Po pierwsze wydaje mi sie trochę głupie, aby druga Polska drożyną była PurePC.

Projekt o takiej nazwie powinien być międzynarodowy.

Użytkownicy tego serwisu (widzę) widza w tym tylko zabawę - rywalizacja zespołowa (liczą SETI).

No dobrze, ale przydało by sie dołączyć tak do zespołu BOINC@Poland, nie popsuło by to Wam zabawy (to tak na marginesie).

 

SETI nie powinno sie liczyć, a powody są w linku powyżej; liczcie coś innego ludzie, bo to jest marnotrawstwo zwyczajne.

 

A po wynikach ankiety odnoszę jeszcze gorsze zdanie o Was ( z całym szacunkiem):

"nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów" - oj, sporo zaznaczeń widać, ze nikt poważnie tego nie traktuje tylko dla zawodów wszystko sie odbywa (trzeba chociaż było zachować pozór i zaznaczyć "inny projekt".

 

Każdy projekt w ankiecie jest wart mocy Waszego komputera, dlatego gorąco namawiam do zmiany projektu głównego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wydaje mi sie trochę głupie, aby druga Polska drożyną była PurePC.

Projekt o takiej nazwie powinien być międzynarodowy.

Użytkownicy tego serwisu (widzę) widza w tym tylko zabawę - rywalizacja zespołowa (liczą SETI).

No dobrze, ale przydało by sie dołączyć tak do zespołu BOINC@Poland, nie popsuło by to Wam zabawy (to tak na marginesie).

 

SETI nie powinno sie liczyć, a powody są w linku powyżej; liczcie coś innego ludzie, bo to jest marnotrawstwo zwyczajne.

 

A po wynikach ankiety odnoszę jeszcze gorsze zdanie o Was ( z całym szacunkiem):

"nie chcę liczyć niczego z tej kategorii projektów" - oj, sporo zaznaczeń widać, ze nikt poważnie tego nie traktuje tylko dla zawodów wszystko sie odbywa (trzeba chociaż było zachować pozór i zaznaczyć "inny projekt".

 

Każdy projekt w ankiecie jest wart mocy Waszego komputera, dlatego gorąco namawiam do zmiany projektu głównego.

po 1 - tak - widzimy w tym zabawę... i?

po 2 - dołączyć do B@P? Usłyszałem "nie chcemy się łączyć z PurePC - więc występujesz w imieniu B@P i składasz propozycję, bo nie rozumiem?

po 3 - wiemy, że SETI nie powinno się liczyć, już nam to mówisz po raz kolejny w ciągu ostatnich dni

po 4 - dlaczego jak ktoś nie chce liczyć czegoś z danej kategorii to źle? Powinien fałszować wyniki, "aby zachować pozory"?

 

I licz sobie co chcesz, nie zmuszamy Cię do SETI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łolaboga, ta sama śpiewka w trzech tematach :mur:

 

Rozumiem, że bardzo chcesz, aby każdy dogłębnie zapoznał się z Twoją opinią, ale nie sądzisz, że trochę przeginasz? Moderatorzy chętnie za takie trollowanie procentami nagradzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łolaboga, ta sama śpiewka w trzech tematach :mur:

 

Rozumiem, że bardzo chcesz, aby każdy dogłębnie zapoznał się z Twoją opinią, ale nie sądzisz, że trochę przeginasz? Moderatorzy chętnie za takie trollowanie procentami nagradzają...

Przyznaje może trochę przesadziłem, ale w wszystkim tematach mówiłem na temat, wiec nie wiedzę powodu, aby mnie karać.

 

po 2 - dołączyć do B@P? Usłyszałem "nie chcemy się łączyć z PurePC - więc występujesz w imieniu B@P i składasz propozycję, bo nie rozumiem?

B@P jest oficjalnym przedstawicielstwem Polski, a Wasza nazwa przemawia za teamem międzynarodowym.

Podobno duch Narodowy jest najsilniejszy :P

 

A jak już mówicie, ze pisze to w paru watkach to powinniście wiedzieć, ze liczę sam, a wyniki mnie zupełnie nie obchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B@P jest oficjalnym przedstawicielstwem Polski, a Wasza nazwa przemawia za teamem międzynarodowym.

Podobno duch Narodowy jest najsilniejszy :P

BOINC@Poland nie jest żadnym oficjalnym przedstawicielstwem Polski, ponieważ nie istnieje żaden urząd czy instytucja związana z BOINC w Polsce, która miałaby prawo komukolwiek przyznawać takie przywileje. Takiego prawa również sami sobie nie uzurpujemy.

Każda drużyna ma więc takie samo prawo do bycia reprezentantem Polski w BOINC.

 

Pozdrawiam

Bober/B@P

Edytowane przez Kerebob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...