Skocz do zawartości
mikas

Dece I Przekierowanie Portów / Wolno Działa Www

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od znajomego Router Linksys do przetestowania. Podłączyłem do niego aparat telefoniczny i śmiga super bez komputera. Ale mam mały problem, bo Router nadał mojemu komputerowi adres 192.168.15.100 tworzy swoją podsieć. Ja wcześniej miałem 192.168.1.28 i byłem widoczny w programie DeCe, który służy do rozmów po lanie. Czy istnieje jakaś możliwość by nadal być widocznym w tym Dece? Ktoś mi powiedział, że muszę przekserować porty w tym routerze albo ustawić DMZ. Przestawienie na DMZ nic mi nie pomogło, a port 8586 (o tym porcie dowiedziałem się od admina i sprawdziłem dodatkowo w ten sposób jak na zdjęciach) przekierowałem w ten sposób jak na zdjęciu i też dalej nie działa. Bardzo proszę o pomoc gdyż jest to moja pierwsza zabawa z Routerem i za bardzo w tym się nie orientuje. Poniżej przedstawiam zdjęcie z moją konfiguracją może ktoś mi podpowie, w który m miejscu mam coś zmienić, jeśli to w ogóle możliwe by być widocznym pod tym DeCe.

 

To są ustawienia mojego ip

Dołączona grafika

 

Potem musiałem wykryć numer PID DeCe

Dołączona grafika

 

Jak już miałem PID to wiedziałem jaki jest port DeCe (ale admin też mi o tym powidział)

Dołączona grafika

 

Potem w routerze ustawiłem to

Dołączona grafika

 

Ale i tak DeCe nie działało, może coś źle zrobiłem, dlatego umieściłem te screnshoty.

 

Dodatkowo mam jeszcze jedno pytanko, bo widzę, że jak mam podłączony komputer przez tego routera to strony nie otwierają się tak szybko jak bez niego, jest spore opóźnienie lub doczytają się do pewnego momentu a potem muszę jeszcze chwile czekać lub czasami ponownie odświeżyć stronę. Może trzeba jakoś poustawiać ten cały router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...