Skocz do zawartości
Muzg2

Jaką Macie Temp na Antkach XP(Radiator Only)

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką Macie Temp na Antkach XP(Radiator Only)-podajcie ile macie na stres i normal-Komu udało sie osiagnąc ponizej 26*C

 

 

 

 

U mnie na Volcano7+ na 2200 rpm jest 42-48*C buda zamnkinieta,zasilacza w wewnatrz + plątanina kabli

Jeżeli nie macie w profilu radioatora -podajcie model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niecałej godzinie wygrzewania procka StabilityTestem doszedłem do 46C , ale w grach raczej nie dojdzie wyżej niż 42-43C . W idle 38C . Buda zamknięta , wykładana matą korkową w środku , dwa Coolermastery w srodku (jeden wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e , drugi powoduje cyrkulacje powietrza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamknięta buda

u mnie po 1 godz. 100% obciążeniu jest 47 st C

a na luzie bez żadnego obciążenia jest 41 st C

cooler na cpu jakiś "GREEN COOLER"@2800

jęsli włącze moje 4 wiatraki w obudowie to mam

43 w obciążeniu na maxa

37 w braku obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fsb 204 MHz,

1600+@2100+

vcore 1,8 V

wentyl coolermaster hhc-01 na 4300 RPM

temp 48 idle, 52 stress obudowa zamknieta,

aczkolwiek takie porownywanie niema sensu, bo w roznych modelach plyt glownych roznie rozwiazano kwestie mierzenia temperatury i roznice moga byc rzedu 5 i wiecej stopni :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Antka 1700+ @ 2800+ (2.28 Ghz) i temp w stresie nie przekracza nigdy 42 C. Bud otwarta i Volcano 6Cu+ 7600 RPM (wyje jak Sqrczysyn). :wink:

Heh a pomyslec, ze mi przeszkadza jak Volcano idzie na High (6000 RPM) :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 1700+ chłodzony Dragon Orbem III puszczonym na 5V dla ciszy:

 

Idle: 27 proc i 25 chipset

Max load: 30 proc i 29 chipset

 

Dragon Orb 7K rpm + dodatkowe chłodzenie:

 

Idle: 24 proc i 25 chipset

Max Load 27 proc i 27 chipset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start systemu: 31-33

idle: 34-35

stress: 38-42

 

po zastosowaniu przeplywu powietrza od frontu -

(trzy male wiatraczki wklejone w zaslepke) do tylu -

(duzy wiatrak wywiewajacy)

no i TT Volcano7 ustawiony na wywiewanie.

obudowa zamknieta.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką Macie Temp na Antkach XP(Radiator Only)-podajcie ile macie na stres i normal-Komu udało sie osiagnąc ponizej 26*C

 

 

 

 

U mnie na Volcano7+ na 2200 rpm jest 42-48*C  buda zamnkinieta,zasilacza w wewnatrz + plątanina kabli

Jeżeli nie macie w profilu radioatora -podajcie model

No fakt Boxowane wentylki są dosyć głośne :)

Ja mam XP2000+BOX itak jak widać ponizej po 24h nonstoper komp pracował coś robił + zamknięta buda :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, co ja widzę!!! Jestem szczęśliwym posiadaczem nowego Athlona 2000+ BOX i już widze że chyba nikt nie ma takich temperatur jak ja:

- w spoczynku 60 C,

- obciążony 70-72 C.

(zakładam, że temperatury są prawodłowe bo podaje je oprogrmowanie dołączone do płyty)

 

W obudowie jest dodatkowy wiatrak (gdy go wyłaczyłem temperatury wzrosły o około 10 C). Dodatkowe informacje: chipset nForce2, 512 DDR, FSB 133 MHz.

 

Przyznam, że gdybym nie zajrzał na to forum to bym się tym nie przejmował (jakoś temperatury nigdy mnie nie interesowały) ale jak sobie poczytałem ten temat to nie wiem czy mam się martwić czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWS - jak masz ASUSa to weź poprawkę że A7N8X ciutkie szaleją jeśli chodzi o pomiary, ale i tak nawet jak na skopane pomiary to za dużo sprawdź paluchem czy radiator na procu jest gorący, jeśli nie to 3ba poprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta to Chaintech 7NJL1.

Sprawdziłem paluchem, radiator nie jest gorący :cry: ledwie letni, to już chyba twardziel bardziej się nagrzał. Radiator rozgrzewa się dopiero po wyłączeniu zasilania. To co, mam poprawić radiator?

 

PS. Przepraszam za OT, ledwie przyszedłem i już się narażam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na asus a7v333 temp. też sięgają 72-77 C przy obciążeniu (proc Athlon 2000+ Palomino). Dziwne są nagłe skoki temp. w górę lub w dół o nawet 20 stopni po kilku sekundach od włączenia/wyłączenia max. obciążenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam popsuty? Dokładnie takie same objawy, temperatura rzędu 60 C, obciążam (kodowanie DivX lub SisoftSandra) i w kilka sekund temperatura wzrasta do 70 C, po zdjęciu obciążenia również w kilka sekund temperatura wraca do 60 C. Procesor jak u Jarka Athlon 2000+ Palomino. Komputer cały czas pracuje stabilnie.

Na tym forum znalazłem już wypowiedzi o temperaturach A2000+ zbliżonych do moich, może ten typ tak ma? Czy ktoś jest w stanie zrobiś podsumowanie tematu: Normalna temperatura pracy Athlon 2000+ Palomino?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...