Skocz do zawartości
dobo90

Budzetowka Na Am2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcialem kupic mobo + procek + ram + grafa w kwocie nie przekraczajacej 1000 zl. Zauwazylem, ze dobre ceny i niezle produkty posiada sklep Agito ;). Oto moj zestaw:

 

-> Abit KN9

-> AMD Athlon 64 X2 3600+ AM2 BOX

-> Goodram DDR2 1024MB 667MHz CL5.0 BOX vs A-Data DDR2 1024MB 667MHz CL5 BOX

-> Palit GeForce 7600 GS Sonic 256MB DDR3 PCI-E BOX

+

-> DELTA DPS-400MB-1 A POWER OK

 

Mam kilka pytan zwiazanych z wyborem podzespolow :).

1) Czy X2 podany w linku to Brisbane? (wszystko na to wskazuje oprocz cyferek 0.09 w opisie :-|)

2) Ktore ramy wybrac? (z tego co czytalem to A-Daty bardzo ladnie sie kreca, ale cos czesto ostatnio padaja :-|)

3) Zasilacz wystarczy? Odpali bez problemow z ta mobo? Warto dolozyc i kupic ModeCom'a MC-350?

 

Serdecznie dziekuje za wszelkie rady i odpowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

2) A-Data

3) Trzeba dopłacić do Modecom MC-350 (lub Amacrox Warrior AX-400PNF - to samo), albo chociaż do FSP350-THA-P, który jest konstrukcją +12V a nie jak Delta +5V (do Socket A to się nadaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamlop

Tez mi sie wydaje, ze to Brisbane ;).

 

A co z ta zasilka? Jest nawet o niej topic na forum (link), opinie sa bardzo dobre, tylko byl problem z 5VSB (zasilka nie startowala z niektorymi plytami glownymi). Zostalo to juz rozwiazane. W koncu nie wiem co mam brac :|. Ktos doradzi?

Edytowane przez d0b0c0p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zmienili dane, czyli to jednak Windsor :cry:. A dawniej byly Brisbane (opis byl w 100% zgodny) :?.

A co do zasilacza to pewnie kasy nie starczy. Ta Delta jest na prawde mocna z tego co wyczytalem. Tylko, ze jej pochodzenie troche niepewne :-|.

 

Wszystko sie zaczyna pitolic :damage_wall:!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to masakra.

Też mi się wydaje, że były Brisbane i takiego zamawiałem. Ciekawe co teraz mam zrobić, skoro dowodów raczej brak, że było inaczej?

 

Dobra, mail wysłany. Myślicie, że warto walczyć o Brisbane?

Edytowane przez _piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Agito niefair postapilo :/.

Napisalem do nich maila i dostalem odpowiedz:

Procesor będący aktualnie w sprzedaży jest procesorem o oznaczeniu producenta ADO3600CUBOX.

Czyli Windsor jak nic :damage_wall:.

 

[Edit]

28 kwietnia byl Brisbane jak byk :-|.

Kilk - screen z cache google

Edytowane przez d0b0c0p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

[Edit]

28 kwietnia byl Brisbane jak byk :-|.

2597937[/snapback]

......

Ciekawe co teraz mam zrobić, skoro dowodów raczej brak, że było inaczej?

Dobra, mail wysłany. Myślicie, że warto walczyć o Brisbane?

Nie wiem czy warto, opieralem się tylko na opiniech fachowcow z tego Forum decyduja sie na "Brisbane", ale jesli się zdecydujesz, według regulaminu sklepu - http://www.agito.pl/?switch=pomoc&p=9 , masz prawo rządac zwrotu pieniedzy lub wymiany towaru (pkt 16 lub pkt 11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, ze KN9 + 1GB A-Data + 7600GS zamowie w Agito, a Brisbane + MC-350 w Apollo :). To czekam do poniedzialku i pewnie zamawiam :).

 

Znajde lepszy zasilacz w tej cenie (najlepiej w Apollo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stwierdzono, choć za 20 złotych więcej masz Chieftec GPS-350EB-101A 350W. Tyle, że ja słyszałem, że ta seria (101) była jakaś wadliwa czy coś ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleys, widzę, że masz już taki sprzęt jaki chcę kupić:

KN9

X2 3600 Brisbane

1GB A-Data 667

7600 GS

tylko cooler nie wiem czy AC64 (mało kasy), czy Infinity (około 160zł). To zależy jak mi starczy.

 

Pytanie jest takie, jak ten sprzęt się spisuje w "boju" :D. Czy daje sobie na dzień dzisiejszy jako tako radę? Wiadomo, że szału nie ma zwłaszcza z 7600, ale i tak za jakiś czas przesiądę się na coś z DX10. Znaczy wtedy, kiedy będą podstawy do nabycia takiej kraty. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...