Skocz do zawartości
pasztecik

Van Buren

Rekomendowane odpowiedzi

Black Isle Studios Tech Demo Trailer

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4758

 

Posty wydzielone z tematu o Fallout 3.

 

Van Buren to zupełnie inny projekt tworzony przez twórców Falloutów, który już nie istnieje. Van Buren był niemal ukończoną grą, jednak po upadku firmy nikt nie wykupił praw do Van Burena, a sama gra została zawieszona w świecie pomiędzy światem żywych a światem martwych. Nikt zapewne nie powróci do ukończenia tego projektu. Bethesda wykupiła prawa do Falloutów i tworzy swoją zupełnie nową grę - Fallouta 3.

 

Proszę pisać w tym temacie tylko o Van Burenie.

 

//Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Isle Studios Tech Demo Trailer

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=4758

Ale mi to capi Tacticsem. Nie ma szans, zeby ta gra bylo choc w 10% tak dobra jak jej poprzednicy. Jak juz w wyborze perkow zobaczylem ta postac w 3D to mi sie na wymioty wzielo. Jedyna szans, to zebranie 100 000 podpisow, zeby zrobili Fallout 3 na starym engine :) (marzenia). Raczej kijem tej trojki nie tkne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy wywalili system turowy ? Jak tak to .... :damage_wall: :mur: Co do grafiki to mi by taka pasowała ;) Klimat jak w Falloutach poprzednich (prócz Tactis). Tylko, żeby był system turowy, a nie takie coś jak na tym techdemie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest stary trailer, pokazuje gameplay z Van Burena (robocza nazwa fallout3) i jest jeszcze podpisany sygnaturą Black Isle. Nowego Fallouta robi Bethesda na zmodyfikowanym engine Obliviona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten trailer to po pierwszych 10 sec stwierdziłem "Nie będzie się w to grało z przyjemnością".

Wolałbym żeby zrobili to na silniku F2. Już w FT:T grałem z szacunku do F i F2...

 

Free - system turowy będzie tak jak w FT:T - On or Off :)

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież to movie z Van Burena jak napisał alCatraz wiec po co tyle stresu ;]. BI juz od 2003 praktycznie nie istnieje ;p. Co do walki to na tym video bardzo dobrze widać ze real time zabił by Fallouta (mi w taktiksie pasił ;] ale w RPG nie ma bata).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że ten Van Buren już był robiony pod dzieciaki 12+. <_< Rewelacyjny, dorosły klimat F1 i F2 pewnie by zniknął, choćby dzięki ocenzurowanym dialogom, czy np. usunięciu efektownych animacji śmierci.

 

Czerwona chmurka po oddaniu serii z uzi czy z miniguna? wtf? :mad: Dla cukierkowej grafiki odpalam Final Fantasy, a nie Fallouta.

 

Coraz bardziej sceptycznie podchodzę do F3, wątpię, żeby choć w części był tak dobry jak poprzednicy. Ale co zrobić, dzisiaj liczy się kasa, którą najłatwiej wypompować z rodziców g0wniarzy. Nie ma już gier dla wąskiej grupy odbiorców. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale chodzi mi o samą tendencję pokazującą w jakim kierunku poszli twórcy Van Burena. Nie spodziewaj się, że teraz Bethesda zawróci, imho pójdzie nawet dalej -> będzie klapa. Oczywiście chciałbym się przyjemnie rozczarować ale to już chyba tylko marzenie.

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladacie tech demo z niegotowego produktu nieistniejacego studia i wyciagacie daleko idace wnioski ;)

Moze najpierw poczekajcie, az Bethesda cos pokaze, a nie wrozcie z fusow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow to jest dopiero blast from the past: http://www.nma-fallout.com/article.php?id=35970

Uwolnili tech demo strego Van Burena. Ja już sciągam. Ciekawa jak to się miało do poprzednich Falloutów. Kiedy jeszcze było w produkcji to śledziłem na bieżąco i gdyby został ten projekt zfinalizowany to było by bosko.

Edytowane przez szary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 (Van Buran Tech Demo - Cancelled)

http://www.3dgamers.com/games/fallout3cancelled/downloads/

Juz scigam. A raczej czekam (80 min ;0 plus 1h sciagania to bedzie z 3 ale poczekam). W koncu to nie dokonczony F3 :P. Kto sciagnie nie wali skrinami i opisuje wrażenia. Niestety jak pisza na nma to jest tylko real time i wiele crash'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Nawet do Vault'a nie wszedłem :/. Szkoda ze rozdzielczosci nie mozna zmienic bo nic przeczytać sie nie da przy takiej. Nie podoba mi sie w dodatku podział skill na combat itp. Firearms zastąpic miało small gus, big i Energy weapons :blink:. Mniejsza z tym jutro (a raczej dzis tylko pożniej :P) zarzuce skrinami jak uda mi sie do vaulta wejsc o ile sie da.

 

EDIT 2 raz zagrałem i zwis (ctrl+del+alt pomaga) i co zauważyłem. Nie było speech'a ;0. Mam nadzieje ze po prostu to była wersja demo (brakowało wielu elem) a nie zakładali ze bez speech'a teraz F bedzie. Oby tylko w F3 od Besthady zachowali wszystkie stare skill itp..

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne to demo ogolnie gra zapowiada sie biednie juz lepiej by bylo jak by tacticsa podrasowali zrobili jakas normalna fabule i mozna by grac ale to co jest w demie to cienizna straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedne to demo ogolnie gra zapowiada sie biednie juz lepiej by bylo jak by tacticsa podrasowali zrobili jakas normalna fabule i mozna by grac ale to co jest w demie to cienizna straszna.

gratulacje dla tego pana... wie pan w ogole co pan wlaczyl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo fallout 3 ??

:lol2: :lol2: to jest alfa Van Burena a nie demo F3. Przecież na 1 rzut oka widać ze to nie silnik Obliviona..

 

Zarzucam skriny z niby alfy ;p:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Ogolnie to sie przecietnie to prezentowało. Ale mogli i takie coś wypuscic to i tak bym zagram i pewnie kupił ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak miał wygladać projekt finalny ale jak podobny do tego to imo dobrze ze Van Buren nie wydzedł ;]. Za duzo zmian na "-". No i ten fog of war na 5 cm od gracza i kilka innych pomysłów z pupy ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do finalnej wersji duzo pewnie by sie zmienilo, szkoda ze ten projekt upadl, moze znajdzie sie jakas grupa zapalencow, ktora go skonczy.

 

Dodam jeszcze ze avb mi sie podoba.

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...